-
Posts
1984 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wikikoniki
-
Góral w ciele psa, tygrys i znajda, czyli Cesar, Mruczek i Kofik.
wikikoniki replied to Karro's topic in Owczarek podhalański
[quote name='understandme']Mogą być dzisiaj wieczorem amstafowo - podhalańskie, z naszego niedzielnego spotkania. Chcecie? ;)[/QUOTE] Nieeeeee... absolutnie nie chcemy :evil_lol: Żarcik... po co się pytasz ?! -
[quote name='Ty$ka']Chodzi o pewne forum, nie o osiedle :) (ale faktycznie z zewnątrz nie wiadomo o co chodzi :P)[/QUOTE] HAhahaha... na pewno bym się domyśliła :roflt:
-
[quote name='Molowe']kurczę to faktycznie beznadziejnie a może przekonaj rodziców i razem przekonacie dziadków ? bo sama raczej nic nie zrobisz bo tylko usłyszy że jest za młoda,nic nie rozumiesz,nie będziesz rządzić itd. :)[/QUOTE] Mój tata się zgadza. On rozumie, że NEska po młodych nie będzie już tak aktywna, a ja tak nagle po tej całej pracy nie przerzucę się na szczeniaka. Wczoraj trochę czytałam i jak mama zobaczyła, to "Wiki, co ty znowu wymyślasz?"
-
[quote name='Aleksandra95']masakra jakaś :angryy::angryy:[/QUOTE] Mnie dosłownie krew zalewa. Najchętniej bym ich przed faktem dokonanym postawiła, ale by mi nie wybaczyli. Najgorsze jest to, że oni nie zdają sobie sprawy z tego, że ona bardziej cierpi mając tą głupią cieczkę niż gdyby jej nie miała. A jeśli chodzi o szczeniaki, to oni nie chcą sprzedawać a znajomym porozdawać. A mój dziadek nawet śmiał się, że mkożemy tak jak na allegro "obroża + pies gratis". Jeżeli już mają koniecznie być te szczeniaki, to teraz. Na pewno nie za kilka lat :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:
-
Gamonius pospolitus i kotus bezmózgus do potęgi drugiej :D
wikikoniki replied to Ty$ka's topic in Galeria
Hmmm... to może się przywitamy ? Słooodki Morus i kociaki i zdjęcia oraz komentarze równie fantastyczne ! -
[quote name='Ty$ka']Jeszcze nie, ale nadrobię na weekendzie ;). Na razie nie miałam kiedy :D. Choć już kilka znajomym o nim opowiedziałam i oni też obiecali zajrzeć :P.[/QUOTE] Nowy Świat ? Jest takie u nas osiedle ale w lubelskim też ? :D Próbuję coś zrozumieć... nie śmiejcie się :p
-
Cocker - Eurotech tytan 1 Zajeiście :( Po zrozmowie z dziadkami dowiedziałam się, że: - Neska za 5 lat (bd miała 10) będzie miała szczeniaki, bo oni sobie chcą zostawaić - ja nie mam nic do gadania, czy chcę sznaucera, czy nie - Neska dzisiaj była z Maxem 2h na podwórku bo dziadek ich razem wypuścił - mam się zająć nauką, bo psy mi jeść nie dadzą Jestem mega wkuwiona, bo myślałam, że może się uda. A dla nich takie argumenty jak: w wakacje są zawody na które chciałabym pojechać, a ona będzie miała cieczkę nic nie dają. Również to, że Max teraz cały czas z jej powodu wyje. Chciałabym mieć własniego psa i sama decydować.
-
Dwa kabanosy, królik który myśli że też jest kabanosem i Niunia [']
wikikoniki replied to taxelina's topic in Galeria
Słooooooooooooooooooooooodko :loveu:\ Nic więcej nie mam do powiedzenie :D -
Haszczakowo-staffikowa galeria, czyli Dora i gościnnie Lara
wikikoniki replied to Aleksa.'s topic in Galeria
[quote name='Aleksandra95']uczymy się przywoływania za pomocą gwizdka.;)[/QUOTE] A jakiegoś specjalnego ? -
[quote name='Justa']Szkoda, że tylko według Ciebie..[/QUOTE] Wiesz, chodzi o to, że nie jestem w stanie zobaczyć różnicy. Zdjęcia z lampą mają mniej szumów i tak jakoś mi się bardziej podobają...
-
[quote name='Pusiakowa']Wiki i znowu z lampą... Wyłącz tą lampę, popracuj nad kadrami, by nie były krzywe czy też źle poucinane, żeby było widać szczegóły. Na drugim zdjęciu pies jest w większości czarną plamą. Za nic w świecie nie mogę pojąć czemu robisz zdjęcia wieczorem a nie w dzień. Weź psa na spacer jak będzie ładne słoneczko, odepnij smycz żeby nie wadziła i wtedy próbuj ;) Aleksandrossa, horyzont chyba trochę leci. A swoją drogą, masz już ten obiektyw? :)[/QUOTE] Te zdjęcia z lampą były, bo wykorzystałam, że siostra się z psem bawiła. Dodawałam kilka bez lampy ale one według mnie są brzydsze...
-
[quote name='kasia_1982']ja niestety na zlocie tez nie bede, ale moze ktos z Gdanska jest chetny na spacer - piatek/sobota?[/QUOTE] A to zależy gdzie :) Ale nie będę zaśmiecać wątku, jak możesz to napisz PW
-
Haszczakowo-staffikowa galeria, czyli Dora i gościnnie Lara
wikikoniki replied to Aleksa.'s topic in Galeria
A o co chodzi z tym gwizdkiem ? Moja jak zostaje to bardzo chętnie wraca z merdającą antenką a normalnie to mniej chętnie ;p -
Wesoły kropek udający agilitowca, Fato na zawsze w naszych serduszkach...
wikikoniki replied to kajkoowa's topic in Galeria
Super ! I mizianki urodzinowe dla Sopla :loveu: -
Psią :) Teraz nie napiszę Ci modelu, bo zaraz idę do kina :D Jak wrócę to Wam na galerii napiszę :)
-
Hej hej :) No to dodam jakieś tam zdjęcia Ness szarpakowe :loveu: [IMG]http://i41.tinypic.com/1tsyzc.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/mt2gjo.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i44.tinypic.com/wvpto9.jpg[/IMG] Ktoś prosił o większe ? No to dodaję. Jak już mówiłam, jak dla mnie strasznie szumi... a takie ? Chociaż chyba z lampą poszło... [IMG]http://i41.tinypic.com/21en6fo.jpg[/IMG] A z tego, które ? [IMG]http://i41.tinypic.com/1tsyzc.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/mt2gjo.jpg[/IMG]
-
[quote name='Nati&Pusia']Dziękuje :) Za to ty też masz ładne pieski :p Vito zaskoczyła mnie swoja mądrością!! ;)[/QUOTE] Nati pisz z cytatem bo nie wiadomo do kogo to :) A ja zakochałam się w Koki oraz Lusi :loveu:
-
[quote name='Nati&Pusia']No a jak! ;D Mam jeszcze 2 :))) [IMG]http://i39.tinypic.com/1675742.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/qn0n4x.jpg[/IMG][/QUOTE] Mały Puch :loveu:
-
Oj tam oj tam :p Fajne zdjęcia :D
-
Haszczakowo-staffikowa galeria, czyli Dora i gościnnie Lara
wikikoniki replied to Aleksa.'s topic in Galeria
[quote name='Aleksandra95']dzięki.:):) mogę zrobić mały . :evil_lol:[/QUOTE] Muszę jej kupić nowy kocek do legowiska, więc niedługo chyba będę miała duuużo czerwonych szarpaczków :loveu: -
Haszczakowo-staffikowa galeria, czyli Dora i gościnnie Lara
wikikoniki replied to Aleksa.'s topic in Galeria
Hej :) Fajna zabawka ! A taki szarpak, to szkoda, że mocny, bo my raczej małym zainteresowana jestem :D -
[url]http://i41.tinypic.com/289eq6r.jpg[/url] Ness się załapała :loveu:
-
[quote name='Bobryna']Tak to Ogólnopolska Akcja Sterylizacji Zwierząt. Polega na wykonywaniu zabiegów sterylizacji/kastracji po niższych cenach przez niektóre placówki w Polsce w miesiącu marzec.[/QUOTE] Szkoda, że marzec... bo to będzie niecały miesiąc po cieczce. Czyli się nie załapiemy...
-
No to się przywitamy :loveu: Śliczny Nero i super legowisko, jeszcze by się takich 5 tam zmieściło :D
- 2737 replies
-
- buldog francuski
- buldożek
-
(and 2 more)
Tagged with: