Jump to content
Dogomania

kasumi

Members
  • Posts

    4357
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by kasumi

  1. [quote name='anita_happy']Josery nie ma..ech...w KrakVecie to zawsze czegoś nie ma :/ Kasumi - z tymi fotami jak widać - muka...trzeba przerobić allegro..widxiałas - wszystkie sie posypały[/QUOTE] ja już swoje allegro pouzupełniałam..., na szczęście miałam tylko 4 aukcje, bo nie dawno zakończyła się reszta.... CHOLERA....miałam w albumie około 150 zdjęć Bubka......., a ja mam je porozrzucane po kompie.......ŚWIETNIE no, teraz spojrzałam...miałam 189 zdjęć
  2. przyjechała też tvp Waraszawa... powoli zapełnia się magazyn, tylko czekamy jeszcze na krakvetową karmę...podobno kompletują, bo Josery nie ma...
  3. [quote name='anita_happy']napisaąłm do jednej znajomej KASUMI!!!!!!!!!!!!nowy album trzeba załozyc.!!!!! pękł ten co jest - limit sie wyczerpał..super[/QUOTE] zaiście.......:/ wywaliło mi zdjęcia Golfa z allegro......trzeba nowe konto założyć, czy co?
  4. [quote name='anita_happy']lala setro wyzel jest bezpieczny w schronie...trzeba ratowac te co na ulicy...[...][/QUOTE] przecież ja żartowałam :P gdzie on malutki :D ponad kolano sięga :)
  5. nie bardzo wiedziałabym jak to zrobić...na białym tle?
  6. lilith, ja mam setero-wyżła na wydaniu :P masz go na wątku radomskim :D [url]http://allegro.pl/golf-prawie-jak-seter-wyzel-zaadoptuj-go-i1663584820.html[/url]
  7. [quote name='lilith27']wycinasz sobie obraz ze zdjęcia na przykład pies (pako czy astor) wycięte zwierzątko (bez tła) obrzuć dookoła tłem -cieniem (taka opcja jest w gimp w programie za free) i dopiero wstawiaj obrazek na inne tło takie jakie Ci pasuje względem dobranego tła - cienia[/QUOTE] chodzi o to, że tło maluje sama pędzlem? z palety barw? coś takiego? [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/7042/boldi.jpg[/IMG] ale powiem Ci, że nie z każdym psem takie coś pasuje...dzisiaj się męczyłam z 30 min., żeby zrobić taki baner jak ma Boldi (z własnym tłem) to jak skończyłam, to stwierdziłam, że wyszło okropnie....
  8. [quote name='lilith27']pako cudo astora baner może lepiej na jaśniejsze tło przerobić albo rzucic psu wyciętemu cień ciemny i dopiero na tło ciemne narzucić ale kinga jak Ty się ucysz dopiero.........to ja chylę Ci czoła[/QUOTE] mi ogólnie bardziej podoba się baner pako, jest taki wiosenny.. :) a astor miał takie zdjęcia...ma biało całego bym nie przerobiła...(miał szare i białe zdjęcia...)
  9. szybko minie :) zaraz będzie grzał dupeczkę w domku :loveu:
  10. [quote name='werbena520']:lol: ...seter to nie jest...ale do rodziny wyżłów napewno należy...śliczny piesio:loveu:...może Tanitka tutaj zajży...Szkoda ...by taki fajny psiak poszedł w niewłaściwe ręce...Czy spuszczony ze smyczy stale węszy?...[/QUOTE] on jest jeszcze piękniejszy na żywo! :loveu: jak jutro będę w schronie, to zaznaczę, że ten pies jest "mój" i go ogłaszam, i szukam mu domku....w razie adopcji niech do mnie dzwonią, to ja przyjadę w razie możliwości, a jak nie to p.a. zrobię OBOWIĄZKOWO..... węszy, ale czy stale, to chyba raczej nie...dopiero to był pierwszy nasz spacer...więc aż tak go nie poznałam
  11. [quote name='anita_happy']no cuedńkooo..zgłosiłas go na setery w potrzebie?[/QUOTE] tak, jest zgłoszony i odpowiedź od razu: ogłaszaj go jako kundelka, bo on z setera nic nie ma :/ nie będę się u nich prosić o ogłoszenia.....sama mu zrobię na tle ile jestem cierpliwa (ze 3 ogłoszenia będzie miał :P ) więc jakby ktoś stąd chciałby go poogłaszać to fajnie i tekst by się przydał...:)
  12. ja nie mówię, że się znam i wiem wszystko o tej rasie, ale z pyska ewidentnie przypomina mi setera... wstawiłam go tutaj, bo myślałam, że warto go pokazać, ale jednak nie. w takim razie sama go zacznę ogłaszać i w sumie tyle w tym temacie :p
  13. GOLF :loveu: [url]http://allegro.pl/golf-prawie-jak-seter-zaadoptuj-go-i1663584820.html[/url] [IMG]http://i1100.photobucket.com/albums/g420/bezdomneradom10/seter%20GOLF/DSC00222.jpg[/IMG] cuuudeńko :loveu:
  14. może i nie ma długiej sierści i podpalań, ale głowę i posturę ma jak seter.... przecież napisałam, że to mix, a mixy odbiegają od wzorca rasy, no nie? wszystkie tu pokazane to kundelki :cool3: rasowy=rodowodny allegro: [url]http://allegro.pl/golf-prawie-jak-seter-zaadoptuj-go-i1663584820.html[/url]
  15. w poniedziałek te z drugiego miotu obfotografuje i będzie wiadomo co i jak
  16. [quote name='Monday']Czy to są "dane" z dzisiaj??? Bo mówię, wczoraj jakiś biały szczeniak poszedł i jeszcze jakiś, ale zapomniałam jaki. Jak ten co siedzi w misce to zostałaby tylko ta łaciata...[/QUOTE] to są dane z wczoraj z południa...., ale były jeszcze 2 z innego miotku - taki brązowo biały i czarno biały - takie bardziej puszyste :)
  17. [quote name='Monday']ja te szczyle ogłaszam - te co są dwie sunie: biała i łaciata... psiak też był tam fotografowany... ale ja mam tam w sumie 4 psy - biała, łaciata, czarny i czarno brąz [URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Szczeniaczki-malutkie-sliczne-i-bezdomne-W0QQAdIdZ289720567#"][IMG]http://img1.classistatic.com/cps/kj/110611/103r2/0208j6j_19.jpeg[/IMG][/URL] [URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Szczeniaczki-malutkie-sliczne-i-bezdomne-W0QQAdIdZ289720567#"][IMG]http://img1.classistatic.com/cps/kj/110611/103r3/937719b_19.jpeg[/IMG][/URL] [URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Szczeniaczki-malutkie-sliczne-i-bezdomne-W0QQAdIdZ289720567#"][IMG]http://img1.classistatic.com/cps/kj/110611/103r1/53512g0_19.jpeg[/IMG][/URL] mam nadzieję, że ktoś się o psy odezwie.... tego szczeniora co będzie duży nie macie więcej? On miał 3 zdjęcia tylko.[/QUOTE] ten jeden czarny poszedł do domku, została biała, łaciata i ten czarny z białymi znaczeniami
  18. Słuchajcie!!! Mamy w Radomiu pięknego setera! Jest okropnie słuchany - ideał! :loveu::loveu::loveu: Ma rok - póltora, samiec. Wzięłam go pierwszy raz na spacer (widziałam go już wcześniej zza krat) i nie ciągnął, był spokojny...złączyłam 2 długie smycze (łącznie ok. 4m) i spokojnie sobie lekko biegał...na sam koniec długiego spaceru postanowiłam puścić smycz, żeby zobaczyć reakcję (w razie czego na spokojnie mogłam go złapać) i NIC! Normalnie szedł jak wcześniej! [B]IDEAŁ I CUDEŃKO MOJE![/B] Jest jeszcze trochę chudy, ale dopiero co trafił do schronu (jakieś 1,5 - 2 tyg. temu) - był wychudzony, ale widać poprawę! Jest w typie gordona (tylko nie ma podpalań i dłuższej sierści), ale reszta się zgadza :) no, teraz foto [IMG]http://i1100.photobucket.com/albums/g420/bezdomneradom10/seter%20GOLF/DSC00221.jpg[/IMG][IMG]http://i1100.photobucket.com/albums/g420/bezdomneradom10/seter%20GOLF/DSC00219.jpg[/IMG] [IMG]http://i1100.photobucket.com/albums/g420/bezdomneradom10/seter%20GOLF/DSC00210.jpg[/IMG] [IMG]http://i1100.photobucket.com/albums/g420/bezdomneradom10/seter%20GOLF/DSC00211.jpg[/IMG] [IMG]http://i1100.photobucket.com/albums/g420/bezdomneradom10/seter%20GOLF/DSC00222.jpg[/IMG] ALBUM: [url]http://s1100.photobucket.com/albums/g420/bezdomneradom10/seter%20GOLF/#!cpZZ1QQtppZZ8[/url] ja mu zacznę robić allegro :) tylko potrzebuję tekstu do ogłoszeń..., ja nie umiem pisać...jeśli ktoś mógłby napisać.... albo jakby ktoś chciałby mu dać DT byłoby super :)
  19. MELISA: [url]http://s1100.photobucket.com/albums/g420/bezdomneradom10/MELISA/[/url] SETER: :loveu: moje piękności, ma rok - półtora, samiec, IDEAŁ!!! [url]http://s1100.photobucket.com/albums/g420/bezdomneradom10/seter%20GOLF/[/url] młodziutkie cudeńko: [url]http://s1100.photobucket.com/albums/g420/bezdomneradom10/ratrelkowato-jamnik/[/url] siostry szczeniaki: [url]http://s1100.photobucket.com/albums/g420/bezdomneradom10/siostry%20szczeniaki/[/url]
  20. zdjęcia tych maluchów ma Anita na poczcie, muszę je ściągnąć...i są sprzed ok. 2 tyg. jakoś tak... również miło poznać ;) mój mail: [email][email protected][/email] Anita, mam twą MELISĘ :P tą umęczoną :D jest bardzo chudziutka, ale była odrobaczana i nie może przytyć...:( mam zdjęcia SETERA SZKOCKIEGO - Gordona, rocznego!!! do PILNEJ ADOPCJI!!! Mega słuchany, wzięłam go na długi spacer...miał 2 złączone smycze (łącznie ok. 4m) i na koniec puściłam smycz, żeby zobaczyć jak się zachowa i....szedł NORMALNIE, nawet nie myślał, żeby uciekać!!! [B]CUDO![/B] właśnie obrabiam zdjęcia (ok. 1,5 h temu dopiero do domu wróciłam...) i zaraz do albumów powstawiam... po spaniela NADAL nikt się nie zgłasza, jakoś teraz będzie mijał okres kwarantanny...seter już na bytowych (22 psy) KAMAN jedzie do Szwecji [B]jakby co to jestem w poniedziałek w schronie[/B]
  21. [quote name='moni12']No fakt czad.Anita to sprawdzona wiadomość?[/QUOTE] tak, jest sprawdzona :) a ja będę jeszcze w poniedziałek w schronie, pewnie znowu cały dzień, więc porobię fotki Monika, a masz jeszcze tą karmę z Wawy?
  22. szczyle muszę dokończyć..., a dla Bubka zrobię cegiełkowe....tylko teraz jest ciepło i nie chce mi się siedzieć i wysyłać kilka h zaproszeń :(
  23. przecież Bubek ma cały czas allegro, co ty mi tutaj opowiadasz? :P dzisiaj od 16 do 19 podróżowała z nami po mieście :) idealny pasażer! :) lubi poobserwować, spokojnie siedzi...:) byłyśmy przy okazji na kontroli uchów i wszystko ok, naprawiły się :) ale wetka powiedziała, że to lubi nawracać :( i cholera, mamy tylko nieco ponad 7zł..., ale plusem jest to, że mamy karmy na 2 miechy :) tylko brak kasy na awaryjne sytuacje, np. tak jak ta teraz z uchami...
×
×
  • Create New...