Jump to content
Dogomania

Vilena

Members
  • Posts

    4914
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Vilena

  1. Poważnie Figa? Kurde, może te niemieckie kleszcze są jakieś odporniejsze :lol: A czym zakraplacie? Fajnie, że Gabi trochę lepiej już z kotami ;)
  2. [quote name='bianka19']witamy! CE nie posiada rodowodu, a nie jest z pseudo. ale dziękujemy. :eviltong:[/QUOTE] Dla mnie każdy kto rozmnaża rasowe psy bez rodowodu to pseudo hodowca. [url]http://img22.otofotki.pl/obrazki/lv316_DSC01436.JPG[/url] Jaki akrobata ;)
  3. [quote name=':: FiGa ::']Tez kiedys myslalam ze las to super opcja dla psiakow, teraz wiem, ze owszem... nawet BARDZO SUPER.... Super dla kleszczy...[/QUOTE] A tam opowiadasz... krople na kark i jazda na grzyby :D :D :D
  4. [quote name='Adelina']Bardzo dziekuje za pomoc w sprawie psiaka z Kozienic! Jest juz u pani Danusi, ktora zgodzila sie takze na wziecie drugiego psiaka :) Bardzo dziekujemy i trzymamy kciuki![/QUOTE] Psiak dostał imię ZORRO i jest już bezpieczny :) Mówiłam, że Danka pomoże :D
  5. [quote name='deer_1987']No i jest Rudis :loveu:[/QUOTE] A no :D [quote name='Igiełka']o i można sobie podziwiać Rudisia przystojaniaka :loveu:[/QUOTE] Będzie mu miło, że o nim pamiętacie :) [quote name='bianka19']no super, szkoda tylko, że tak mało zdjęć. :D[/QUOTE] Jakoś tak nie miałam weny do fotografowania, następnym razem będzie więcej ;)
  6. [url]https://lh6.googleusercontent.com/-Twh0KB7hx20/TiHcN1QtM9I/AAAAAAAAEaI/IqKqhDz6rJs/s640/IMG_3826.jpg[/url] Woda! :D Teraz tylko to najbardziej pożądane u nas ;)
  7. Z racji mojej pierwszej wolnej niedzieli od dwóch tygodni, Mia i ja dziś z rana wsiadłyśmy w autobus i pojechałyśmy odwiedzić moją siostrę i Rudisia. Ale się ucieszył kudłatek jak nas zobaczył :loveu: Udało nam się nawet wyciągnąć ich na ich na chwilę nad wodę :) Zdjęcia autorstwa Vilenowej siostry na dowód, że Rudzielec miewa się bardzo dobrze :lol: [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/9690/p1120819c.jpg[/IMG] [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/9665/p1120826f.jpg[/IMG]
  8. I my zaglądamy do Was żeby się przywitać :) Fajny psiak :) Bardzo żal mi westów, ponieważ spotykam ich ciągle pełno na spacerach, a niestety żaden bez rodowodu, to dla mnie biedne psiaki rozmnażane masowo w pseudo. A takie kochane ;)
  9. [quote name='bianka19']ale ona jest cudowna, i te plamki na oczach dodają jej uroku. :loveu: będziemy wpadać!:D[/QUOTE] Witaj Bianka19! Witamy Cię serdecznie i oczywiście zapraszamy częściej :)
  10. Vilena

    Diana :)

    Weronika, coś długi ten Wasz spacer ;)
  11. Hi hi, extra wyglądają :) Gabi wciąż im dokucza?
  12. Vilena

    Diana :)

    [url]http://img819.imageshack.us/img819/9656/csc9165.jpg[/url] Ale świetne zdjęcie!!! :)
  13. Lady niech ktoś w końcu Cię zauważy! :(
  14. I ja się zgłaszam u Graficia :)
  15. Oooo o Rudisiu pamiętacie :multi: Jesteście KOCHANE :loveu: Rudiś pomieszkuje sobie teraz z moją siostrą. Ona jest w piątym miesiącu ciąży i siedzi w domu, a Rudzinek dotrzymuje Jej towarzystwa, kiedy chłop jest w pracy i nie tylko. Kudłaty uwielbia moją siostrę bardziej niż mnie bo tam jest miziany, całowany i przytulany 24h na dobę :loveu: A tutaj moja krowa i kocisko cały czas zaczepiają go, żeby się z nimi bawił, kiedy on chce się relaksować. Moja uwaga musi się dzielić przez 3, a tam jest on jeden, pan i władca :lol: Tęsknie za nim, ale u siostry jest oczkiem w głowie, a to mu najbardziej odpowiada. I nikt nie podjada mu z miski :evil_lol:
  16. [quote name='roma_121']Psiak z Kozienic zostanie zabrany przez Danusię do jej brata ;)[/QUOTE] O super :) Danka to zawsze coś wymyśli :D
  17. Wszystkim dziękujemy za odwiedziny i miłe słowa :loveu: Cieszę się, że jesteście z nami :multi:
  18. Chyba niestety nie znajdę na to czasu mimo, że bym chciała. Fundacja, PDZ i codzienna praca nie pozwoliłyby brać mi aktywnego udziału w interwencjach, no chyba, że potrzebni są też mniej aktywni członkowie, wtedy chętnie dołączę ;)
  19. Vilena

    Diana :)

    [quote name='WeronikaM']Wczoraj kilka zdjęć zrobiłam, wiec niedługo wstawie ;)[/QUOTE] Oooo no to czekam :)
  20. Nanci ma już 60 cm :D [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/7270/0611sdc12432640x480kopi.jpg[/IMG] Kto zna niemiecki może sobie o niej poczytać: [URL]http://www.sos-dalmatinerrettung.de/Hunde/2011/Nanciseite.htm[/URL] ;)
  21. No właśnie ze względu na narkozę wziewną. Może już się kaszel nie powtórzy i będzie u Was ok! Jesteśmy z Wami, buziaki dla Sajgi :)
  22. A czy on jest pod opieką tej fundacji "Głosem zwierząt"?
  23. Cortina strasznie mi przykro :( Nam te upały też dają w tyłek. Kilka dni temu byliśmy u weta i kazał zwiększyć dawkę leków o dwa razy. Czeka nas też droga sterylizacja, nie można zrobić tego przy zwykłym znieczuleniu bo sunia mogłaby już się nie obudzić! Na razie odkładam pieniądze, mam nadzieję, że się uda. Jak tylko mamy czas zabieramy Mię nad wodę, żeby się ochłodziła. Na zwyczajnym spacerze nie ma siły nawet iść, nie wspominając o zabawie na którą wiem, że ma ochotę, przecież ma dopiero niespełna 11 miesięcy :( Napisz koniecznie co powiedział wet, jestem z Wami i trzymam kciuki, żeby było jak najlepiej.
×
×
  • Create New...