darii_iia
Members-
Posts
2012 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by darii_iia
-
[IMG]http://img94.imageshack.us/img94/4062/img1115x.jpg[/IMG] [IMG]http://img847.imageshack.us/img847/8762/img1123p.jpg[/IMG] [IMG]http://img809.imageshack.us/img809/4021/img1132j.jpg[/IMG] [IMG]http://img838.imageshack.us/img838/2960/img1135kf.jpg[/IMG] [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/4151/img1142p.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img838.imageshack.us/img838/5451/img1106q.jpg[/IMG] [IMG]http://img546.imageshack.us/img546/4504/img1107u.jpg[/IMG] [IMG]http://img804.imageshack.us/img804/3937/img1109w.jpg[/IMG] [IMG]http://img848.imageshack.us/img848/646/img1110k.jpg[/IMG] [IMG]http://img863.imageshack.us/img863/4199/img1114sh.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img848.imageshack.us/img848/3111/img1094x.jpg[/IMG] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/538/img1099vh.jpg[/IMG] [IMG]http://img802.imageshack.us/img802/4491/img1100g.jpg[/IMG] [IMG]http://img850.imageshack.us/img850/278/img1101w.jpg[/IMG] [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/9596/img1104t.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img191.imageshack.us/img191/2346/img1085ad.jpg[/IMG] [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/6517/img1087k.jpg[/IMG] [IMG]http://img808.imageshack.us/img808/3878/img1088s.jpg[/IMG] [IMG]http://img862.imageshack.us/img862/1153/img1089j.jpg[/IMG] [IMG]http://img542.imageshack.us/img542/5173/img1092w.jpg[/IMG]
-
A teraz 3 Yorki w typie i 1 Grzywacz. : Moich chłopców znacie, czarny to Mati, a szara sunia to Tiffani. ; ) [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/9052/img1075mx.jpg[/IMG] [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/6761/img1069ug.jpg[/IMG] [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/5408/img1076bm.jpg[/IMG] [IMG]http://img847.imageshack.us/img847/3239/img1080x.jpg[/IMG] [IMG]http://img832.imageshack.us/img832/4472/img1081av.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img135.imageshack.us/img135/8076/img1136p.jpg[/IMG] [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/8148/img1141b.jpg[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/8927/img1144ee.jpg[/IMG] [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/4599/img1145gn.jpg[/IMG] [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/672/img1173d.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img41.imageshack.us/img41/9553/img1077xs.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/2425/img1079an.jpg[/IMG] [IMG]http://img815.imageshack.us/img815/9100/img1097g.jpg[/IMG] [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/1973/img1124ob.jpg[/IMG] [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/2816/img1126ka.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img594.imageshack.us/img594/219/img1130xx.jpg[/IMG] [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/3442/img1138m.jpg[/IMG] LUKA : [IMG]http://img844.imageshack.us/img844/1148/img1062p.jpg[/IMG] [IMG]http://img838.imageshack.us/img838/5161/img1063n.jpg[/IMG] [IMG]http://img801.imageshack.us/img801/4892/img1066s.jpg[/IMG]
-
[quote name='Shetanka']Witamy się u Was :D Super psiaki ;D i widzę że macie tereny spacerowe fajne <3[/QUOTE] Cześć. :) Dzięki. Cóż na tereny nie narzekam. ;) [INDENT][QUOTE]o ranyyy rudy grzywek? [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/200134-York-Draco-amp-Grzywek-Luka/images/smilies/love.gif[/IMG] boooooooski jest! Yori też niczego sobie [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/200134-York-Draco-amp-Grzywek-Luka/images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG][/QUOTE][/INDENT]Tiaa, prawdziwy rudy grzywek. :loveu: (wybarwi się ale to tam szczegół) Haha, dzięki. ; D [B]Footki. :)[/B] Draco : [IMG]http://img860.imageshack.us/img860/2782/img1058h.jpg[/IMG] [IMG]http://img804.imageshack.us/img804/2927/img1065h.jpg[/IMG] [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/6278/img1067u.jpg[/IMG] [IMG]http://img853.imageshack.us/img853/5545/img1071dr.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/1842/img1105y.jpg[/IMG]
-
[quote name='monika15'][URL]http://img820.imageshack.us/img820/7614/sg1l6579.jpg[/URL] Kochany:loveu: Osobiście strasznie mnie denerwuje to ciągłe obsikiwanie wszystkiego przez psy (Paco nie idzie spokojnie tylko: wącha, sika, wącha, sika, wącha, sika itd....):roll: Dlatego postanowiłam, że jeśli będę miała brać jakiegoś psa to tylko suczkę:diabloti:[/QUOTE] Ale wtedy masz 2 razy w roku cieczkę, i kochające ją psy bezdomne. :eviltong:
-
[quote name='Shetanka']Witamy u nas :D Tak, na pewno na nie jedną ;D W najbliższych planach światówka w Paryżu, CACiB Lepizg i CACiB Mlada Boleslav, a dalej zobaczymy ;D [i]Weekend majowy w Czarnogórze[/i] [URL]http://wd3.photoblog.pl/np2/201105/58/93521812.jpg[/URL] [URL]http://wd4.photoblog.pl/np2/201105/47/93718213.jpg[/URL] [URL]http://wd9.photoblog.pl/np5/201105/62/94404228.jpg[/URL] [URL]http://wd7.photoblog.pl/np4/201105/1D/94439966.jpg[/URL] [URL]http://wd5.photoblog.pl/np3/201105/24/94465614.jpg[/URL] [/QUOTE] Piękne zdjęcia. :) Łoo, no to szalejecie. A wybieracie się może do Gorzowa, Poznania, Szczecina lub Zielonej Góry ? ;)
-
Witamy się. ;) Piękne psiska. ! Uwielbiam łysolki. :loveu: Wybieracie się jeszcze na jakieś wystawy w tym roku ? :)
-
Piękny malec. :loveu: Aleeż on rośnie. Zupełnie tak jak mój maluszek. ;) Jeśli chodzi o znaczenie terenu...Mój York potrafi na 30 minutowym spacerze podnieść nogę z kilkadziesiąt razy, a nie zawsze coś poleci. ; D Za, to grzywek podniesie raz czy dwa i mu dość. :)
-
Bosskie zdjęcia. ! :) Sońka cały czas z wywalonym jęzorem lata....coś Ty jej dała. ?! :eviltong: A Ciapek grzeczniutki obok niej sobie podskakuje i buzi chce dawać. :loveu:
-
Haha. Mój Lukaś tak zawsze śpi i świeci jajcami.:evil_lol:
-
[quote name='Maalwi']Daria, to ze mną pójdziesz , Bibi nas obroni jak coś (:evil_lol:) Ale i tak nic nie rpzebije moich terenów spacerowych :eviltong:[/QUOTE] Tiaa, haha. Draco jest groźniejszy. :eviltong: Ja już tam raz napotkałąm coś nei miłego dla mych ocząt więc teraz nie chodzę sama...a razem, czemu nie ? ; ) Przekonamy się jak zobaczysz moje. ! :eviltong:
-
..............
-
[quote name='Joanna Karasiewicz']Jeszcze nie myslałam może w Białymstoku sie pokarzemy nie wiem tak na prawde bo urlop przed nami. kolo skończył Chapionat wiec juz tylko Caciby nas interesuja a z Kayem to tylko na otwarte wystawy pojade czyli takie na powietrzu a wy gdzie bedziecie?[/QUOTE] Jedziemy do Szczecina, Poznania, Gorzowa, Zielonej Góry i może do Koszalina pojedziemy. Co do innych miejscowości, to wątpie. ; )
-
[quote name='psyja']super z Lukasia chłopak:loveu: taki już dorosły hihihi nawet przedziałek da sie zrobić! ;) ahh żeby mu jeszcze ten kolorek został...... :)[/QUOTE] Hehe, mój mały brzdąc. :loveu: [QUOTE]jakie urocze dwa cudaki [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] aż stęskniłam się z nimi [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] cytować fotek nie będę bo za dużo tych fajnych jest [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG] [URL="http://img84.imageshack.us/img84/2492/img1029yf.jpg"][COLOR=#4444ff]http://img84.imageshack.us/img84/2492/img1029yf.jpg[/COLOR][/URL] uwielbiam te, na których dwa psiaki są razem [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] no i przedziałek to pierwsza klasa [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/QUOTE] Hihi, dzięki. :) Cóż, w sumie dawno foteczek nie było. ; ) [INDENT][QUOTE]Ale foooot [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/love.gif[/IMG] Fajnie chłopcy szaleją, a Luka wygląda super [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/love.gif[/IMG] [URL="http://img14.imageshack.us/img14/6842/img0889hs.jpg"][COLOR=#4444ff]http://img14.imageshack.us/img14/6842/img0889hs.jpg[/COLOR][/URL] łaaaaaał dobrze Ci wychodzi [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/wink333.gif[/IMG] jak niestety nie posiadam umiejętności robienia przedziałków [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_lol.gif[/IMG] [/QUOTE] Teraz do szkoły nie będę chodziła więc będzie ich jeszcze więcej. :) Dzięki. ; ) [INDENT][COLOR=#4444ff][QUOTE] [URL="http://img16.imageshack.us/img16/4186/img0986j.jpg"][COLOR=#4444ff]http://img16.imageshack.us/img16/4186/img0986j.jpg[/COLOR][/URL][URL="http://img16.imageshack.us/img16/4186/img0986j.jpg"] aaaale cieszymorda! [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] jak mój Hanuś [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/love.gif[/IMG] Mały fajnie się rozwija, ładny piesek z niego [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] i faktycznie, byłoby bosko gdyby się nie wybarwił [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/love.gif[/IMG] [/URL][/QUOTE][/COLOR] Haha, no cieszymordka jest duuża, ale Haniśka nie przebije w zacieszaniu. :loveu: Też bym się cieszyła gdyby kolorek został. ;) [QUOTE]Daria, jak przygotowania do szczecina? ; )) Widzimy się jakoś w tym tygodniu , żeby poćwiczyć ostatni raz kłus? [/QUOTE] Świetnie, świetnie. ;) A no widzimy, ale tym razem u mnie. :eviltong:Jeszcze, to omówimy. ;) [INDENT][QUOTE]Cześć psiaczki cudowne szczególnie jak biegają z rozjuszonymi oczkami[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/evil_lol.gif[/IMG]. Przedziałek też rzeczywiście imponujący[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_lol.gif[/IMG]. Pozdrawiamy i zapraszamy do nas. [/QUOTE] [/INDENT]Cześć. ! :) Dzięki i wpadniemy. ; ) [QUOTE]chłopaki są super [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] ale masz fantastyczne tereny spacerowe, pewnie włączają piąty bieg na nich [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG][/QUOTE] Dzięki. ; ) Są baardzo fajne...ale sama tam nie chodzę...boję się, od pewnego czasu tam sama chodzić... a że nikomu się nie chce ze mną chodzić, to rzadko tam bywamy. ; / [/INDENT][/INDENT]
-
[quote name='Joanna Karasiewicz']Hi hi dziekujemy, Lucuś coraz bardziej przypomina mi Koleczka jak był mały sliczny z niego piesek rosnie a jak uszki stoja juz bo my kleilismy Kolowi do 11 miesiaca[/QUOTE] My również dziękujemy. :) Jak na razie stoją...mam nadzieję, że już nie padna. ;) Na jakie wystawy planujecie się wybrać jeszcze w tym roku ?
-
Pięknie teraz wygląda. :) A mi coś tu nie pasowało...Od razu na bazie szukałam pana TSUNAMI.... A po zdjęciach w kolorach od razu dostrzegłam Tobiaszka. ;)
-
[QUOTE]aa no tak,a Ty też tam w galerii..hmm nawet nie wiedziałam. [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG] To będziemy tego samego dnia obchodzić urodziny.[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_lol.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_lol.gif[/IMG] [/QUOTE] [quote name='Aleksandra95']A Ty,które w tym roku obchodzisz ? :)[/QUOTE] Jestem, jestem. A właściwie, to oglądam. Piszę rzadko. ; ) Hehe. Ja w tym roku dopiero 14 urodzinki będę miała. :)
-
[quote name='Aleksandra95']Dziękuję :loveu: Tak,tak. :D a skąd wiesz ?:)[/QUOTE] Napisałaś na wątku u Tepes. ; ) Ja też mam 29 sierpnia. :)
-
Fajniutki slalom. ; ) I jeszcze fajniejsza Dorka. :) *** Masz urodziny 29 sierpnia ? ;)
-
[IMG]http://img818.imageshack.us/img818/1627/img0951b.jpg[/IMG] Draco goni Lukasia: [IMG]http://img577.imageshack.us/img577/4336/img0963p.jpg[/IMG] Zamiana roli : [IMG]http://img829.imageshack.us/img829/669/img0967go.jpg[/IMG] Draco : [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/5866/img0947y.jpg[/IMG] Przedziałek Lukasia po kąpieli . : [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/6842/img0889hs.jpg[/IMG] [B]Jusyna[/B](polari)-Dzięki za miłę słowa. ;) Maluszkowi stoją ucholki już CAŁE 3 miesiące. ! :) A tak w ogóle, to móiwsz masz. :D Obiecuje jeszcze jutro wstawić nowe foteczki. ; ) [QUOTE] Ale fajne chińczyki masz :evil_lol: Pozdrawiamy :smile: [/QUOTE] [QUOTE] No w końcu fotki ! :mad::mad: Śliczni chłopcy ! :loveu: [/QUOTE] Dziękujemy. :) Oj tam....to wina mego lenistwa.:eviltong: