Jump to content
Dogomania

Vilena

Members
  • Posts

    4914
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Vilena

  1. [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/8017/1005900.jpg[/IMG] [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/7392/1005901s.jpg[/IMG] [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/1569/1005908x.jpg[/IMG] [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/8281/1005910.jpg[/IMG]
  2. [IMG]http://img843.imageshack.us/img843/7251/1005871.jpg[/IMG] [IMG]http://img853.imageshack.us/img853/3386/1005872.jpg[/IMG] [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/3927/1005882y.jpg[/IMG] [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/2889/1005919a.jpg[/IMG]
  3. [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/1199/1005807h.jpg[/IMG] [IMG]http://img190.imageshack.us/img190/8078/1005824k.jpg[/IMG] [IMG]http://img196.imageshack.us/img196/6461/1005859j.jpg[/IMG] [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/8376/1005865m.jpg[/IMG] [IMG]http://img862.imageshack.us/img862/663/1005868.jpg[/IMG]
  4. [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/1291/1005765k.jpg[/IMG] [IMG]http://img543.imageshack.us/img543/6947/1005766.jpg[/IMG] [IMG]http://img825.imageshack.us/img825/1232/1005782.jpg[/IMG] [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/1125/1005788p.jpg[/IMG] Zabić królika! :diabloti: [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/3504/1005803.jpg[/IMG]
  5. [quote name='kamilka91']Biedna Mia, Mika też ciągle sobie łapy o jakieś szkła rozwala :shake: Ale u mnie to chociaż kupy sprzątają. A za to mięso naszpikowane trutką na szczury podrzucają... :-( Rudisiowi szybkiego powrotu do zdrowia życzę :loveu: P.S. U mnie 8,8 st. teraz jest... ;)[/QUOTE] Dobrze, że chociaż kupy zbierają! Ale to mięso... zgroza!!! Rudisiowi już trochę lepiej, ale obraził się na nas, że mu ciągle te oczy zakraplamy... No i co mi się tu chwalisz temperaturą? :p Tu 5 dni temu spadło jakieś 10 cm śniegu, a oto jak jest dzisiaj: :B-fly: [IMG]http://img535.imageshack.us/img535/8453/1005738u.jpg[/IMG] [IMG]http://img593.imageshack.us/img593/6845/1005739.jpg[/IMG] [quote name=':: FiGa ::'][URL]http://img846.imageshack.us/img846/7381/1005534.jpg[/URL] Hahahaha, mina mowiaca "to nie moja sprawka" i kawalek waty w pyszczku :evil_lol: Mia ma nowa ksywke! A mianowicie [B]ping pong[/B] :megagrin: Rudek nie chorutkaj, zdrowka piesku :calus:[/QUOTE] Ping pong? Nie złe! :lol: Rudek dziękuje za słowa otuchy :) Ale niestety smutasek z niego straszny przez te oczka.
  6. [quote name='Fundacja Medor']teraz dostalam tel p z ozorkowa woj łodzkie znalazł szczenuaka dalmatyńczyka nie ma internetu czy znalazł by się tymczas dla malucha tel 793-51-08-20[/QUOTE] [B]Mamy DT dla tego pieska, tylko dlaczego nikt nie odbiera telefonu tutaj podanego? Danusia wysłała pod ten numer sms, bardzo proszę się z Nią skontaktować jak najszybciej![/B]
  7. Ja mam 40-letnich znajomych, z którymi chodzimy na imprezy i ich 19-letni syn też chodzi z nami :lol: i wszyscy świetnie się bawią :) Sylwia, a ile tych dzieci będziesz miała? :D
  8. [URL]http://img233.imageshack.us/img233/1606/dsc00606d.jpg[/URL] Ślicznie :)
  9. [URL]http://img13.imageshack.us/img13/719/dsc4565c.jpg[/URL] Śliczne psiska! :)
  10. [URL]http://img163.imageshack.us/img163/993/dsc4492g.jpg[/URL] Śliczny wilczek :)
  11. [URL]http://img641.imageshack.us/img641/9008/20079720685045934110210.jpg[/URL] Wow...ale widoczek! :)
  12. Nikt nie zagląda do Nanci? :mad: Od piątku malutka jest bezpieczna w hotelu :) Oto nasz młodziak :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1493a39535354d5d.html"][IMG]http://images39.fotosik.pl/733/1493a39535354d5dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a132e39785f54f2e.html"][IMG]http://images45.fotosik.pl/741/a132e39785f54f2emed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e628ecd1d7e2c997.html"][IMG]http://images50.fotosik.pl/740/e628ecd1d7e2c997med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6952d8574e7737c5.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/740/6952d8574e7737c5med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/876c8997e0e8a662.html"][IMG]http://images47.fotosik.pl/740/876c8997e0e8a662med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/71651b7a27e61d2e.html"][IMG]http://images47.fotosik.pl/740/71651b7a27e61d2emed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0bb183eab1142b7b.html"][IMG]http://images45.fotosik.pl/741/0bb183eab1142b7bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/78ff0dc5e0b435af.html"][IMG]http://images49.fotosik.pl/738/78ff0dc5e0b435afmed.jpg[/IMG][/URL] Słodziutka prawda? :loveu:
  13. Ech... tak się ucieszyłam na wieść o domku dla Grafita... bardzo mi przykro :(
  14. [IMG]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/188489_184990588212294_100001040624323_453644_911183_n.jpg[/IMG] 16 Kwietnia w Zabrzańskim klubie Ck Wiatrak odbędzie się koncert charytatywny pod szyldem Furry Metal koncert ten organizowany jest dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt "Psitulmnie"[URL]http://www.psitulmnie.pl/[/URL] cały dochód z koncertu zostanie przekazany schronisku będzie to jedyny taki koncert gdzie zagrają ciężkie kapel by wspomóc naszych futrzastych przyjaciół w schronisku liczymy na waszą pomoc. Zagrają: -The No Mads [URL]http://www.myspace.com/alkoholization[/URL] -Beerhead [URL]http://www.myspace.com/beerheadzabrze[/URL] -Formis [URL]http://www.myspace.com/formismetal[/URL] -Clinica Muerte [URL]http://www.myspace.com/clinicamuerte[/URL] -Dust N Brush [URL]http://www.myspace.com/dustnbrush[/URL] Pigs In Tank [URL]http://www.myspace.com/pigsintank[/URL] Otwarcie 17:00 Rozpoczęcie 17:30 Bilet cegiełka do nabycia w dniu koncertu za 9,99 zł liczymy na wasze wsparcie Bo w każdym z nas jest zwierze !!! Pozdrowienia
  15. Śnieg na szczęście już topnieje! Teraz czas na wiosnę! :) My to ostatnio mamy pecha. Dopiero co wyleczyliśmy zapalenie ucha i już wczoraj na wieczornym spacerze Mia rozcięła sobie łapę między paluszkami. Na szczęście nie wygląda to groźnie chociaż trochę krwi się ulało. W życiu nie przyszło by mi do głowy rozbić butelkę na chodniku czy trawniku, ludzie to potrafią być bezmyślni! Jak nie szkło walające się na ulicach, to znów jakieś stare, śmierdzące kości ktoś wyrzuci przez okno! :-x Ostatnio ktoś wywalił jakąś wielką rybią głowę na trawnik! Jak w średniowieczu normalnie! Kup nie zbierają, stare żarcie wyrzucają, butelki rozbijają! Okropność po prostu! :shake: Rudka mojego kochanego kudłatego jakaś alergia dopadła (bądź zapalenie spojówki, wet nie jest pewny na 100%) i popuchnęły mu oczka, 5 razy dziennie musimy zakraplać, biedaczek, nie dość, że łapkę jedną ma krótszą to teraz oczka chore :-( Za 3 dni kontrola, mam nadzieję, że mu się polepszy.
  16. [quote name='Iljova']To będzie z korzyścią dla Grafita, tego pana i siostry megi ;-) Graficik będzie miał domek, pan zyska wspaniałego przyjaciela, a siostra megi będzie miała dodatkową przejażdżkę rowerową dla zdrowia :-)[/QUOTE] W całości popieram :)
  17. Jak było na snowboardzie? Masz jakieś fajne fotki? :) Widoczki, upadki, itp? :) Sytuacja w domu już opanowana?
  18. No to totalna porażka :/ Mi znajomy mówił jeszcze, że jego sąsiad ma dalmata... ale podobno strach koło niego przechodzić bo taki agresywny. 400 tysięcy mieszkańców - to ktoś jeszcze na pewno ma tam u Ciebie kropka :) W Bielsku jest jakieś 175 tys ludzi, to kropków już w ogóle brak. Mia robi furorę wśród przechodniów, już mnie to czasami denerwuje ;)
  19. No ja nie wiem czy tu na dole jest więcej kropków... Tak sobie ostatnio myślałam, że w Bielsku to chyba, żadnego dalmata nie ma, a tu ostatnio patrzę IDZIE DALMAT ulicę niżej! :multi: Za daleko był, żeby go gonić ;) Więc przeprowadziłam wywiad środowiskowy i okazało się, że tu mieszka! Normalnie się tak podekscytowałam, że teraz chodzę go tam wypatrywać, ale on chyba strasznie rzadko wychodzi na dwór no bo nie mogę go spotkać... :roll: grrr... A w ogóle to zamień się pogodą! :diabloti:
  20. Ale duuuużo zdjęć!!! :loveu: Zazdroszczę spacerowej ekipy!!! :loveu: Ale Wam fajnie... Szkoda, że my wszystkie kropkomaniaczki mieszkamy tak daleko od siebie, jakiś pech normalnie :shake: I Mikula w tramwaju jeździ? Qrde, ja raz w życiu jechałam tylko tramwajem, w dodatku w Katowicach :lol:
  21. No faktycznie ten świat mały, super by było gdyby Grafit miał aktywnego Pana, gdyby siostra Megii chciała zrobić rowerową wizytę to byłoby fantastycznie! Grafitku kochany, może już nie długo będziesz się pakował!!! Trzymam kciuki!!! :D
  22. Całą noc sypało! Nieźle mnie ten śnieg zaskoczył, myślałam, że już wiosna będzie :lol: A Mia strasznie zadowolona, uwielbia brykać w śnieżku :loveu: Może dlatego, że jej miękko pod łapkami ;)
  23. [IMG]http://img809.imageshack.us/img809/2793/1005594y.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/1553/1005600h.jpg[/IMG] [IMG]http://img26.imageshack.us/img26/2457/1005601x.jpg[/IMG] [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/8789/1005650.jpg[/IMG] [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/5691/1005668y.jpg[/IMG] Utwierdziłam się dzisiaj w przekonaniu, że mam SKACZĄCEGO DALMATA :lol: :evil_lol: :lol:
  24. Wczoraj napisałam, że za oknem szaro, buro i mokro... no to sobie ponarzekałam na deszcz :wink: Dziś rano wstaję, żeby iść z Mią na dwór, odsłaniam Lostkowi żaluzje (to taki poranny rytuał, bo on musi zaglądać przez okno na nas :lol:), a tam co? BIAŁOOO!!! :smhair2: A ja już wiosenny piknik powoli planowałam! :grin: Ale lepiej biało niż mokro! Więc wybraliśmy się na śnieżne harce :loveu: [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/9533/1005548t.jpg[/IMG] [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/1795/1005550g.jpg[/IMG] [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/583/1005554c.jpg[/IMG] [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/851/1005563q.jpg[/IMG] [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/5971/1005572a.jpg[/IMG]
  25. [URL]http://i53.tinypic.com/2ryshl4.jpg[/URL] Na podusi najwygodniej :loveu:
×
×
  • Create New...