-
Posts
4914 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Vilena
-
[quote name='daguerrotype']Melduję się z rewizytą ;) [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-7cGiYX1epHc/T2TLpZkb5CI/AAAAAAAAAfI/zgdOu7qZyFc/s640/DSC_0095.jpg[/URL] uśmiałam się przy tym zdjęciu, Misiek też uwielbia się tarzać na plecach ;) już nei mówiąc o tym, że dwie dalmatki razem wyglądają niesamowicie! ;) A jak reagują na sarniaki? bo Misiek to pies myśliwski i jak zobaczy albo wywęszy, dostaje szału i pędzi, co sił w krótkich łapkach.. ;)[/QUOTE] Witaj u nas :multi: Moje stadko było tak zajęte zabawą, że nie zauważyło sarenek :lol: Bella pewnie pobiegłaby za nimi hen daleko gdyby je zobaczyła, ona nic nie słucha :roll: Wpadaj do nas częściej, miło Cię gościć :loveu: [quote name='Chiquita&DeeDee']Ale miałam zaległości:evil_lol: Piękne zdjęcia:loveu: A co to za powody sesji na betonie?:cool3: I byłaś koło mnie i nie dzwoniłaś, nie smsowałaś:placz: O której tu byliście, my spacerowaliśmy hmm.. ok 15 chyba:) I Rudek piękny:loveu: a Wy go obcinacie na lato?[/QUOTE] Wiesz, to chyba było właśnie jakoś ok 15, bo o 14 skończyłam pracę i to było zaraz po tym. Ale byliśmy tylko chwilę bo znów Maciek się spieszył, następnym razem na pewno dam znać! :) Czy obcinamy Rudka? Ha ha, muszę to zrobić: :roflt: No coś Ty :biggrina: On cały rok taki kudłaty :evil_lol: Ramonka, wszystkiego się dowiesz w swoim czasie :)
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
[quote name='magdabroy']Lumpek ma teraz 9 lat, a dopiero od zeszłego lata pozwala sobie założyć szelki i smycz ;) Więc może nie wszystko stracone :cool3:[/QUOTE] Kto wie... jeszcze dużo przed nami :) [quote name='agrazka']Rudi ! - jak go dawno nie widziałam :) dziewczyny pewnie dały mu popalić :)[/QUOTE] Próbowały rozruszać chłopaka, ale się im nie udało. Leń z niego straszny, prawie cały czas leżał :lol:
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Góral w ciele psa, tygrys i znajda, czyli Cesar, Mruczek i Kofik.
Vilena replied to Karro's topic in Owczarek podhalański
https://lh5.googleusercontent.com/-szFWR9pOeUQ/T2TXfFdg1oI/AAAAAAAAALs/8BETpBTO-qA/s640/facebook2.jpg Cudowne psy! :loveu: :loveu: -
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
Vilena replied to omry's topic in Foto Blogi
Bo na kolankach u Pańci najwygodniej! :loveu: -
Piękne zdjęcia tutaj widzę :loveu: Będę zaglądać :)
-
Piesku, nikt do Ciebie jeszcze dzisiaj nie zajrzał... ale pamiętamy o Tobie! :)
-
Na szczęście sunia ma super opiekę i na pewno wszystko będzie dobrze :calus:
-
[COLOR=darkgreen][B][FONT=Comic Sans MS]Wszystkiego najlepszego Maalwi!!! [/FONT][/B][/COLOR] [IMG]http://misieniek.republika.pl/psy/460.gif[/IMG]
-
[quote name='magdabroy']E, tam ;) Szeleczki, smycz i już :)[/QUOTE] Z Lostkiem to nie jest takie proste ;) [quote name='deer_1987']Bo ja go uwielbiam :loveu:[/QUOTE] Zupełnie jak ja! :D [quote name='Maalwi']A dasz jakaś fotke jak dalmatki są koło nogi, bo chciałabym orientacyjnie zobaczyć. ;) A fotki świetne, jak psiaki zareagowały na stadko ?[/QUOTE] Nie mam takiej fotki, one koło nogi to widok prawie niemożliwy :lol: [quote name='KASIA&TOSIA']fantastyczne zdjęcia:))) wiedzę że pogoda wykorzystana w 1000% :)) a taka lampa może rzeczywiści być kłopotliwa dla Mii. Nasza Tosia tez okazało się nie za dobrze to znosi. Odwlekalismy troszke operację nosa bo wydawało się że wszystko jest w porządku. Jednak nie jest jutro jadę do weta zapytać o szczegóły.... Pozdrawiamy :))[/QUOTE] Szkoda tylko, że TZ nie mógł jechać z nami :placz: To trzymam kciuki za Tosię, zdrowa bądź maleńka! :)
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
My nie byliśmy w Wapienicy ;) I tylko tyle fotek masz? Co tak mało? Jak grzecznie sobie siedzi w aucie :loveu:
-
Unikalna biała czekolada z orzechami czyli Tia!
Vilena replied to madziulik_13's topic in Border Collie
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/419192_353861807992304_100001054621767_1128106_1801087462_n.jpg Woooow!!! Superancko! :klacz: -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Vilena replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/DSC_5013.jpg Torcia kochana dziewczyna :loveu: -
[quote name='magdabroy']I w całym tym towarzystwie, brakuje na działce Lostka :mad:[/QUOTE] Obawiam się, że szybko by stamtąd "zniknął" :lol: [quote name='deer_1987'][url]https://lh5.googleusercontent.com/-UAr3zqRRGdc/T2Xy_76YTuI/AAAAAAAAAg4/xasytu3AfJA/s640/DSC_0033.jpg[/url] Ale sie za nim stesknilam![/QUOTE] Wiedziałam, że ktoś to napisze :D
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
I filmiki cudowne! Bo cudowne dziewczynki! :loveu:
-
[url]https://lh5.googleusercontent.com/-kRgv3lD-mvM/T19aUOPZhZI/AAAAAAAANjs/r0_MOIzT59A/s640/IMG_3169.jpg[/url] "Jestem sobie jamnisia, jamnisia, jamnisia, idę sobie po misia, hopsa-sa hej" :)
-
SNOOPY - łaciate przygody agilitowo-sztuczkowe :D
Vilena replied to Zuzia&Snoopy's topic in Foto Blogi
[url]http://img542.imageshack.us/img542/6350/img7309a.jpg[/url] Ale on słodziutki :loveu: -
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-kGjM63B2LrU/T2XzQZ9fPzI/AAAAAAAAAhw/_YchCAmYitw/s640/DSC_0042.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-GGbO6zrngiE/T2XzS0Dm44I/AAAAAAAAAh4/5sQFjvmUyYQ/s605/DSC_0043.jpg[/IMG] Liczne towarzystwo przechodziło obok :loveu: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-dJ8OJO2-XnM/T2XzVqIHTMI/AAAAAAAAAiA/J_iLkJS1CpQ/s640/DSC_0049.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-piqQhDieCxM/T2XzYD1iSfI/AAAAAAAAAiI/YCdAkJNp_jQ/s640/DSC_0050.jpg[/IMG]
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Lenistwo jest piękne :cool3: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-r7muxJiF55I/T2XzEAzSgpI/AAAAAAAAAhI/FgaaGJkbEzo/s640/DSC_0035.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-9EkVAW1fl-g/T2XzGnQmOHI/AAAAAAAAAhQ/7v92aOeXrHM/s640/DSC_0036.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-wIa4Gq9a3ow/T2XzI_6e9yI/AAAAAAAAAhY/TjD0cpROfMM/s640/DSC_0037.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-i3Jf3FFM9vo/T2XzLd2MQ5I/AAAAAAAAAhg/MwnHWlPx6eg/s640/DSC_0039.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-qL0YZJRFNks/T2XzNlrpSeI/AAAAAAAAAho/oPO1yTfUNtU/s640/DSC_0040.jpg[/IMG]
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
[quote name='Maalwi']Super fotki! ile dziewczyny maja w kłębie?[/QUOTE] Mia 58cm, Bella 64cm. To tak mniej więcej bo cągle się ruszają i nie da rady dokładnie zmierzyć ;) [quote name='magdabroy']Kiedy Lostkowi będziesz ściągać kołnierz?[/QUOTE] Jak się calkowicie zagoi rana. [quote name='monika&karol']Oj nie przesadzaj ;) nie ważne czy mała czy duża - i tak jest Twoim najlepszym przyjacielem :)[/QUOTE] Oczywiście! :D [quote name='Kaja10014'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/-LwcZWltOD4I/T2TLquDEmrI/AAAAAAAAAfQ/qzjKVxZGuNg/s640/DSC_0096.jpg[/URL] genialne :loveu: Ale są dziewczyny ślicznie zbudowane, nie myślicie o żadnym agility/fribsee? :)[/QUOTE] Kiedyś mi ten pomysł przeszedł przez głowę, ale kiedy my byśmy trenowały? Pewnie nie byłoby na to czasu. [quote name='Lili8522']Cioteczki znacie jakieś miejsce nad morzem gdzie można pojechać z psiakami i fajnie odpocząć? No i przede wszystkim nie drogo :)[/QUOTE] Moi rodzice co roku jeżdżą do takiego ośrodka w Karwii gdzie można przyjeżdżać z psami. Stamtąd tata przywiózł mi mojego pierwszego psa - Coreya :loveu: Wciąż mieszkają tam jego mama i brat :) Ale szczegółów nie znam. Dzisiaj słońce było u nas... gorące! Cudownie! :bigcool: Pojechałam na działkę z rodzicami, dziewczynkami oczywiście i same zobaczcie z kim jeszcze :) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-nYJEMwblO5o/T2Xy4JcrVVI/AAAAAAAAAgg/Lmd-lraaOOk/s640/DSC_0006.jpg[/IMG] Super się tak wygrzewać po zimie :loveu: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-ERTh9In-Brg/T2Xy7dWHXhI/AAAAAAAAAgo/w0fKCdJmzc4/s640/DSC_0013.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-qeBqVzgsoI4/T2Xy9TgCVpI/AAAAAAAAAgw/PkFTGd1nE_w/s640/DSC_0020.jpg[/IMG] Pan Baryłka :iloveyou: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-UAr3zqRRGdc/T2Xy_76YTuI/AAAAAAAAAg4/xasytu3AfJA/s640/DSC_0033.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Ys3YTQMJpR0/T2XzCHWU-rI/AAAAAAAAAhA/teRDzor0Fi0/s640/DSC_0034.jpg[/IMG]
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Cztery Gremlinki i ich mały/wielki świat.. <3 ... ;)
Vilena replied to ChiqDeeWikiXenia's topic in Galeria
Pewnie się grzeją bo dzisiaj u nas cudownie! :D -
[quote name='magdabroy']Rozwaliło mnie to "leżeć" :D No ale tak naprawdę, to przecież leży,a to, że na plecach... No cóż ;) Następnym razem musisz sprecyzować na czym ma się położyć :)[/QUOTE] Ona zawsze tak robi - nauczyła się, że jak zrobi obrót to dostanie smakołyk :D [quote name='monika&karol']To jest idealne do projektu: [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-KICk9WWzmNw/T2TLSkeK0dI/AAAAAAAAAeA/pE7CB_lUGaA/s602/DSC_0024.jpg[/URL] Jak dziewczyny usiadły obok siebie to Mia wygląda jak szczeniaczek :D[/QUOTE] Wybór zdjęcia pozostawiam Jarkowi... niech zdecyduje jak tam dobrze będzie, ale to jest faktycznie nie złe. Wiem, niestety Mia jest mała, trochę mi przykro jak ktoś mówi, że ona taka mała jak na dalmata. Pan Doktor mówi, że psiaki z tą chorobą, którą ma ona, zazwyczaj są mniejsze niż powinny bo nie rozwijają się prawidłowo. I taka nam została kurdupelka, ale za to nadrabia wielkim sercem :loveu: [quote name='agrazka']a mówiłaś, że Bella nic nie umie - a tu proszę jak leży :) prawie jak Mia :D[/QUOTE] Ona po prostu robi to samo co Mia :lol: [quote name='Rose_'][url]https://lh5.googleusercontent.com/-KICk9WWzmNw/T2TLSkeK0dI/AAAAAAAAAeA/pE7CB_lUGaA/s602/DSC_0024.jpg[/url] Ojeju, jaka przepiękna modelka :loveu:. [url]https://lh4.googleusercontent.com/-0Z3_jzKCFUw/T2TLNbJmeOI/AAAAAAAAAdo/-N1aO2Pskf0/s640/DSC_0012.jpg[/url] Nowa dziedzina sportu, latanie na uszach :lol: [url]https://lh4.googleusercontent.com/-dH7D1YI8u38/T2TLRHbj_wI/AAAAAAAAAd4/tDsB08FEJb4/s640/DSC_0022.jpg[/url] Cudowna, urocza, boska, przepiękna :loveu::loveu: To czekamy na fotki z niecierpliwością :p.[/QUOTE] Ile komplementów :loveu: Dziękuję :)
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Ja już o tym Grażkowym ogrodzie nic nie piszę bo aż mi dech zapiera jak na niego patrzę! :bigok:
- 290 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Wymiękam! [url]https://lh6.googleusercontent.com/-VG5jcDxAmwE/T2TDv1p-2NI/AAAAAAAANqE/eAF2HyRBr0U/s640/P1030229.jpg[/url] jakie cudne nochale!!!
-
[url]http://img28.imageshack.us/img28/9673/img4739v.jpg[/url] Ale fryz! :D