-
Posts
4914 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Vilena
-
Poważnie Figa? Kurde, może te niemieckie kleszcze są jakieś odporniejsze :lol: A czym zakraplacie? Fajnie, że Gabi trochę lepiej już z kotami ;)
- 290 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='bianka19']witamy! CE nie posiada rodowodu, a nie jest z pseudo. ale dziękujemy. :eviltong:[/QUOTE] Dla mnie każdy kto rozmnaża rasowe psy bez rodowodu to pseudo hodowca. [url]http://img22.otofotki.pl/obrazki/lv316_DSC01436.JPG[/url] Jaki akrobata ;)
-
[quote name=':: FiGa ::']Tez kiedys myslalam ze las to super opcja dla psiakow, teraz wiem, ze owszem... nawet BARDZO SUPER.... Super dla kleszczy...[/QUOTE] A tam opowiadasz... krople na kark i jazda na grzyby :D :D :D
- 290 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='deer_1987']No i jest Rudis :loveu:[/QUOTE] A no :D [quote name='Igiełka']o i można sobie podziwiać Rudisia przystojaniaka :loveu:[/QUOTE] Będzie mu miło, że o nim pamiętacie :) [quote name='bianka19']no super, szkoda tylko, że tak mało zdjęć. :D[/QUOTE] Jakoś tak nie miałam weny do fotografowania, następnym razem będzie więcej ;)
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
[url]https://lh6.googleusercontent.com/-Twh0KB7hx20/TiHcN1QtM9I/AAAAAAAAEaI/IqKqhDz6rJs/s640/IMG_3826.jpg[/url] Woda! :D Teraz tylko to najbardziej pożądane u nas ;)
-
Z racji mojej pierwszej wolnej niedzieli od dwóch tygodni, Mia i ja dziś z rana wsiadłyśmy w autobus i pojechałyśmy odwiedzić moją siostrę i Rudisia. Ale się ucieszył kudłatek jak nas zobaczył :loveu: Udało nam się nawet wyciągnąć ich na ich na chwilę nad wodę :) Zdjęcia autorstwa Vilenowej siostry na dowód, że Rudzielec miewa się bardzo dobrze :lol: [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/9690/p1120819c.jpg[/IMG] [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/9665/p1120826f.jpg[/IMG]
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
I my zaglądamy do Was żeby się przywitać :) Fajny psiak :) Bardzo żal mi westów, ponieważ spotykam ich ciągle pełno na spacerach, a niestety żaden bez rodowodu, to dla mnie biedne psiaki rozmnażane masowo w pseudo. A takie kochane ;)
-
[quote name='bianka19']ale ona jest cudowna, i te plamki na oczach dodają jej uroku. :loveu: będziemy wpadać!:D[/QUOTE] Witaj Bianka19! Witamy Cię serdecznie i oczywiście zapraszamy częściej :)
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Weronika, coś długi ten Wasz spacer ;)
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Hi hi, extra wyglądają :) Gabi wciąż im dokucza?
- 290 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[url]http://img819.imageshack.us/img819/9656/csc9165.jpg[/url] Ale świetne zdjęcie!!! :)
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='deer_1987']No to ma jak w raju :loveu:[/QUOTE] A no tak :D
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Lady niech ktoś w końcu Cię zauważy! :(
-
I ja się zgłaszam u Graficia :)
-
Oooo o Rudisiu pamiętacie :multi: Jesteście KOCHANE :loveu: Rudiś pomieszkuje sobie teraz z moją siostrą. Ona jest w piątym miesiącu ciąży i siedzi w domu, a Rudzinek dotrzymuje Jej towarzystwa, kiedy chłop jest w pracy i nie tylko. Kudłaty uwielbia moją siostrę bardziej niż mnie bo tam jest miziany, całowany i przytulany 24h na dobę :loveu: A tutaj moja krowa i kocisko cały czas zaczepiają go, żeby się z nimi bawił, kiedy on chce się relaksować. Moja uwaga musi się dzielić przez 3, a tam jest on jeden, pan i władca :lol: Tęsknie za nim, ale u siostry jest oczkiem w głowie, a to mu najbardziej odpowiada. I nikt nie podjada mu z miski :evil_lol:
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Wszystkim dziękujemy za odwiedziny i miłe słowa :loveu: Cieszę się, że jesteście z nami :multi:
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
POWSTAJE STOWARZYSZENIE STRAZ DLA ZWIERZAT
Vilena replied to Sylka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Chyba niestety nie znajdę na to czasu mimo, że bym chciała. Fundacja, PDZ i codzienna praca nie pozwoliłyby brać mi aktywnego udziału w interwencjach, no chyba, że potrzebni są też mniej aktywni członkowie, wtedy chętnie dołączę ;) -
[quote name='WeronikaM']Wczoraj kilka zdjęć zrobiłam, wiec niedługo wstawie ;)[/QUOTE] Oooo no to czekam :)
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Nanci /szczeniak /mieszaniec dalmatyńczyka TERAZ MIESZKA W HAMBURGU :)
Vilena replied to Vilena's topic in Już w nowym domu
Nanci ma już 60 cm :D [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/7270/0611sdc12432640x480kopi.jpg[/IMG] Kto zna niemiecki może sobie o niej poczytać: [URL]http://www.sos-dalmatinerrettung.de/Hunde/2011/Nanciseite.htm[/URL] ;) -
No właśnie ze względu na narkozę wziewną. Może już się kaszel nie powtórzy i będzie u Was ok! Jesteśmy z Wami, buziaki dla Sajgi :)
-
Cortina strasznie mi przykro :( Nam te upały też dają w tyłek. Kilka dni temu byliśmy u weta i kazał zwiększyć dawkę leków o dwa razy. Czeka nas też droga sterylizacja, nie można zrobić tego przy zwykłym znieczuleniu bo sunia mogłaby już się nie obudzić! Na razie odkładam pieniądze, mam nadzieję, że się uda. Jak tylko mamy czas zabieramy Mię nad wodę, żeby się ochłodziła. Na zwyczajnym spacerze nie ma siły nawet iść, nie wspominając o zabawie na którą wiem, że ma ochotę, przecież ma dopiero niespełna 11 miesięcy :( Napisz koniecznie co powiedział wet, jestem z Wami i trzymam kciuki, żeby było jak najlepiej.