Jump to content
Dogomania

edek

Members
  • Posts

    6878
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by edek

  1. Trisza a może Merime mogłaby też umieścić tego szkielecika na swoim blogu, możesz poprosić ?
  2. A o której mniej wiecej w sobotę się spotykacie ?
  3. Na koty czekoladowego psiaka sprawdzili, jak nie warczy na pracowników to już jest ok, jak nie atakuje psa z kojca to chyba nie będzie atakował innych, mam taką nadzieję
  4. Trisza poproś o sprawdzenie na koty i agresje do innych psów i ludzi
  5. Czy naprawdę nikt nie znajdzie dla niego kawałka ocieplanej budy :(
  6. Felka dowiedz sie jeszcze o ten hotel w Lednicy jaki koszt
  7. 1. Yumanji Garwolin tel: 500893485 koszt pobytu 300zł za m-c ( nie wiem jak z opieką weterynaryjną) 2. ULKA12 - Hotel w okolicach Czestochowy Średnie pieski - 12 zł za dobę;tel 517251148 3.hotel dla psów w Celinach: [url]http://www.obrona-zwierzat.pl/hotele.html[/url] Tyle znalazłam dziewczyny gdzie dzwonimy i pytamy ????
  8. Kurcze jestem bezsilna. Gdybym miała domek to bym nawet minuty się nie zastanawiała i dałabym mu dt :-(
  9. Trisza błagam o sprawdzenie go na koty, spytaj się czy jest agresywny do innych psów i ludzi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  10. [quote name='Felka z Bagien']Trzeba do sprawy podejść poważnie, ale nie dołujmy się, bo trzeba działać.Kto czuje się odowiedzialny za psa tzn, za przewiezienie go np na badania, do DT/hotelu.Kto ma z nim najlepszy kontakt? Kto będzie Biszkopcika ogłaszał?itp[/QUOTE] Wiesz to nie jest tak, że jedna osoba przewozi psa do dt, czy na badania i robi ogłoszenia. Nikt z nim nie ma kontaktu bo tam nie ma wolontariuszy. Do tej pory na innych wątkach osobą decyzyjną i odpowiedzialną była osoba zakładająca wątek. Też uważam, że trzeba jak najszybciej działać, bo mu dużo nie została. Pomagam jak mogę, nie wiem co jeszcze mam zrobić.
  11. [quote name='Mysza2']dziewczyny, napiszcie do Kikou (dolnośląskie), Ulka12 (żarki niedaleko częstochowy), ZuziaM, Czarodziejka, Lilutosi Wiosna , przepraszam że sama nie napisałam ale się nie wyrabiam.[/QUOTE] A to są hoteliki ?
  12. bea100 ja wiem, że chodzi o wątrobę większośc zagłodzonych psów ma ten problem i dlatego napisałam, że podstawa to badanie krwi, karam weterynaryjna, leki i odżywki. W wiekszości przypadków wątroba się odbudowuje. Wątpię, żeby miał badania robione skoro tam karmy nie ma za wiele.
  13. Trisza, czy mogłabyś poprosić o sprawdzenie jak on reaguje na koty ??? Też będę błagała o jakiś kont dla niego, ode mnie wszyscy zakoceni więc to będzie pierwsze pytanie na które muszę znać odpowiedź.
  14. Byłam na wątkach kilku zagłodzonych biedaków i z tego co wiem to podstawa badanie krwi, karma weterynaryjna, leki i potem jakieś odżywki.
  15. Znalazłam taki hotel jest tam też zapewniona opieka weterynaryjna: [url]http://www.obrona-zwierzat.pl/hotele.html[/url]
  16. [quote name='Trisza']I tam przetrzymują chyba tylko psiaki nie lecząc...Może DT płatny jak w przypadku Badiego.Z tych deklaracji miałybysmy na ok.2 miesiące może 3?..Gdyby ktoś np chciał 200 zł z leczeniem...?Nie wiem, myślę na gorąco...[/QUOTE] Tylko gdzie znaleźć taki DT
  17. Z takim wychudzeniem to może mieć problemy zdrowotne, nietety brak pożywienia robi swoje. Trzeba zrobić badanie krwi i pewnie karma weterynaryjna i leki.
  18. kto ma się nim zaopiekować jak wolontariuszy nie ma :(
  19. [quote name='Anja2201']Jakiś jest , napisz do Asior ona się będzie orientować na pewno[/QUOTE] Dzięki napisałam :)
  20. Cioteczki pytanie nie na temat znacie może jakieś hotele koło krakowa ????
  21. [quote name='Trisza']Sprawdziłam na necie oferty np z Krakowa.Ceny od 20 do 35 zł....... Biszkopcik jest z Tarnowa...[/QUOTE] trzeba popytać cioteczek z dogo najlepiej znaleźć hotel nie komercyjny tylko z dogo to wychodzi za dużego psa 450 z wyżywieniem, za średniego koło 300 plus karma
  22. as_animali dzisiaj będziesz chyba spała kamiennym snem :)
×
×
  • Create New...