-
Posts
4357 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kasumi
-
*TOYA* Młoda sunia w wersji ONka! Już w DS! ~Happy End~
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
samochodem to drogo....300zł, to, by starczyło na jakiś miesiąc u Kai (jak nie dłużej) na szczepienia, odpchlenie itp. a tak to 300 zł na podróż...szkoda tej kasy... na razie mamy pewien zapas czasu, ale już trzeba myśleć. popytam się po rodzinie czy ktoś może wybiera się w tamta stronę... -
*TOYA* Młoda sunia w wersji ONka! Już w DS! ~Happy End~
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/threads/1995...2#post16050712[/url] Bazarek dla Toyi Proszę o rozreklamowanie, może uzbiera się chociaż na szczepienia... _________________ Już napisałam do Kai69, Agata-sunia jest w Radomiu. Ja na razie nie słyszałam, żeby ktoś znajomy wybierał się do Torunia. A na transportowym napisałam i chyba nikt się nie wybiera. Zmienię tytuł, że potrzebne deklaracje. Anita-zbieramy na wszystko, nie mamy niczego. Sunia jest golutka, nie ma żadnych szczepień itp., konto jest puste.... -
*TOYA* Młoda sunia w wersji ONka! Już w DS! ~Happy End~
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
byłam dzisiaj z nią na zdjęciach i coś mam. dopiero co z dworu przyszłam i mam odmarznięta palce... karolciasz28 a konkretnie ile możesz? a, i zrobiłam dla niej bazarek, siedziałam do 1 w nocy -
*TOYA* Młoda sunia w wersji ONka! Już w DS! ~Happy End~
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
też dziwne mi się to wydało, że nie ma maila. przecież bez tego nic nic nie da się zrobić.... trzeba deklaracje zbierać, lepiej mieć już na koncie niż na ostatni dzień szukać a rodzinka - wytrzymuje :D brat dopiero co z sylwka z Niemiec wrócił i bez problemów zaakceptowała (wcześniej nie widziała go w domu). a jak wypuściłam ją na chwilę na balkon to zaczęła szczekać, aż się zdziwiłam, że to umie szczekać :P -
*TOYA* Młoda sunia w wersji ONka! Już w DS! ~Happy End~
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
lilith - mam w planach jutro robić zdjęcia (mam nadzieję, że tym razem się uda :D poproszę jeszcze koleżankę żeby mi pomogła) anita - no nie wiem co robić...ech...na razie jest u mnie. był pierwszy telefon o nią (z zastrzeżonego) prosiłam, żeby podała mi numer i przeprowadzę z nią ankietę telefonicznie (mówiła, że nie ma e-maila) nie odezwała się... -
[quote name='Kana']Ojej jaka piękna. Czy jeździ ktoś do Radomia?[/QUOTE] ja też jeżdżę do schronu :) [IMG]http://images39.fotosik.pl/422/0b458513e257dcdc.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/422/38814cfe2646f754.jpg[/IMG] [IMG]http://i876.photobucket.com/albums/ab321/anita_happy/S6301676.jpg[/IMG] [IMG]http://i876.photobucket.com/albums/ab321/anita_happy/S6301674.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/threads/198262-FUNDACJA-AST-przygarnie-amstaffk%C4%99-%C5%82agodn%C4%85-do-ludzi-i-ps%C3%B3w-do-DT[/url] post 10
-
*TOYA* Młoda sunia w wersji ONka! Już w DS! ~Happy End~
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
lilith, żebym ja jeszcze miała czas...nawet nie mam jak z nią na dłuższy spacer wyjść...:( teraz długi weekend, więc poświęcę jej więcej czasu -
*TOYA* Młoda sunia w wersji ONka! Już w DS! ~Happy End~
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
lustrzanka sony a500 suczka aniołek, pomimo (pierwszej fazy?) cieczki psy za nią nie latają. baaardzo lubi się bawić z chłopakami (na razie nie było żadnej napaści na nią :D) jak pisałam, mega przyjazna i łagodna :P -
śliczna, delikatna LILA - MA DOM ... i koleżanki do zabawy ..:)
kasumi replied to kama210's topic in Już w nowym domu
ja niestety nie mogę pomóc finansowo, ale dobrym słowem zawsze :) uzbieramy jakoś tę kasę :) moja tymczasowa dostała u mnie cieczkę, ale wcześniej latała po dworzu, więc wszystko możliwe...żeby nie krakać to powiem, że na razie nie tyje. jak miała zapadki tak jeszcze je ma... -
*TOYA* Młoda sunia w wersji ONka! Już w DS! ~Happy End~
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
baner mi uciekł O.o jutro naprawię... mieszkam nie daleko Kosowa, jak jest Szpital Psychiatryczny to tam jest takie małe osiedle co do zdjęć, to jak masz chęci to nie ma problemu. ja już się z tymi fota zbieram i zbieram, ale nie mam czasu. w razie czego dysponuję dobrym sprzętem :) -
*TOYA* Młoda sunia w wersji ONka! Już w DS! ~Happy End~
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
dzwoniłam w sprawie sterylki - darmowej (albo za niewielkie pieniądze) do schronu i teraz czekam na odpowiedź od P.Kasi :) mam nadzieję, że się uda załatwić za darmo -
dziewczyny, deklarowałam, że mogę zrobić bazarek dla Pysia, ale zgarnęłam bezdomną sunię do siebie i potrzebuje wszystkiego (odpchlenia, szczepień, sterylki, mamy dla niej DT, ale w Toruniu - płacimy za karmę i weta i doliczając do tego transport to kupa kasy) w dodatku ma teraz cieczkę (w sumie całe szczęście, że dostała dopiero u mnie) i musimy przełożyć sterylkę...Chciałabym pomóc, ale mam teraz psa na głowie i bazarek zrobię dla niej...Przykro mi... [url]http://www.dogomania.pl/threads/199325-Potrzebne-og%C5%82oszenia!-m%C5%82oda-sunia-w-wersji-ONka-ma-chwilowo-DT-trafi-do-schronu[/url]
-
*TOYA* Młoda sunia w wersji ONka! Już w DS! ~Happy End~
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
dziękuję za ogłoszenia :) -
*TOYA* Młoda sunia w wersji ONka! Już w DS! ~Happy End~
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
przeczeka cieczkę, potem sterylka.... -
*TOYA* Młoda sunia w wersji ONka! Już w DS! ~Happy End~
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
dziewczyny, sunia krwawi(?) no, nie długo będzie miała cieczkę :placz: codziennie była puszczana, na rozweselenie (nudziła się w domu) na dwór na 2 godzinki i potem ktoś ją zgarniał z dworu...,a teraz nie ma jak! dzisiaj jak mnie nie było w domu, siostry i mamy (tata został, bo na zwolnieniu) to okropnie piszczała, więc ją puścił, żeby pobiegała (naturalnie wróciła). a teraz co z nią? nie puszczę, bo na osiedlu są psy niekastrowane...przecież w takim stanie nie można jej podać sterylizacji :( niech to szlag! jakieś pomysły? szczęście w nieszczęściu, dobrze, że zabrałam ją już kilka dni temu, bo zaraz by ją jakieś dopadły, a źle, bo nie wiem co teraz robić :( -
*TOYA* Młoda sunia w wersji ONka! Już w DS! ~Happy End~
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Awit']Ona już nie urośnie? Nie oddawajcie jej bez sterylki....[/QUOTE] raczej nie powinna już rosnąć :) -
*TOYA* Młoda sunia w wersji ONka! Już w DS! ~Happy End~
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
tak, będę jutro dzwonić do schronu w sprawie sterylki i odpchlenia :) jeżeli nie da rady, to jest akcja sterylizacja i 75% jest refundowane (chyba nadal aktualne), więc nie będzie aż takiej dużej sumy...potem tylko transport i DS :) damy radę! :D -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
Bastis, tak pisałam na transportowym :) -
*TOYA* Młoda sunia w wersji ONka! Już w DS! ~Happy End~
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
dziękuję wszystkim :) ogłosiłam ją na transportowym i teraz czekam -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
znalazł się DT dla 'mojej' rudej suni, ale w TORUNIU. jeżeli ktoś może pomóc w transporcie, to baaaaardzo proszę o pomoc :oops: -
*TOYA* Młoda sunia w wersji ONka! Już w DS! ~Happy End~
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
jeeestem :) zapytam się o sterylkę i przy okazji o odpchlenie, a u Pankracego zrobię jej szepienia yey jak się cieszę :D a na karmę to się uzbiera kasę więc no problem :) -
Dodek-terier walijski czeka na ten jedyny domek na zawsze. Za TM!
kasumi replied to rita60's topic in Już w nowym domu
mogę zaprosić na wątek suni, która pilnie szuka DT/DS? [url]http://www.dogomania.pl/threads/199325-Potrzebne-og%C5%82oszenia!-m%C5%82oda-sunia-w-wersji-ONka-ma-chwilowo-DT-trafi-do-schronu/page1[/url] -
*TOYA* Młoda sunia w wersji ONka! Już w DS! ~Happy End~
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
już wstawiam: [IMG]http://img560.imageshack.us/img560/4716/dsc07277.jpg[/IMG] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/2923/dsc07264s.jpg[/IMG] [IMG]http://img593.imageshack.us/img593/5189/dsc07290l.jpg[/IMG] [IMG]http://img709.imageshack.us/img709/1121/dsc07262o.jpg[/IMG] [IMG]http://img830.imageshack.us/img830/8884/dsc07282y.jpg[/IMG] [IMG]http://img535.imageshack.us/img535/6226/dsc07288y.jpg[/IMG] -
*TOYA* Młoda sunia w wersji ONka! Już w DS! ~Happy End~
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
OlaLola ona raczej nie nadaje się na stróża,a tam takiego szukają :( ale wkleję, co mi szkodzi...