-
Posts
4357 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kasumi
-
Astor i Pako - obaj w domku Dziękujemy za pomoc
kasumi replied to anhata's topic in Już w nowym domu
super te zdjęcia! :) będą dobre do allegro :) -
[quote name='Aleksandrossa']a moze allegro cegielkowe by pomoglo? Tylko z tego co wiem, to musi fundacja czy cos je zrobic (gdzies tak slyszalam?). Skoro jest szansa dla Strikea to trzeba sprobowac ja wykorzystac.[/QUOTE] a może do jakiejś fund. napisać? bo same nie damy rady tyle kasy....., a ja dodatkowo muszę się uporać, ze "swoim" długiem - za szczeniaki....
-
ciszaaaaaaaaaaaaa jak makiem zasiał....
-
[quote name='gosia1701']jutro będę w azylu to z nim wyjdę na spacer bo ja już dawno z nim nie byłam a podobno Strike ostatnio zaczął ładniej chodzić na smyczy :) w ogóle to mi się wydaje że jak on jest zdenerwowany/mocno podniecony to wtedy niszczy bo wtedy zaczyna bawić się swoją miską od wody lub od żarełka, w boksie ma piłkę i zabawkę z ostatniej akcji ale on się nie chce bawić nimi bo woli miskę :( tu jest filmik z tej akcji i Strike też się załapał na filmik [video=youtube;5-cZ_MSYL68]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=5-cZ_MSYL68[/video][/QUOTE] fajny jest "na żywo" super! :)
-
hahah :D teraz będzie szantaż na Bubkowe foty :p ona to jest głupek.....jak widzi Gośkę (moją koleżanką) to wie, że szykuje się długi spacer..... i tak z tej radości gryzie kaganiec jak chcę go założyć i ogółem skacze pod sufit - ale tym razem przesadziła! tak mnie "z radości" drapnęła na ręce, że krew zaczęła się "lać" :p będę miała pamiątkę po Bubku - bliznę na ręku.... normalnie nie daruję jej tego! aż zrobię zdjęcie na dowód! - teraz, to wygląda o wiele lepiej...
-
[quote name='gosia1701']no właśnie jak tyle zebrać? chodzę po innych wątkach i tam też deklaracji nie ma a szkoda najpierw by było Strika oddać aby go "naprawili" a potem go znów do schroniska bo nie ma deklaracji aby się znów "popsuł"[/QUOTE] no właśnie....i tu jest problem.....i z nim, i z kasą....ech...ja nie wyobrażam sobie, żeby dać psu namiastkę domu,a potem znowu do Azylu.....ech
-
napisałam do Journey, z prośbą o jakieś pomysły itd. i dostałam odpowiedź: "Witaj. Owszem, często trafiają do mnie psy na szkolenie. Mam duże doświadczenie. Przeczytałam cały wątek dotyczący psa na dogomanii. Ciężko wydawać osądy nie znając psa osobiście, jednakże sądzę, że ten pies potrzebuje profesjonalnej opieki połączonej ze szkoleniem i nauką dobrych manier. Jego agresywne zachowanie wobec innych psów oraz niszczycielstwo sugeruje, że problem 'siedzi głębiej'. Mogę podjąć się opieki nad nim jednakże nie wcześniej niż za tydzień. Koszty to byłoby 20 zł dziennie licząc karmę, stałą opiekę, szkolenie i socjalizację psa. Będzie miał codzienne, długie spacery, treningi oraz własny wybieg. Uważam, że w jego przypadku będzie to najlepsza z możliwych opcji. Jeśli byłybyście zainteresowane, napisz. Justyna" Tylko JAK zebrać 600zł deklaracji stałych.... pies jest w średnim wieku i z problemami...na dodatek astów jest dużo, bo moda się skończyła :/
-
nic nie mówię o ostrości :/ i trochę domowych :) papuśki :loveu: ulubiona pozycja do leniuchowania :D i z innej perspektywy :)
-
Gutek :D nie ma to jak wepchnąć się w kadr :D http://imageshack.us/g/684/dsc00523rq.jpg/
-
hahah ale bulwers :D muszę jeszcze przerzucić przez skaner rachunki od weta i za leki....,a le nie mam czasu i ochoty włączać drugiego komputera....:D
-
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
kasumi replied to red's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek, celem jest zebranie jak największych funduszy na: a) zadłużone szczeniaki b) chorą (trzustka+padaczka) Ca de bou [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210028-nowe-PENDRIVE-16GB-i-2x8-GB!-Dla-artyst%C3%B3w!-MEEGAA-CUDA-na-mega-d%C5%82ugi!!-Do-06.07-19.00"][SIZE="5"][FONT="Lucida Sans Unicode"][B][CENTER][COLOR="#ff8c00"]bitwa o PENDRIVE 16GB i 8GB, KREDKI WODNE i ZAKREŚLACZE ! ~ 06.07.! Zapraszamy! ~[/COLOR][/CENTER][/B][/FONT][/SIZE][/URL] Zapraszam! : ) -
Zapraszam na bazarek, celem jest zebranie jak największych funduszy na: a) zadłużone szczeniaki b) chorą (trzustka+padaczka) Ca de bou [SIZE="5"][FONT="Lucida Sans Unicode"]bitwa o PENDRIVE 16GB i 8GB, KREDKI WODNE i ZAKREŚLACZE ! ~ 06.07.! Zapraszamy! ~[/FONT] Zapraszam! : ) p.s. MAM NOWE FOTO :D ale nie chce mi się ich wgrać na serwer :diabloti::diabloti::diabloti:
-
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek, celem jest zebranie jak największych funduszy na: a) zadłużone szczeniaki b) chorą (trzustka+padaczka) Ca de bou [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210028-nowe-PENDRIVE-16GB-i-2x8-GB!-Dla-artyst%C3%B3w!-MEEGAA-CUDA-na-mega-d%C5%82ugi!!-Do-06.07-19.00"][SIZE="5"][FONT="Lucida Sans Unicode"][B][CENTER][COLOR="#ff8c00"]bitwa o PENDRIVE 16GB i 8GB, KREDKI WODNE i ZAKREŚLACZE ! ~ 06.07.! Zapraszamy! ~[/COLOR][/CENTER][/B][/FONT][/SIZE][/URL] Zapraszam! : ) -
Fart z odgryzioną łapką - już w swoim domu.Pozostał dług za hotel.
kasumi replied to red's topic in Już w nowym domu
zapisuję sobie -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[quote name='wiking042'][SIZE="4"][COLOR="#9932cc"][B]ŚLICZNOŚCI!![/B][/COLOR][/SIZE] :lol::lol::lol: Do Lipska ja zawiozę, i tu blisko też. Gorzej z Warszawą i dalej... ale zobaczymy... Lilith, dziś 11-12 dzwonię do Ciebie i przywiozę Ci karmę. :lol:[/QUOTE] pani powiedziała, że z transportem raczej nie powinno być problemu i teść może przyjechać :) -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kasumi replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaja69']Zagląda tu ktos jeszcze ??? Szykuje mi sie nowy wątek...zobaczcie zdjęcie...ten biedak przybłkał się do pewnej pani,bardzo boi sie ludzi,nie ma szans,żeby dał do siebie podejść...pani go dokarmiała,ale dzisiaj w nocy wyjeżdża do pracy za granicę i na posesji nikogo nie będzie... [URL=http://img854.imageshack.us/i/dsc0211i.jpg/][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/9021/dsc0211i.jpg[/IMG][/URL] zagląda, zagląda, ale ja bardziej podczytuje niż piszę :D może do benkowej fund.? a ile może mieć lat? samiec, samica? -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[url]http://uwaga.tvn.pl/49516,news,,zaplanowali_jego_smierc,reportaz.html[/url] -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[quote name='kasumi'][SIZE="5"]potrzebna p.a. dla DROGO warszawa - włochy, ul.kraszewskiego[/SIZE][/QUOTE] [SIZE="5"]p.a. LIPSKO dla Trixosa[/SIZE] -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[quote name='lilith27'][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/939/1b43711e0106461cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/752/9e24655bac99f49bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/949/150b02022727dca5med.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] w jej przypadku, rób zdjęcia jak to trzecie....bo cycki to ma "niezłe" :evil_lol: -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[quote name='lilith27']ale wiecie, który to drogo? najbardziej bury z czarnych[/QUOTE] ależ wiem :D przecież dawałaś opisy :cool1: -
[quote name='Aleksandrossa']no na szkoleniowca można byłoby zrobić bazarek albo allegro cegiełkowe. Tylko gorzej z dt :( Bo kto się podejmie trzymania w domu tak problemowego psiaka? Już sama nie wiem :([/QUOTE] ech.....jest PROBLEM i to duży......może jamor? ale to jest hotel i trzeba uzbierać gdzieś 350/400 zł deklaracji :/ dużo...a jamor naprostowałby go....moim zdaniem zna się na robocie