Jump to content
Dogomania

edek

Members
  • Posts

    6878
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by edek

  1. Pixolku bezpiecznej drogi, dużo szczęścia i miłości w nowym domku !!!! Nie bój się kochana będzie dobrze.
  2. [quote name='koosiek']Wczoraj skończyło się allegro.[/QUOTE] Z tego co pamiętam, to allegro mieliśmy robić w grudniu na pierwsze 2 tygodnie. Koosiek jakbyś mogła to zrób Dixie to allegro ;) już robię przelew i wyślę Ci na emaila tekst bo nie pamiętam czy wysyłałam Ci po zmianie, ze jest po sterylce ok ?
  3. Cioteczki mam takie pytanie jaka jest teraz aktualna ustawa o ochronie praw zwierząt. Bo ta z 97 roku chyba już nie obowiązuje ?
  4. [B]Ciooteczki jaka jest teraz aktualna ustawa o ochronie praw zwierzą. Bo ta z 97 roku chyba już nie obowiązuje ? [/B]
  5. [quote name='ania shirley']Będzie głównym , bo jedynym psem- panią na włosciach. Sama będzie dowodzić i rzadzić.[/QUOTE] Albo przyklei się do ludzia ;)
  6. Ciekawe jak się Pixie odnajdzie w nowej sytuacji….. do tej pory była zdominowana przez Dixie i strasznie się jej pilnowała. A teraz za kim będzie chodzić ……
  7. Maszeńko trzymam za Ciebie kciukasy !!! zdrowiej szybko
  8. [quote name='Nutusia']Też jestem i też się boję, ale bardziej chyba o dzisiejszą aborcję Maszy... Pixol już jedną łapką w domku - CUDNIE![/QUOTE] Będzie dobrze inaczej być nie może !!!!!
  9. [quote name='sylwiaso']Duuuuża promocja od P.doktor bardzo Dziękujemy!!!![/QUOTE] Dziękujemy baaardzo :)
  10. Dzwoniłam wczoraj do Państwa poinformować, że Pixie przyjedzie w sobotę. Nie mogą się doczekać i będą czekać na nią we 4-kę :)
  11. Właśnie też się zastanawiałam nad tym odesłaniem im tej umowy
  12. Cioteczki mam takie pytanie. W związku z tym, ze psiaki są na bekę dostałam na emaila od niej umowę adopcyjną z jej danymi. I teraz mam pytanie Ciocia Tekilla jedzie z Pixie spisuje dane, ludzie się podpisują i co dalej jak to zrobić. Czy Tekilla ma się podpisać z upoważnienia ( czy wtedy by musiała mieć takie upoważnienie przy sobie ? ), czy wysłać pocztą tą umowę do beki, żeby się podpisała i odesłał do tych ludzi. [B]Chodzi o to, żeby ta umowa miała moc prawną. [/B]
  13. Niedługo będzie łatwiej, bo zostanie jedna ;)
  14. [quote name='Ellig']Pixi powodzenia!!!!!!!!!!!Wiedzialam,ze to Ty pierwsza pojedziesz do domku:)[/QUOTE] To dobrze, że się nie założyłam, bo ja obstawiałam Dixie ;)
  15. Nutusiu Sylwia kupi szelki u siebie w Łowiczu :) Aniu szczegółów o której Pixol ma dojechać jeszcze nie znam.... dostałam sms, że zostanie zabrana ;)
  16. Figu wysłała mi sms, że zabierze Pixola i przetransportuje do Katowic. Z Katowic przejmie ja ciocia Tekilla. [B]Figu, Tekilla bardzo, bardzo Wam dziękuję :0[/B] Zapomniałam powiedzieć, ze rozmawiałam wczoraj z Sylwiaso D&P zniszczyły szelki, musimy kupić nowe, żeby Pixie była zabezpieczona podczas podróży.
  17. Dzwonił do mnie Slay nie da rady w ten weekend :(. Ostatnia nadzieja w cioci Figu :(
  18. kochana Ciocia Tekilla12 może odebrać Pixie z Katowic od Figu i zawieść do domku :). Więc czekamy teraz na decyzje Figu.
  19. Kochani dokładny adres to Siedliszowice gmina Kroczyce. Nie wiem dlaczego ale wcześniej google mi nie wyszukało tych Siedliszowic ( a dzisiaj mi wlazło :( ) To było by bardziej na prawo od Katowic. Edit: wysłałam do Figu dokładny adres sms.
  20. Jeżeli chodzi o transport to wygląda to kiepsko..... jubu nie może Selenga nie da rady trasa za długa Slay milczy Kogo mogę jeszcze pytać o transport ?
  21. [quote name='Figu']ok. jutro będę wiedziała, dziś ma zły humor ;) jakbym zapomniała napisać, to wyślijcie mi smsa przypominającego[/QUOTE] ok przypomnę, dziękuję bardzo :)
  22. Figu jak porozmawiasz z TZ i będziesz wiedziała, czy możecie zabrać Pixie to proszę daj nam znać.
×
×
  • Create New...