Jump to content
Dogomania

Vilena

Members
  • Posts

    4914
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Vilena

  1. [quote name='Fiera']Grafitkowi smakuje nowa karma, ale bąki takie puszcza, że paść trupem można:evil_lol: [/QUOTE] Trzymaj się tam! :diabloti:
  2. [URL]http://img716.imageshack.us/img716/4128/1011532.jpg[/URL] jakie niewinne usteczka:loveu:
  3. Witamy się z całą gromadka :) [URL]http://i232.photobucket.com/albums/ee79/dirdib/IMG_3684.jpg[/URL] jęzorek :D
  4. [quote name=':: FiGa ::']Rozryczalam sie..... i rycze juz pol godziny..... [B][U][SIZE="7"][COLOR="#ff00ff"]BARCA MISTRZEM!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/U][/B][/QUOTE] Super! :D :D :D
  5. [quote name='Fiera']A dziękujemy bardzo:) :) :) Pieszczoch mój kochany wybiegał się za patykami i potem dobry kwadrans przytulał się i lizał mnie po rękach, żebym go podrapała po pleckach i za uszkiem, na koniec fiknął koziołka i pokazał klatę do poklepania, i..............olał mnie i poszedł sobie spać:evil_lol:[/QUOTE] Kochany Grafitek :lol:
  6. [quote name='Fundacja Medor'][IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/98932838.jpg[/IMG][/QUOTE] Ta sunia zniknęła ze schroniska jak kamień w wodę! Fundacjo Medor wiecie coś na ten temat?
  7. Dzięki :) Niestety nie znam nikogo takiego :(
  8. Zobaczymy... Neczka można fotki Jeana "brać"?
  9. [quote name='Igiełka']Vilenka jesteśmy myślami razem z Wami :calus:[/QUOTE] Dziękuję Igiełko :)
  10. [quote name='kamilka91']Odwiedzam, czytam, tylko raczej nieczęsto piszę ;) Obiecałam sobie, że dodam jakieś zdjęcia dopiero, jak ktoś tu napisze. Bo mam wrażenie, że nikt nie ma ochoty tego oglądać... :oops: To było tak tylko awaryjnie. Nieaktualne...[/QUOTE] Szkoda :( A ja tu często zaglądam i czekam na zdjęcia :)
  11. [quote name='Iljova']Super !!! tzn wszystko poszło dobrze :-)[/QUOTE] Tak, wszystko poszło dobrze, na granicy nie było problemów. Uff... Nowa rodzina Lily nawet przekazała dary dla psiaków [URL]http://www.psiratownicy.pl/forum/viewtopic.php?f=13&t=1644&p=32319#p32319[/URL] zostawiłyśmy je Psim Ratownikom za pomoc w transporcie :)
  12. [URL]http://img847.imageshack.us/img847/9762/dsc8606.jpg[/URL] Oooo, a ja mam taką samą saszetkę na smaczki! :D
  13. [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-kh9RA3bDG0A/Td4GRgfuCAI/AAAAAAAABd0/0Hr6huhTW70/DSC_2779.JPG[/URL] Wariatka :evil_lol:
  14. [quote name='Kaja10014']Wszystko będzie dobrze, jesteśmy z wami! :glaszcze:[/QUOTE] [quote name=':: FiGa ::']Paula, nie wiem czy to bedzie pocieszajace, ale byc moze jeszcze wroci. Moj kubus potrafil zniknac na 2-3 tyg i wrocic odrapany z romansow. I nie bylo bata by go zatrzymac. Co rok nam sie to powtarzalo, zawsze wracal. Trzymajcie sie cieplutko :calus:[/QUOTE] To może jest i dla mnie nadzieja, że wróci... [quote name='deer_1987']Trzymamy kciuki zeby wrocil![/QUOTE] Dzięki dziewczyny! Może faktycznie jeszcze wróci... teraz ciągle leje, a Lostek tak strasznie nie lubi wody :placz: Straszne to jest, nie sądziłam, że ja psiara przywiążę się do kota. Niespodziewanie zjawił się w naszym życiu i niespodziewanie zniknął. Wracaj do mnie Ty nieznośny kocurze!
  15. [quote name=':: FiGa ::']Fiera :Rose: dla Ciebie Kochana :) I buzaki dla Grafitka :)[/QUOTE] Się dołączam :)
  16. Co za kretyn ten właściciel! :angryy:
  17. U nas od kilku dni w domu wielki smutek :( Lostek zniknął :-( :-( :-( W tamtym roku raz już zwiał, ale wrócił jeszcze tego samego dnia, więc myślałam, że i tym razem tak się stanie, ale niestety powoli tracę nadzieję. Szukałam go po osiedlu, ale nic z tego. Prawdopodobnie wypadł z balkonu (nie sądzę, żeby celowo skoczył), boję się, że coś mu się stało i dlatego nie ma go tak długo. Brakuje go nam i widzę, że nawet Mia jest smutna kiedy rano podchodzi do jego ukochanej pufy na której zawsze spał i chce się z nim przywitać, polizać go w uszko, a jego nie ma :placz: :placz: :placz:
  18. Kamilka wspominałaś kiedyś, że masz miejsce w DT dla dalmatka, jest ono jeszcze może aktualne? ;)
  19. Super zdjęcia, on wygląda całkiem nie źle! I jakiego ma kumpla! :)
  20. Witaj Budrysek :) Dopiero teraz trafiłam na ten wątek i od razu zapisuję! [B]Pozdrowienia od Lily!!![/B] Tutaj moment 'przekazania' suni Psiemu Ratownikowi przeze mnie: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_MPVfRR5CEEI/Tdi8EPft83I/AAAAAAAABYY/BKlQctUnJE4/s720/DSC_2394.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_MPVfRR5CEEI/Tdi8SE408GI/AAAAAAAABYk/wOTGqZqUvOU/s720/DSC_2395.JPG[/IMG] A tu przekazanie Lily nowej rodzinie na granicy Czesko-Austriackiej: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_MPVfRR5CEEI/Tdi8GE3OlnI/AAAAAAAABYc/5E57_QMLNB0/s720/DSC_2396.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_MPVfRR5CEEI/Tdi8GHsRCDI/AAAAAAAABYg/pDPJ34O5QYQ/s720/DSC_2397.JPG[/IMG] [B] Dziękujemy za pomoc! :B-fly: [/B]
  21. Nareszcie wyraźne zdjęcia Bastera :) Faktycznie jest chudy, ale nie jest tak najgorzej chyba? Zdjęcia nigdy nie oddadzą tego jak jest na prawdę, więc sama nie wiem. A może byli z nim więcej razy u weta, tylko wet nie zawsze notuje coś w książeczce... Trzeba pomyśleć co z tą łapą dalej :/
  22. Kurcze, kiepsko to wygląda :/ Nie rozumiem tego, dlaczego Ci jego właściciele nie zadbali o jego łapę, jak można patrzeć jak własny pies się męczy? :(
  23. Chudy i brudny, już widzę jak ten jego "pan" bardzo go kochał i o niego dbał :angryy:
×
×
  • Create New...