[quote name='Paula03']Wczoraj było nas bardzo mało, ale za to przynajmniej kilka psiaków wyszło na spacer. Ja zabrałam Refleksa, Yogiego, Piankę, Mikiego, Brendę, Nodiego. Zdjęć nie mam żadnych, bo aparat mam popsuty. Niestety..
Co do Foksia, to biedny jak przyszłam to leżał i nie ruszał się, nie chciał się przywitać, spojrzał tylko na mnie. Pan Marek mówił, że znalazł na nim kilka kleszczy. Mam nadzieję, że Foksik szybko wróci do zdrowia![/QUOTE]
Byłam wczoraj w lecznicy z Soplem (ma babeszje). Pytałam o Foksia- będzie dobrze