-
Posts
4914 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Vilena
-
[IMG]http://3.bp.blogspot.com/_ThW1r8b4JFg/TR3V7-Q5-EI/AAAAAAAADuk/izsA8ZERpng/s1600/colouredballoonszi2.gif[/IMG]
-
Cztery Gremlinki i ich mały/wielki świat.. <3 ... ;)
Vilena replied to ChiqDeeWikiXenia's topic in Galeria
[IMG]http://3.bp.blogspot.com/_ThW1r8b4JFg/TR3V7-Q5-EI/AAAAAAAADuk/izsA8ZERpng/s1600/colouredballoonszi2.gif[/IMG] -
[quote name='Igiełka'][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Wszelkiej pomyślności, pogody w sercu, mnóstwo radości, szczyptę rozrzutności i ziarenka dobrobytu w 2012 roku życzą Igiełka, Rudzia i Nesia[/COLOR][/SIZE] :BIG::BIG:[/QUOTE] [SIZE=3]Dziękujemy IGIEŁKO dla Was również wszystkiego najlepszego na cały rok i żeby ten właśnie 2012 okazał się szczęśliwy dla Nesi i znalazła swój nowy dom! :BIG: [/SIZE]
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
[B]Kochane Cioteczki ż[/B][B]yczymy Wam, wszystkiego dobrego w Nowym Roku!!![/B] [IMG]http://allefajne.pl/albums/userpics/10002/118/sylwester.gif[/IMG]
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Alladyn umierał w mordowni w Olkuszu, miał połamane tylne łapy, już w DS
Vilena replied to Vilena's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Inga![B] Zapraszam wszystkich na bazarek dla dalmatyńczyków, część dochodów będzie dla Alladyna: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/219994[/URL][/B] -
Alladyn umierał w mordowni w Olkuszu, miał połamane tylne łapy, już w DS
Vilena replied to Vilena's topic in Już w nowym domu
[quote name='Czorcik']witam, jestem na zaproszenie Vileny, finansowo nie pomogę , bo juz jestem na minusie , ale przynajmniej po podrzucam, zaproszę na watek, no i dobrym słowem wspomogę . Biedny ten kropeczek, czekam na info jak po operacji. ile on może miec latek ?[/QUOTE] Fajnie, że jesteś Czorcik :) Wiesz, nie mam pojęcia ile on może mieć lat... :roll: Na razie tak się skupiłyśmy na łapkach, że nikt o wiek nie spytał lekarza. -
[quote name='blackgerl']juhu! strasznie sie cieszę:D zycze dobrego nowego roku i nowego życia roxy :) oraz całemu sos dalmatynczykom ;)[/QUOTE] Dziękujemy bardzo, dla Ciebie również wszystkiego dobrego :)
-
Młodziutki dalmatyńczyk Gimli już w swoim domku :-)
Vilena replied to Vilena's topic in Już w nowym domu
Dzięki Blackgerl :) A ja zapraszam wszystkich na bazarek min.dla Gilmiego: [url]http://www.dogomania.pl/threads/219994[/url] -
Alladyn umierał w mordowni w Olkuszu, miał połamane tylne łapy, już w DS
Vilena replied to Vilena's topic in Już w nowym domu
[quote name='Martika@Aischa']Trzymam mocno kciuki za Kropka .....Nie daj się psiaku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Będzie dobrze !!!!!!! Już Cię nikt nigdy nie skrzywdzi!!! Ależ się denerwuje ....Vilena jak tylko będziesz coś wiedziała proszę pisz....[/QUOTE] [quote name='iwonamaj']Ja też czekam z niecierpliwością na wieści...[/QUOTE] Ja też czekam na wieści. Na pewno napiszę jak się czegoś dowiem. -
Alladyn umierał w mordowni w Olkuszu, miał połamane tylne łapy, już w DS
Vilena replied to Vilena's topic in Już w nowym domu
[quote name='BUDRYSEK']trzymam kciuki za Biedaczka! :([/QUOTE] Dziękuję Budrysku! -
Alladyn umierał w mordowni w Olkuszu, miał połamane tylne łapy, już w DS
Vilena replied to Vilena's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images40.fotosik.pl/1279/15fc76d88c5bc291med.jpg[/IMG] Alladyn tuż przed operacją. Pies musiał tam leżeć bez pomocy kilka dni. Ma już odleżyny. W tej chwili operacja trwa. Lekarz powiedział, że będzie dobrze. Będę informować na bieżąco. -
Młodziutki dalmatyńczyk Gimli już w swoim domku :-)
Vilena replied to Vilena's topic in Już w nowym domu
Gimli na razie nie może opuścić kliniki. Czeka go jeszcze raz konsultacja ortopedyczna. Leki, które zażywał nie przyniosły spodziewanego efektu. Obrzęk łapki nie zmniejszył się. -
[B][COLOR=red]Płyty i książki - ponad 100 rzeczy! [/COLOR][/B][B][COLOR=red]BAZAREK[/COLOR][/B][B][COLOR=red] dla podopiecznych SOS Dalmatyńczyki! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/219994-Gimli-i-Frodo-zapraszaj%C4%85.-Ponad-100-rzeczy%21-Ksi%C4%85%C5%BCki-i-p%C5%82yty-do-26.01.2012"][COLOR=magenta]Serdecznie zapraszam![/COLOR][/URL][/COLOR][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/219994-Gimli-i-Frodo-zapraszaj%C4%85.-Ponad-100-rzeczy%21-Ksi%C4%85%C5%BCki-i-p%C5%82yty-do-26.01.2012"][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/46/frodoigimlibazarek.jpg[/IMG][/URL]
-
Alladyn umierał w mordowni w Olkuszu, miał połamane tylne łapy, już w DS
Vilena replied to Vilena's topic in Już w nowym domu
[quote name='storozak']zapisuję się u psiaka... masakra jakaś, nie wiem co powiedzieć....[/QUOTE] Dziękuję, że jesteś :) [quote name='Martika@Aischa']Słyszałam o psiaku od cioci DONnka i bardzo się cieszę że ten biedny psiak jest już bezpieczny ....zapisuję się u chłopaka i pomyślę jak mogłabym pomóc ..finansowo krucho do marca :( ale może jakiś bazarek uda się zorganizować. Ciocia Vilena DZIĘKUJĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE] Bazarek mile widziany - każdy grosik się przyda aż się boję tego rachunku za operację :( -
[FONT=Georgia][SIZE=4]Wczoraj rano dostałyśmy alarmujące informacje o dalmatyńczyku z połamanymi łapami, który bez pomocy wegetuje w schronisku w Olkuszu. Dzięki łańcuszkowi ludzi dobrej woli i chyba wszystkich dalmatów, które biegają za TM i mają pieczę nad nami - psa udało się wyciągnąć.[/SIZE][/FONT][FONT=Georgia] [IMG]http://images41.fotosik.pl/1234/8c65d3530618ad5bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/1289/5fe63ba5bbbeabc5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/1289/4a34da5dd2e6260dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/1245/732fea435985cddamed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/1279/88522dbe3c856a3bmed.jpg[/IMG] [/FONT][FONT=Georgia][SIZE=4]Alladyn ma połamane tylne łapy, otwarte złamania. Pies nie może wstać. Leżał w betonowym boksie, we własnych odchodach bez żadnej pomocy. Dzisiaj będzie operowany. Nie wiemy jaki będzie efekt operacji. Jedna łapa "dynda" bezwładnie. Jeśli operacja się powiedzie czekają go długie miesiące rehabilitacji. [/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=red][B]Nasze konto świeci pustkami. Bardzo proszę o poruszenie ludzkich serc i portfeli. Same nie damy rady opłacić wszystkiego. Razem możemy zdziałać więcej! Błagamy o pomoc $$ [/B][COLOR=black]Rachunek w klinice na dzień 11.01.2012r - [B][COLOR=red]2247,21 zł[/COLOR][/B][/COLOR] [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=red][SIZE=3][COLOR=black] [COLOR=magenta]Bazarki:[/COLOR] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/220527[/URL] [COLOR=magenta]d0 13.01.2012 [URL]http://www.dogomania.pl/threads/220690[/URL] do 19.01.2012 [/COLOR] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/219994[/URL] [COLOR=magenta]do 26.01.2012 [URL]http://www.dogomania.pl/threads/220999[/URL] do 26.01.2012 [/COLOR] [COLOR=magenta]Wydarzenie na FB:[/COLOR] [URL]http://www.facebook.com/events/312530652121242/[/URL] Banerek: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220262"][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/9642/alladynl.jpg[/IMG][/URL] [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='karolkamadry']Vileno, Owieczko załozyłam bazarek, nie wiem czy dobrze czy nie prosze o sugestie:) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/220237-Ca%C5%82a-szafa-na-leczenie-Frodo-cudownego-dalmaty%C5%84czyka[/URL][/QUOTE] Dziękuję Ci bardzo :D Frodo z nową Pańcią :loveu::loveu: [IMG]http://images47.fotosik.pl/1287/c881925247cce3e6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/1289/ec7e765c0ed5b2ccmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/1233/be7a597e9d816093med.jpg[/IMG]
-
Kinia na wsi ciąg dalszy :loveu: [IMG]http://images49.fotosik.pl/1240/7f8c47e479b3c9d6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/1234/41d1b15d8a1dd443med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/1233/ddcd9bdfc90adf05med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/1233/926b48501e4f6140med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/1234/44c37bb849a7a790med.jpg[/IMG]
-
BOLO pies z łańcucha szuka kochającego domu.. W DS :D
Vilena replied to roma_121's topic in Już w nowym domu
Bolo to teraz Valentino :loveu: [IMG]http://images41.fotosik.pl/1233/64fce212170ed9c1med.jpg[/IMG] -
[quote name='blackgerl']Juhu, cudownie:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: reszta kropeczek też juz na miejscu?[/QUOTE] Tak, wszystkie kropki już na miejscu :) Zdjęcia Roxy z trasy: [IMG]http://images49.fotosik.pl/1240/6bb5ff83b77ebb8bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/1278/37e870194f1b2b89med.jpg[/IMG]
-
[quote name='as_ko']Link do allegro: [URL]http://allegro.pl/kinia-wspaniala-suczka-dalmatynczyk-do-adopcji-i2026180346.html[/URL][/QUOTE] Super, dziękuję Ci bardzo :) Nasza Monika, która zajmowała się allegro odeszła z SOS Dalmatyńczyki i nie ma kto się tym teraz zająć, więc jesteśmy bardzo wdzięczne za pomoc :Rose:
-
Frodo przyjmuje od wyjścia ze schroniska antybiotyk (musi go przyjmować jeszcze kilkanaście dni). Być może antybiotyk podrażnił ścianki jelita i pęcherza. Na razie przyjmujemy tę wersję. Frodo jest bardzo radosny je i pije normalnie. Nie widać żeby był chory. W sobotę będą wyniki krwi, a w poniedziałek obejrzy go rodzinny weterynarz. Mam nadzieję, że wszystko skończy się dobrze, 3majcie kciuki za Frodzika!
-
W takim razie na Twoim miejscu udałabym się do kardiologa, nie podważam kompetencji Twojego lekarza, ale specjalista to jednak specjalista. Wiem co mówię bo zmagam się nieuleczalną wadą serca mojej suki już ponad rok i dr.Niziołek bardzo mi w tym pomaga. To najlepszy kardiolog w Polsce :)