Jump to content
Dogomania

edek

Members
  • Posts

    6878
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by edek

  1. Każdy lubi opowiadać o swoich ogonach, czytać o innych ogonach też lubię :cool3:
  2. Cześć piękności :)
  3. Oby Dixolek znalazł też taki wspaniały domek :loveu::loveu::loveu:
  4. A z kim najchętniej się bawi, nie ma ulubieńca w grupie ???
  5. Dziękuję chauwo za informację :). A jak Dixolek z kim się zaprzyjaźniła w stadzie ???
  6. Trzymam kciuki za biedaka , oby udało się go odnaleźć i uratować !!!!
  7. Cioteczki czy, któraś z Was zamawiała dla psiaka ogłoszenia w Gazecie Wyborczej czy Dzienniku Zachodnim. Nie wiecie jak to jest czy w ogłoszeniach drobnych można dodawać zdjęcia ???
  8. Ja robiłam ogłoszenie jako właściciel i potraktowali mnie jako niezarejestrowanego hodowcę…. I kazali dopisać, że sunia do oddania za darmo, ogłoszenie nadal jest zobaczymy czy dotrwa do wieczora.
  9. Sunia bez dwóch zdań ma coś w sobie, co za serce łapie. Trzymam kciuki za domek dla niuni !!!!
  10. Miejmy nadzieję, że puszeczki zasmakują kici ;)
  11. chauwo pamiętaj o tym doszczepieniu Dixolka !!!
  12. Sunia jest śliczna szybko znajdzie domek !!!!
  13. Głaski dla kici :)
  14. Cześć Romeczku :)
  15. Wyróżniony: [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/87648/Dixie---prawdziwy-przyjaciel---czeka-na-dom-/[/url] [url]http://tablica.pl/oferta/dixie-prawdziwy-przyjaciel-czeka-na-dom--IDBNZH.html[/url] gumtree wyróżnie jutro, żeby mieć pewność, że znowu mi nie usuną ogłoszenia. A chodziło o to, że musiałam w tekście dopisać, że jest do oddania za darmo...
  16. Ja też się stęskniłam za tą uśmiechniętą mordką :) Dziękujemy bardzo za wpłaty :)
  17. [url]http://www.psy.pl/ogloszenia-psy/art24437,dixie-prawdziwy-przyjaciel-czeka-na-dom-.html[/url] [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Dixie,55269[/url] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Dixie---prawdziwy-przyjaciel---czeka-na-dom--id33611.html[/url] [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,46266,Lw==.html[/url] [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/32269/dixie---prawdziwy-przyjaciel---czeka-na-dom-_/[/url] [url]http://warszawa.olx.pl/dixie-prawdziwy-przyjaciel-czeka-na-dom-iid-296456796[/url] Wyróżnione: [url]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/583616582/Dixie-prawdziwy-przyjaciel-czeka-na-dom.html[/url]
  18. Oj oby się znalazł :( to rozumiem, że mam nie wysyłać tych pw ?
×
×
  • Create New...