-
Posts
4357 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kasumi
-
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kasumi replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
a ja sobie tutaj ciągle podczytuję :) -
kontakt może być do mnie: 511 732 514 [email][email protected][/email]
-
po prostu trzeba mieć dobry aparat, dobrą modeleczkę /Bubcia jest idealną modelką/ i tyle :)
-
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
to ja przypomnę się z "moją" Bubcią :) [IMG]http://i1100.photobucket.com/albums/g420/bezdomneradom10/Buba/ban1.jpg?t=1302696308[/IMG] [IMG]http://i1100.photobucket.com/albums/g420/bezdomneradom10/Buba/ban2.jpg?t=1302696308[/IMG] [IMG]http://i1100.photobucket.com/albums/g420/bezdomneradom10/Buba/ban3.jpg?t=1302696309[/IMG] [IMG]http://i1100.photobucket.com/albums/g420/bezdomneradom10/Buba/Beztytuu.jpg?t=1302696310[/IMG] zapraszam na wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/200945-Ca-de-Bou-oddana-do-u%C5%9Bpienia-zrzeczenie-w%C5%82.JEST-jest-w-DT-zbi%C3%B3rka-na-karm%C4%99[/url] -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Owieczka']Ja tez się wybieram w sobote to może razem cos więcej i szybciej się uda obfocic :) Mam kilka psiaków na oku i musze im ładne foty porobić. Koniecznie :)[/QUOTE] i ja też jestem w soboty :D i będę jeszcze w piątek jakby co :) -
piękny jest ten kocurek :)
-
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[B]Benek pojechał do DS Masza jest zarezerwowana i będzie jechać na 100% do DS, ale przed/po świętach i nie robiłam jej fot, bo p.Kasia mówiła, że ona ma mnóstwo zdjęć, w boskie gryzła się z psami, gdzieś ją przeniosą[/B] -
Spanielowy jegomość - METRO - pojechał do DS w RADOMIU!!!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
dzisiaj METRO miał jajkocięcie :) i dowiedziałam się, że w czwartek ma jechać (?) ja nic o tym nie wiem, nie mam pojęcia kto ustalał... biedaczysko trzęsło się, mrużyło oczka...troszeczkę z nim pobyłam... -
możecie mnie zabić, ale wszystkiego się nie dowiedziałam, bo tylko minęłam się ze schroniskowym wetem, a jak przyszłam do biura, to już pojechała..../ale będę jeszcze w piątek/ ale z tego co się dowiedziałam na szybko od pracownika, to to, że sunia przez jeszcze jakiś tydzień MUSI u nich zostać na leczeniu..., nie będzie już przyjmowała żadnych leków, nie będzie już żadnych operacji...
-
Spanielowy jegomość - METRO - pojechał do DS w RADOMIU!!!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asia & Ginger']... Przydałoby się też powoli zbierać pieniążki na tą spanieleczkę staruszkę, ale jak będzie o niej więcej info, to wystawię jej Allegro cegiełkowe. Kasumi wypytaj tam dokładnie o stan zdrowia suni i jakie mała operacje, to ważne informacje do takiej aukcji cegiełkowej iczy jeszcze jakieś zabiegi będzie musiała mieć robione.[/QUOTE] tak, wiem :) jutro będę męczyć pracowników :D -
MAKS - nie słyszy!!! i co z tego??? I TAK MA NAJLEPSZY DOM NA ŚWIECIE!!!
kasumi replied to Monday's topic in Już w nowym domu
podałam jeszcze swojego emaila, bo ludzie czasami wolą najpierw napisac na maila :) jeśli ktoś w ciągu 10 dni nie zadzwoni, to będzie miał wyróżnione :) -
a Moka do kiedy ma ten tymczas? zaraz zrobię jej allegro [url]http://upload.allegro.pl/moka-niesamowicie-radosna-suczka-do-adopcji-i1559055490.html[/url]
-
MAKS - nie słyszy!!! i co z tego??? I TAK MA NAJLEPSZY DOM NA ŚWIECIE!!!
kasumi replied to Monday's topic in Już w nowym domu
allegro Maksiowe :) [url]http://upload.allegro.pl/max-nie-slyszy-i-co-z-tego-i-tak-wiecej-umie-i1559052583.html[/url] -
kochani, zostało nam 2,6 kg karmy - trzeba zamawiać następny worek!!! daje jej 2 miarki dziennie ~ 300g. czyli starczy nam na jakieś niecałe 9 dni... zaraz popatrzę jakie są gratisy, ceny i zamawiamy :)
-
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
i allegro dla MAMY :) [url]http://upload.allegro.pl/mama-chce-okazywac-milosc-ale-nie-ma-komu-adopcja-i1558705950.html[/url] dla MOKI [url]http://upload.allegro.pl/moka-niesamowicie-radosna-suczka-do-adopcji-i1559055490.html[/url] i dla MAX'a /niesłyszącego/ [url]http://upload.allegro.pl/max-nie-slyszy-i-co-z-tego-i-tak-wiecej-umie-i1559052583.html[/url] -
Spanielowy jegomość - METRO - pojechał do DS w RADOMIU!!!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Collie']Jak się uda to jeszcze wpłace kilka złotych ;)[/QUOTE] super, super, super! :) wielkie dzięki :loveu: -
Spanielowy jegomość - METRO - pojechał do DS w RADOMIU!!!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Collie']dzisiaj wpłaciłam pieniądze :)[/QUOTE] wielkie dzięki :) w końcu uzbieramy jakąś porządną kwotę :)