Jump to content
Dogomania

Vilena

Members
  • Posts

    4914
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Vilena

  1. Dziewczyny, banerki Wam nie działają, wklejcie link do sygnatury (nie wiem czy trzeba go tam wklejać zawsze jak zmieni się tytuł wątku?)
  2. FiGa, Brida to też moja ulubienica! :loveu: Jestem pełna podziwu dla umiejętności które ta PIĘKNA sunia posiada :loveu:
  3. [quote name=':: FiGa ::']Nie szkodzi ;) Na niemieckim zlocie zawsze jest ok 20 dalmatow :loveu: Jak dla mnie to raaaaj na ziemi :lol: Ciekawe ile udaloby sie zgromadzic na polskim zlocie :hmmmm:[/QUOTE] Myślę, że w Polsce w ogóle trudno się organizuje takie zloty. Ludzie tu jacyś tacy oporni są... [URL]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TWmaH6NKhmI/AAAAAAAAAvE/Gk8XOx8U0IM/_DSC5249.JPG[/URL] Piękny skoook! :loveu:
  4. Uups... sorry - nie doczytałam dobrze :oops: :evil_lol:
  5. Dzięki :lol: Bardzo proszę nie komentować jakości filmików robionych moim aparacikiem, grunt, że coś widać :diabloti:
  6. [B]Zapraszamy na nasz kanał YouTube: [/B][URL]http://www.youtube.com/user/TheDolcettaMia[/URL] [B]Jest tam już kilka filmików z Mią :) Z czasem na pewno będzie ich więcej :D[/B]
  7. Chętnie bym wzięła udział w takim spotkaniu, ale Niemcy to dla mnie za daleko ;)
  8. [quote name='Cleo2008']kto robi banerki? potrzebuje inny niz tu jest, ten z ostatnim zdjeciem gdzie jest chudy!!![/QUOTE] Może być coś takiego? [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/724/200la.jpg[/IMG] Mogę zrobić inny, tylko napisz jaki chcesz: mniejszy/większy, jaki napis, kolor itp.
  9. FiGa, wcześniej gdzieś tu podałam linki do ogłoszeń jakie mu zrobiłam, zobacz wstecz. Qrcze...on wygląda o wiele gorzej niż na poprzednich zdjęciach... serce mi pęka, że nie jestem w stanie mu pomóc!!! :(
  10. [URL]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/181598_200225183336963_100000484477503_738465_3729129_n.jpg[/URL] Zazdroszczę Ci tych pięknych widoków! :diabloti:
  11. [quote name='Kaja10014']Miałam dać zdjęcia ale mój wspaniały królik zeżarł kabel :mad::mad:[/QUOTE] Zdolniacha z niego!!! :diabloti:
  12. W końcu jesteśmy na stronie uwagi :lol: Porozrzucane mają tam te zdjęcia więc daję linki do moich ciapków, bo przecież muszę się Wam pochwalić, że tam są :evil_lol: Rudek: [URL]http://uwaga.onet.pl/akcjeuwagi,43232,20053,237585,166,twoje_zdjecie_z_pupilem,twoje_zdjecie_z_pupilem,zwierzeta_sa_jak_ludzie_czuja,galeria.html[/URL] Lostek: [URL]http://uwaga.onet.pl/akcjeuwagi,43232,20053,237586,166,twoje_zdjecie_z_pupilem,twoje_zdjecie_z_pupilem,zwierzeta_sa_jak_ludzie_czuja,galeria.html[/URL] Mia: [URL]http://uwaga.onet.pl/akcjeuwagi,43232,20053,237588,166,twoje_zdjecie_z_pupilem,twoje_zdjecie_z_pupilem,zwierzeta_sa_jak_ludzie_czuja,galeria.html[/URL]
  13. [quote name='Kaja10014']Byli wczoraj jacyś państwo, ale szkoda gadać.... Powiedzieli, że Klara jest nieokiełznana, pies to jednak duża odpowiedzialność i wolą kupić niż adoptować :question:[/QUOTE] To faktycznie dziwni ludzie. Mia też jest kupiona i nie widzę żadnej różnicy w wychowywaniu szczeniaka kupionego od adoptowanego. Pies to pies. Każdy broi - nawet ten z rodowodem ;) [URL]http://img203.imageshack.us/img203/3831/dsc2578.jpg[/URL] Wielgaśny ten Fatek :lol: Fajniutki :loveu:
  14. Swoją drogą Saba ma bardzo ładną sierść! Błyszczy się laska :D
  15. Fajnie, że ogłoszenie w gazecie wzbudziło zainteresowanie Grafitem. Ale nie rozumiem, dlaczego ludzie rezygnują jak usłyszą o wizytach przed i po adopcyjnych? To samo było ostatnio z dalmatyńczykiem Batmanem. Aż ciśnienie mi skacze! Bo niby co w tym takiego strasznego? Ja byłam nie źle zdziwiona jak Pani od której kupowałam psa nawet nie spytała czy mieszkam w bloku, w domu, co, gdzie i jak. Masakra :/
  16. Widać, że maluszek cały czas biega za Soplem :D A macie już jakiś potencjalny domek dla niej? Ona jest taka urocza - zasługuje na stały kochający dom! Mam nadzieję, że się taki znajdzie...
  17. Tutaj jeszcze taka zagubiona minka, a teraz to już pewnie mała wie, gdzie co i jak w domu :diabloti:
  18. U nas też znowu zima :shake: [URL]http://img196.imageshack.us/img196/3711/1009183.jpg[/URL] Ale masz pomocnicę, no no :loveu:
  19. [URL]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMwWsRGfsI/AAAAAAAAApc/ol8dvYISy6Y/s576/_DSC3822.JPG[/URL] Ale fajny Marcelek przy wodopoju :lol:
  20. Allle mi słodzisz :oops: :lol:
  21. Jest [B]Gabi[/B]! :multi: Teraz poprosimy duuużo fotek!!! Ps. Dlaczego nie jeszcze widziałam tego pierwszego zdjęcia? Co za słodkie maleństwo!!! :loveu::loveu:
  22. Oj rosną szybko, rosną... Szkoda, bo te szczeniackie mordki są takie kochane! Klikera używać najpierw muszę nauczyć się ja :evil_lol: A piłki do tenisa mamy dwie cały czas te same - nie uszkodzone! :p
  23. [URL]http://www.psy.pl/ogloszenia-psy/art19938,grafit-mial-zostac-uspiony-teraz-czeka-na-prawdziwy-dom.html[/URL] [URL]http://zgubiono.pl/ogloszenia/zgubiono_znaleziono/psy.html[/URL] [URL]http://www.cret.pl/node/154836[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,27672,Lw==.html[/URL] [URL]http://animalpedia.pl/ogloszenia/[/URL] [URL]http://www.dalmatynczyki**********/[/URL] [URL]http://www.swiatogloszen.net.pl/index.php?option=com_adsmanager&page=show_ad&adid=2875&catid=27&Itemid=0[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Grafit,33553[/URL] [URL]http://oglosili.pl/index.php?action=showAdv3&id=146&method=jobs[/URL] [URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/46975/Grafit-mial-zostac-uspiony-Teraz-czeka-na-prawdziwy-dom/%5D"]http://www.morusek.pl/ogloszenie/46975/Grafit-mial-zostac-uspiony-Teraz-czeka-na-prawdziwy-dom/][/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/11425755_grafit_mial_zostac_uspiony_teraz_czeka.html[/URL] [URL]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/1886785-grafit-mial-zostac-uspiony-teraz-czeka-na-prawdziwy-dom/[/URL] [URL]http://www.adopcje.org/[/URL] [URL]http://www.psiamania.pl/default.aspx[/URL] [URL]http://zwierzakowo.org.pl/-vt588.htm#1944[/URL]
×
×
  • Create New...