-
Posts
6342 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rashelek
-
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-6W8nbNIoB3w/U8LZk8n0B9I/AAAAAAAAMEQ/HcZLD0zJ6bU/s640/2014.07.13%20%287%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-7alY_PBmRL8/U8LZlmNNkEI/AAAAAAAAMEY/OzD60Vt_jls/s640/2014.07.13%20%288%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-5Uuu6pDTvqs/U8LZmAaX7jI/AAAAAAAAMEg/-3qN7k35TmY/s640/2014.07.13%20%289%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-5F1ZEGa7MDQ/U8LZm_5oPII/AAAAAAAAMEo/yrzaS6eUhAQ/s640/2014.07.13%20%2810%29.JPG[/IMG] I spacerowe :D [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-4h-UOTr6KDc/U8LZnuvGziI/AAAAAAAAMEw/h-qBZpVHXmg/s640/2014.07.13%20%2811%29.JPG[/IMG]
-
Efekty naszego odchudzania. Jeszcze nie jest idealnie, ale 80% planu wykonane :D [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-9ciFThxGkfU/U8LZeEvJCVI/AAAAAAAAMDo/OTmKdZyE-ZI/s640/2014.07.13%20%282%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-eHXvCOBEF8k/U8LZe474Q2I/AAAAAAAAMDw/OPkwcs4KRQ0/s640/2014.07.13%20%283%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-zS-8pfjmNoA/U8LZfdyXg_I/AAAAAAAAMD4/35W6klvT6TI/s640/2014.07.13%20%284%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-UlcsDTiT__I/U8LZgB_2XjI/AAAAAAAAMEA/b7BPiTUEP3Q/s640/2014.07.13%20%285%29.JPG[/IMG] :cool3: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-tOBYqW5SSyA/U8LZkaoA7cI/AAAAAAAAMEI/-Tmu3dsblx0/s640/2014.07.13%20%286%29.JPG[/IMG]
-
[quote name='Molowe'][URL]https://lh5.googleusercontent.com/-srpWTOmmQBs/U7hNJvuG4eI/AAAAAAAAL9Q/DNTVFlFFie8/s640/2014.07.01 (46).jpg[/URL] ale fajny mieliście grupowy spacerek :) Nerka bardzo fajna no i dobrze,że jest ciemna to nie będzie Ci się tak szybko brudziła,ja zawsze wolałam nerki bo są wbrew pozorom pojemne i zabierze się wszystko potrzebne na spacer a te woreczki na smaczki są jednak trochę niepraktyczne. Ale kombinujesz z tymi akcesoriami mam nadzieję,że teraz uda Ci się zamówić wszystko tak jak chcesz i dostosowane do Waszych potrzeb bo bez sensu co chwilę wydawać kasę.:)[/QUOTE] Właśnie zawsze miałam problem z doborem nerki, bo niektóre są strasznie wielkie i taki worek się wala na brzuchu. Albo się nic nie mieści. Za to z tej jestem bardzo zadowolona :grins: Już jestem zła na tą sytuację i samą siebie, chcę, żeby teraz było wszystko okej i koniec z zakupami na dłuuugi czas. [quote name='Talia']Wilczaki na tym zdjęciu, które jest w poście wyżej Molowej wyglądają jak bliźniaki syjamskie. :diabloti:[/QUOTE] Haha faktycznie :lol: [quote name='Ty$ka']Gdzie dorwałaś nerkę? Jest genialna :D[/QUOTE] [quote name='kalyna']Oczywiście :loveu: więcej pytań nie mam :grins: nerka suuper :) właśnie myślę nad jakąś, bo tą co mam od 5 lat, do ciężko smaki się wyciąga :shake: jeszcze jak mam ją do tyłu przełożoną.. tragedia... napisz jak się sprawuje i gdzie kupiłaś ;)[/QUOTE] Nerkę kupiłam w Croppie :) Strasznie mi się spodobała już jak ją na fejsie zobaczyłam a na żywo tylko się potwierdziło, że jest super. Dzisiaj ją wzięłam na działkę i jest po prostu idealna rozmiarowo, a do tego bardzo wygodna, chociaż pasek trochę za długi nawet na maxa zmniejszony ;) Mieści się do niej piłka, składana miseczka, smaki i kliker. Ewentualnie w innym zestawieniu nawet aparat wepchnę :D A'propos działki, dzisiaj poszliśmy tam o 15 a wróciliśmy przed 21, tak nam się dobrze siedziało :lol: Poszaleliśmy z psami, Miczka oczywiście piłka i hopsalnia, a Cekin razem z A. robili porządki z owocami i nawalali się butelką :lol: A do tego zabraliśmy psy na spacer, żeby pozwiedzać tamtejsze tereny. Zdjęcia mam i to całkiem sporo :D [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-yP1Gb7TsMxE/U8LZdXV9unI/AAAAAAAAMDg/te-BpS8Zw-0/s640/2014.07.13%20%281%29.JPG[/IMG]
-
Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków
rashelek replied to marta1624's topic in Owczarek niemiecki
Nie ma nic gorszego niż prowadzić dwa psy, z czego jeden jest duży i nieogarnięty :mdleje: -
A co za szkolenie? Zdaj jakąś obszerniejszą relację :)
-
[url]http://i248.photobucket.com/albums/gg186/Prejska/Winiec%202014/DSC_3104.jpg[/url] pasowałby Ci taki zestaw :cool3: [url]http://i248.photobucket.com/albums/gg186/Prejska/Winiec%202014/DSC_3147.jpg[/url] piękności rude :loveu:
-
Oby teraz małej życie się ułożyło i szybciutko znalazła kochający DS :loveu: Widać, że się polubili z Morusem, cały czas go zaczepiała do zabawy? :D
-
[url]http://i1149.photobucket.com/albums/o591/dorowa1/IMG_1259.jpg?t=1405254240[/url] ten zachwyt wymalowany na pysku mówi wszystko :loveu: :lol:
-
Fajnie, że się tak dobrze bawiłaś i odpoczęłaś :grins: W życiu bym się nie spodziewała, że francuzi mają takie podejście do psów, kto by pomyślał... Ciekawe, że mają fizia żeby mieć dwa zwierzaki, a miasto w ogóle do tego nie jest przystosowane :hmmmm: Wrzuć troszkę chociaż fotek (całych tych 2tys nie musisz :lol:), chętnie obejrzymy co zwiedzaliście! No i liczę, że jak już wrócisz do codziennego rytmu życia to i Molowe zdjęcia się pojawią :D
-
[quote name='Wola istnienia.']A próbowaliście zamawiać z dog style na allegro? Myślę, że byłoby mniej nerwów. Ale pewnie wybór też dużo mniejszy. :shake:[/QUOTE] Zależy, co chcesz. Niektóre rzeczy mają wystawione, ale raczej te "podstawowe", jeśli chcesz coś bardziej "wypasionego" to radzę jednak pisać przez FB ;) A'propos DS to teraz zostało mi czekać na ostateczną wycenę i realizację zamówienia. Obroża i smycz :cool3: Będe się chwalić jak przyjdą.
-
Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków
rashelek replied to marta1624's topic in Owczarek niemiecki
A ja się tak właśnie zastanawiałam, o co chodzi z tymi stopami? :evil_lol: -
Czekamy na te wszystkie zdjęcia! :grins:
-
Chyba nie ma nic bardziej wkurzającego niż kiedy nie można psa puścić na własnym podwórku... My na działce Cekina nie możemy puścić, bo nie mamy jeszcze ogrodzenia i mógłby wlecieć do sąsiadów. A jedni z nich mają wychuchaną działeczkę z kwiatuszkami itp, to by nas zagryźli chyba :lol: http://i1076.photobucket.com/albums/w457/kalyna2/DSC_0133_zps0cfd6356.jpg jak szczeniaczek! :loveu:
-
Tysiu, wszelkimi piłeczkami możesz się podzielić z Morusa bliźniakiem! :evil_lol: Haha po Twoim opisie też już jestem młodą oczarowana, wydaje się być taka słodka i klockowata :grins: Kiedy jedzie do DT?
-
[quote name='marta1624']Nerka przydatna, sama używam ;) A z tym pozwalaniem sobie poczwarka.... Moja robi to ciągle :)[/QUOTE] Właśnie zawsze chciałam nerkę, ale nie za dużą a jednocześnie pojemną. Ciężko taką znaleźć, dzisiaj mi się udało :lol: [quote name='kalyna']Ja to rozumiem, ale piszę to co widzę na fotkach. Chodzi mi o to jak Cekin siedzi w wodzie z piłką i w kolcach. I nadal niezmiernie mnie ciekawi, co on takiego wyprawia, że nadmiar sobie pozwala. No, ale spoko, już kończę :)[/QUOTE] Myślę, że wszystko już sobie wyjaśniłyśmy na PW i nie ma problemu :grins: Dzisiaj z A. poszaleliśmy na zakupach, dorobiłam się ciemnej bluzy do ciorania z psem oraz nereczki :loveu: Małą butelkę z wodą też dam radę do niej wcisnąć, ale już mocno na siłę :lol: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-e-VzJcMgEvM/U8EspIpLveI/AAAAAAAAMDQ/YZre_Q1yV5Y/s640/SAM_6109.JPG[/IMG] Sprzedaję też różowy komplet, za to zamawiam obrożę i smycz w komplecie do norwegów. Staram się wszystko tak dobrać, żeby pasowało w mój gust i nasz tryb życia, bo już mi się znudziło ciągle wydawać kasę na nie-takie rzeczy ;) No i mam nadzieję, że będą dostępne Hoko Funny, skoro tak reklamujecie to trzeba w końcu wypróbować :grins: Edit: Zapomniałam jeszcze dodać, że wczoraj dostałam smyczkę przepinaną. Zwykła czarna nylonówka, ale zawsze się przyda :)
-
Super, że taki udany macie wypad :D Czekamy na powrót i fotki!
-
NELA i LOKI - czarny anioł i biały diabeł, czyli terierzy duet
rashelek replied to Qeeriefire's topic in Foto Blogi
[url]http://i57.tinypic.com/15clyl5.jpg[/url] awwww :loveu: Rozpuszczam się! -
Dwa dni z rzędu to już za często na rower, musisz jej dać ze 2-3 na przetrawienie informacji ;) Ta tenisowa piłka jest jakaś bardziej wytrzymała od zwykłych, z porządniejszego materiału? http://i1076.photobucket.com/albums/w457/kalyna2/DSC_0150_zpsb65637a7.jpg jaki on jest nakręcony :loveu:
-
Nieee no Ty wcale nie masz dużo klamotów, A GDZIE TAM :evil_lol: I chyba w nie-zabawkowość Morusa też Ci już nikt nie uwierzy :lol:
-
Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków
rashelek replied to marta1624's topic in Owczarek niemiecki
My się pozytywnie witamy zdecydowanie :) Byłam dzisiaj u nas w TKMaxx i mam dla Ciebie złą wiadomość - tych piłek, które chciałaś nie ma ;) Jedno trójkątne frisbee było tylko :shake: -
Ciekawa ta zabawka, jeszcze takiej nie widziałam :D Rowerowanie jest super, a jak się razem z Sonią wkręcicie na całego, to dopiero będziecie miały frajdę :loveu:
-
[quote name='marta1624']Śliczne fociałki :loveu:[/QUOTE] Dzięki :D [quote name='kalyna']A Owczar ciągle popyla na smyczy? nie puszczacie go choćby razem z linką? I ja mimo wszystko nie puszczałabym psa za piłka w kolczatce. Nie lepiej byłoby na szelkach?[/QUOTE] Kurczę, ale to nie jest tak, że on chodzi na smyczy 24/7. Teraz latem jest cieżęj go puścić, ale wybieramy takie miejsca i godziny, że chodzi bez smyczy - chociaż w kagańcu. Akurat nad wodą było sporo ludzi, kawałek od nas ktoś grillował i mógłby do nich podbiec. A kiedy chodzimy na piłkę, to tylko na otwartą przestrzeń i wtedy wiadomo, że biega bez smyczy i kagańca. Do kolczatki A. wrócił tydzień temu, jak pies zaczął sobie na zbyt dużo pozwalać. Unormuje się wszystko, to i obroże wrócą. [quote name='Ty$ka']W takim razie pójdę po łikendzie, ot nagrodzę siebie za trudy :D Takie moje małe wakacje, tylko dla siebie ^^ Buhahahaha, taki z niego niedźwiedź, że poluje na ryby? [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-Eiug3r-Rt04/U7kNaJWnkSI/AAAAAAAAMBA/3pG11nMtLCg/s640/2014.07.06 (29).JPG[/URL] hahaahahahahaha, rozwalające zdjęcie :D[/QUOTE] Pewnie, trzeba chociaż trochę znaleźć czasu dla siebie i dobrej zabawy :grins: Polował na nie, żeby potem Moniczki nie gryzły :diabloti: Dzięki dzięki. Lada dzień mam plan wystawić do sprzedania różowy komplet i kupić sobie za to zestaw do szelek. Mam nadzieję, że ten będzie w 100% dopasowany do nas i będe na tym mogła zakończyć zakupy akcesoriowe ;) Muszę też zaopatrzyć się w nerkę, bo letnie spacery na piłkę to koszmar, nie mam kieszeni żeby ją wcisnąć :P
-
[quote name='Hanako']dobra, zadam teraz gupie pytanie kretyna, ale kto mi zabroni :loveu: jakie różnice widzicie w różnych typach szelek (step-in/guardy/norwegi/siodełkowe)? oczywiście, poza konstrukcyjnymi ;) łatwość zakładania? łatwość wyłażenia z nich w momentach niepożądanych? jakiekolwiek inne parametry? wygoda psa? po prostu tak paczam i paczam, i wszystko to szelki, a każde wyglądają inaczej i wolałabym nie kupować wszystkich rodzajów, zanim przekonam się, które są od czego. poza tym, istnieją jeszcze jakieś inne typy szelek? znam jeszcze sledy, no ale to jednak profeszynel do ciągnięcia, więc w kontekście spacerowym się nie liczy.[/QUOTE] Ja przerobiłam wszystkie modele szelek, prócz sledów i siodełkowych, i najbardziej zadowolona jestem z norwegów. Wygodnie się je zakłada, rączka jest bardzo pomocna, dobrze wymierzone się nie przekręcają. Guardy są super, ale trzeba dobrze je wyregulować, żeby się nie przekręcały na psie. Za to step-iny to jakaś parodia, pies mi z nich w mig wychodził (z norwegów mógłby jeszcze szybciej, ale tego nie robi - najwidoczniej są wygodne), nie da się ich dobrze wyregulować - albo się przekręcają albo wpijają psu w pachy... Jak dla mnie do niczego. Zapytanie do DS o wycenę wysłane, niedługo pewnie będe zamawiać komplet obroża + smycz :loveu:
-
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-yDWdbwmh1xU/U7kNfO8816I/AAAAAAAAMCE/XzTKrYxkcn4/s640/2014.07.06%20%2837%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Kf4dUlu9Ag4/U7kNfZXK_CI/AAAAAAAAMCI/0dp3SkSIhx8/s640/2014.07.06%20%2838%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Se_wyaa10n4/U7kNf6OgDII/AAAAAAAAMCQ/eb5CCSEfxVA/s640/2014.07.06%20%2839%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-EIrz3_UwVdQ/U7kNgRECjRI/AAAAAAAAMCY/uIwXCl0IOoU/s640/2014.07.06%20%2840%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-cAU5M7tsR78/U7kNhN01qpI/AAAAAAAAMCg/XOV0ggwg0Og/s640/2014.07.06%20%2841%29.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-_d7YGatlKgk/U7kNb4dI8EI/AAAAAAAAMBY/RYoHT6UipZU/s640/2014.07.06%20%2832%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-d6QlhfQS0CA/U7kNcs_ajsI/AAAAAAAAMBg/hVV3gqtWr8E/s640/2014.07.06%20%2833%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ZjBgXNYqpPk/U7kNdFT9toI/AAAAAAAAMBo/Ax6YdMKl8_o/s640/2014.07.06%20%2834%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-gR_JkFT_cNk/U7kNd38jldI/AAAAAAAAMBw/tn7uRpjau7E/s640/2014.07.06%20%2835%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-AZIWRs2JHMY/U7kNeXWMvCI/AAAAAAAAMB4/3WmbWn8xyHU/s640/2014.07.06%20%2836%29.JPG[/IMG]