[quote name='Felka z Bagien']Trzeba do sprawy podejść poważnie, ale nie dołujmy się, bo trzeba działać.Kto czuje się odowiedzialny za psa tzn, za przewiezienie go np na badania, do DT/hotelu.Kto ma z nim najlepszy kontakt? Kto będzie Biszkopcika ogłaszał?itp[/QUOTE]
Wiesz to nie jest tak, że jedna osoba przewozi psa do dt, czy na badania i robi ogłoszenia. Nikt z nim nie ma kontaktu bo tam nie ma wolontariuszy. Do tej pory na innych wątkach osobą decyzyjną i odpowiedzialną była osoba zakładająca wątek. Też uważam, że trzeba jak najszybciej działać, bo mu dużo nie została. Pomagam jak mogę, nie wiem co jeszcze mam zrobić.