darii_iia
Members-
Posts
2012 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by darii_iia
-
Nicole, Sonia, Augie, Korba - York, Hiena, Nagi peruwiańczyk i mixy
darii_iia replied to Chantell's topic in Foto Blogi
[URL=http://img594.imageshack.us/i/yczenia.jpg/][IMG]http://img594.imageshack.us/img594/1764/yczenia.jpg[/IMG][/URL] -
[URL=http://img594.imageshack.us/i/yczenia.jpg/][IMG]http://img594.imageshack.us/img594/1764/yczenia.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://img594.imageshack.us/i/yczenia.jpg/][IMG]http://img594.imageshack.us/img594/1764/yczenia.jpg[/IMG][/URL]
-
Dziękuję za kartki i my również życzymy Wesołych Świąt. ! :) [URL=http://img594.imageshack.us/i/yczenia.jpg/][IMG]http://img594.imageshack.us/img594/1764/yczenia.jpg[/IMG][/URL]
-
........................
-
[URL=http://img594.imageshack.us/i/yczenia.jpg/][IMG]http://img594.imageshack.us/img594/1764/yczenia.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://img594.imageshack.us/i/yczenia.jpg/][IMG]http://img594.imageshack.us/img594/1764/yczenia.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='kaaamila1']Witam! Śliczne masz psiaki! Zdjęcia są cudne! Widać na nich radość Twoich piesków:)[/QUOTE] Dziękuję. :) [QUOTE] [INDENT][INDENT]fotki sliczne[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/200134-Yorkuś-Drakuś-amp-Grzywek-Lucuś/images/smilies/love.gif[/IMG] czemu wygoniliscie Lucka od kielbasek? mogliscie sie z nim podzielic[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/200134-Yorkuś-Drakuś-amp-Grzywek-Lucuś/images/smilies/icon_lol.gif[/IMG] [/QUOTE] Cóż...''nie dla psa kiełbasa'' . :D No i dziękujemy. ;) [URL="http://img857.imageshack.us/img857/5166/img0092h.jpg"][COLOR=#4444ff][QUOTE] [INDENT][INDENT][/URL][URL="http://img857.imageshack.us/img857/5166/img0092h.jpg"][COLOR=#4444ff]http://img857.imageshack.us/img857/5166/img0092h.jpg[/COLOR][/URL][URL="http://img857.imageshack.us/img857/5166/img0092h.jpg"] na konkurs to zdjęcie! na epsach jest mój pies w kwiatach, nic tylko zgłaszać!! [/URL][URL="http://img18.imageshack.us/img18/4556/img0010vok.jpg"][COLOR=#4444ff]http://img18.imageshack.us/img18/4556/img0010vok.jpg[/COLOR][/URL][URL="http://img857.imageshack.us/img857/5166/img0092h.jpg"] talerz większy od Lucka [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG] zapasy chłopaków cudne, tarzanko cudne [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [/URL][URL="http://img545.imageshack.us/img545/9810/img0054i.jpg"][COLOR=#4444ff]http://img545.imageshack.us/img545/9810/img0054i.jpg[/COLOR][/URL][URL="http://img857.imageshack.us/img857/5166/img0092h.jpg"] łiiii mamy taki sam kocyk! [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] pięknie chłopak zrobiony [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [/QUOTE][/COLOR][/URL] Miałam taki plan ale czasu nie było. Jeszcze dzisiaj tam wystartuję. ;) * A bo Lucek lubi wszystko co duuże. :) * Dziękujemy. :) Hehe, ten kocyk, to już tradycja w rodzie innowacji. :D [QUOTE] [INDENT][INDENT]Śliczne fotki chłopaków [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] dałabyś się zaprosić z Luckiem do mnie za jakiś czas? [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [/QUOTE] Dziękujemy. :) Cóż, dałabym się ale, to dopiero po świętach jak już. ;) [/INDENT][/INDENT] [/INDENT][/INDENT] [/INDENT][/INDENT]
-
B. fajne spotkanko. :) A zdjęcia jak zwykle piękne. ;) *** Ulinek się pewnie cieszy, że Pani w końcu doceniłą jego męskość. :lol: Obróżka fajna, biedny Dokiś jeszcze nie wie co go czeka. :evil_lol: Ach, już się nie mogę doczekać Twego nowego towarzysza. ! :)
-
Trzech muszkieterów: Atos i ... Misiek oraz Rocket :)
darii_iia replied to Milena.'s topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Piękny Atoosik. :) Miło, że się tu zjawiłaś. ;) -
Naajlepszego dla Booncia. ! :) ** Teraz jest już chyba późny wieczór, czyż nie ? ;)
-
[QUOTE=makot'a;16732242]Hehe, nie wiem czego to sprawka, ale naprawdę młode grzywacze wyglądają jak dorosłe z tego co zauważyłam :) To ciekawe, bo jednak zdecydowaną większość psów można odróżnić czy to roczny młodziak, czy dorosły osobnik, nawet po sylwetce z daleka :P [/QUOTE] Zależy jak młode, mój Lucek wygląda na szczeniaka. Albo się mylę(?). :) *** Jaga, fotki suuper. ! ;) U mnie na szczęście nie mam problemu z śmieciami, mam dom z ogrodem więc nie ma prawa się śmieć tam osadzić. Ale czasami jak jakiś kot narobi u nas na trawie, to to jest straszne...Draco wie, że nie może a Lucek, to bierze w pysk i ucieka...Potem trzeba gonić...:roll:
-
[IMG]http://img23.imageshack.us/img23/613/img0038ne.jpg[/IMG] [IMG]http://img196.imageshack.us/img196/9876/img0039no.jpg[/IMG] [IMG]http://img130.imageshack.us/img130/1086/img0044gd.jpg[/IMG] A teraz 2 zdjęcia nei na temat : Dzień : [IMG]http://img718.imageshack.us/img718/4950/img0020rwd.jpg[/IMG] Noc: [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/1363/img0049yp.jpg[/IMG] [B]Kooniec. :)[/B]
-
Gryziemy patyczek...: [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/5554/img0147cq.jpg[/IMG] ...mocniej... [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/8117/img0148wk.jpg[/IMG] ...mocnieej.... [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/6874/img0149sj.jpg[/IMG] ...moocnieej... [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/1773/img0150ea.jpg[/IMG] ...i mocniej się już niedało. ;) Raazem. : [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/4143/img0037ic.jpg[/IMG]
-
Niestety wygonili go stamtąd: [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/8213/img0107kz.jpg[/IMG] [IMG]http://img861.imageshack.us/img861/551/img0110y.jpg[/IMG] [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/3804/img0120yx.jpg[/IMG] [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/6808/img0111px.jpg[/IMG] [IMG]http://img715.imageshack.us/img715/1667/img0137rw.jpg[/IMG]
-
Z kwiatuszkiem: [IMG]http://img857.imageshack.us/img857/5166/img0092h.jpg[/IMG] Lucke chciał pomagać ale go nie docenili i musiał sobie potem pójść. : ;) [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/9012/img0097hi.jpg[/IMG] [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/7949/img0102yv.jpg[/IMG] A Lucke wpatrywał się na... [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/1595/img0104uu.jpg[/IMG] Kiełbaaski. ! : [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/1429/img0101ff.jpg[/IMG]
-
Lucek: Tak wygląda mój piekej po kąpieli. : :) [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/4080/img0055ua.jpg[/IMG] [IMG]http://img545.imageshack.us/img545/9810/img0054i.jpg[/IMG] [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/2645/img0057dc.jpg[/IMG] [IMG]http://img854.imageshack.us/img854/4498/img0073ks.jpg[/IMG] A potem na podwórko. : [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/5126/img0094jl.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img863.imageshack.us/img863/2408/img0117lk.jpg[/IMG] [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/8917/img0125hf.jpg[/IMG] [IMG]http://img849.imageshack.us/img849/8683/img0130ty.jpg[/IMG] [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/6448/img0127dht.jpg[/IMG] [IMG]http://img840.imageshack.us/img840/8099/img0142y.jpg[/IMG]
-
Draco: [IMG]http://img576.imageshack.us/img576/2166/img0014gi.jpg[/IMG] [IMG]http://img508.imageshack.us/img508/9277/img0021nd.jpg[/IMG] [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/1696/img0108wd.jpg[/IMG] [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/8172/img0113ru.jpg[/IMG] [IMG]http://img825.imageshack.us/img825/3351/img0114fa.jpg[/IMG]
-
My nie będziemy go kastrować, gdyby były jakieś kłopoty z nim, to może byśmy o tym pomyśleli ale skoro z Drakuśkiem nie ma żadnych problemów... ;) [B]Footki ! [/B]:) Dziś dodam b. dużo fotek więc proszę cierpliwie poczekać. ;) Mojemu maluszkowi baardzo spodobało się frisbee...Nawet za nim biegał jak rzuciłam ale nigdy nie był na czas. :D [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/4556/img0010vok.jpg[/IMG] [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/8132/img0001ky.jpg[/IMG] Słońce raazi. : [IMG]http://img848.imageshack.us/img848/8528/img0003p.jpg[/IMG] [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/923/img0018vx.jpg[/IMG] Tarzanko. ;) [IMG]http://img571.imageshack.us/img571/9554/img0004ny.jpg[/IMG]
-
[quote name='mychaaaaa']No właśnie problem w tym, że organizator zrezygnował chyba z organizowania imprezy w Gorzowie i stąd brak wyjazdów :shake: W Poznaniu często bywam, w Gorzowie byłam tylko raz.[/QUOTE] To jak będziesz jechała do Pozniania, to ja się wtedy wybiorę do siostry, że niby chcę ją odwiedzić.:evil_lol:
-
[IMG]http://i51.tinypic.com/29nc5g6.jpg[/IMG] Niesamowicie podoba mnie się, to zdjęcie. :) Widać na nim radość psa, a do tego dobre jakościowo foto. Wspaniałe. ;) Ogólnie wszystkie foteczki fajowskie. :)
-
Nicole, Sonia, Augie, Korba - York, Hiena, Nagi peruwiańczyk i mixy
darii_iia replied to Chantell's topic in Foto Blogi
Robisz świetne fotki. :) A Augie piękny ale gdzie reszta Twych pociech, hmm ?:eviltong: