Jump to content
Dogomania

kasumi

Members
  • Posts

    4357
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by kasumi

  1. [quote name='Martens']A jakaś fundacja od bullowatych jest o nim powiadomiona? Może oni pomogą, może prędzej znajdą kogoś kto dałby DT w zamian za koszt utrzymania psa i mógł wspólpracować z behawiorystą..?[/QUOTE] on był wstawiany na wątku: bullowate do adopcji/w potrzebie, czy jakoś tak.....doddy od fund. AST widziała go...., ale tych astów jest cała masa.....
  2. [quote name='joaaa']Kasumi, przepraszam, że dopiero dzisiaj odpowiadam, ale musiałam sobie poczytać jego wątek. Chyba nie dam rady go wziąć, mam boksy tak ustawione, że najczęściej psy się mogą widzieć, a mam już dwoje takich, którzy nakręcają się nawzajem, więc jakby doszedł jeszcze trzeci, to nie byłoby dobrze dla wszystkich. Poza tym, prawdę mówiąc, myślę tak jak Jamor, że to bardzo trudna adopcja, a jakby miał wrócić do schroniska, to jeszcze gorzej dla niego. Może zamiast zbierać na hotel, to spróbować skontaktować się z beawiorystą, szkoleniowcem, żeby doradził jak z nim ćwiczyć. W razie czego mam namiary w Warszawie na bardzo dobrego behawiorystę po COAPE i szkoleniowca pozytywnego. Pewnie najtrudniej będzie z tym lękiem separacyjnym. Rzeczywiście świetnie sprawdza się klatka, tylko jak to zrobić w warunkach schroniskowych?...[/QUOTE] no właśnie, jak go "naprawić" w azylu pośród innych psów....on powinien mieć spokój i ciszę..... do hotelu go raczej nie wyślemy, bo nie mamy odpowiednio dużo deklaracji
  3. mam wpłatę od Ewy :) 10zł dziękujemy! :)
  4. [quote name='wiking042']Biedactwo... :-(:-(:-([/QUOTE] no szkoda go, chociaż z charakteru była paskuda....brał w pyszczek wodę i wylewał po posłaniu, albo gryzł i zaczepiał niemiłosiernie...... ale i tak szkoda go....:(
  5. Leon i Mimi są w Grójcu Dzikuska (mała, czarna, podpalana) już w DS!!! w adopcyjnym chyba jest jakieś choróbsko, bo łaciata (ta co wróciła z adopcji) jest chora i jeden szczeniak padł :// o ile dobrze zrozumiałam przed tel. to chyba ten: [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6889/dsc00650qs.jpg[/IMG]
  6. tylko koszt to pewnie z 400zł msc. albo coś koło tej sumy - bo to duży pies....
  7. [quote name='Monday']no...Pako i Astor to domowe psy. Od małego wylegiwały się na kanapie. Tylko tak im się życie potoczyło :( A jak szczylki w schronie? Któreś może poszły??? [URL]http://tablica.pl/oferta/szczeniak-sunia-bedzie-duzym-psem-IDazqn.html[/URL] [URL]http://tablica.pl/oferta/szczeniak-malutki-i-juz-bezdomny-IDazrL.html[/URL] i dwa razy takie same sunie [URL]http://tablica.pl/oferta/puchaty-wiekszy-szczeniak-sunia-szuka-domu-IDazw5.html[/URL] ten łaciaty wrócił? A ten biały???[/QUOTE] to ja je prześlę pani :) jak byłam tydzień temu to: beżowa była zarezerwowana: [url]http://tablica.pl/oferta/szczeniak-sunia-bedzie-duzym-psem-IDazqn.html[/url] do adopcji był ten i ten: [url]http://tablica.pl/oferta/szczeniak-malutki-i-juz-bezdomny-IDazrL.html[/url] [url]http://tablica.pl/oferta/puchaty-wiekszy-szczeniak-sunia-szuka-domu-IDazw5.html[/url] łaciata, co wróciła ma dom w Radomiu, sprawdzałam osobiście i jest ok :) tylko ona bidulka choruje.......nie ma poprawy i pogorszenia..... teraz będę w schronie czwartek i sobota (o ile pogoda dopisze :/, ale w sumie w sobotę będę na 100% )
  8. Przekażę :) Pani bardziej chodziło o to, żeby taki mega kudłaty pies nie męczył się w bloku...., bo może im być za gorąco itd.....wiadomo pies, który całe życie mieszkał w budzie ma grubszą sierść i w bloku będzie mu za gorąco..... Dzwoniła do mnie z pytaniem o Rudego (7 msc.) i mam jeszcze się popytać p.Kasi/Agaty czy nadaje się do bloku.....:)
  9. [quote name='ejnogoska']te zastrzyki, ktore dostaje są dosyc mocne, wiec na razie miala je 2 razy, poza tym kapie ja w Hexodermie co 2 dni i po tym sie mniej drapie, w okół oczu jest lepiej, ale ma prawie całą szyję w strupach. miała u mnie byc 1,5 tyg, jest już prawie 4 m-ce, ale dopoki jej sie nie wyleczy pewnie nie znajdzie domu.[/QUOTE] ech...mam nadzieję, że szybko dojdzie do siebie....
  10. [quote name='Ewa Gałązka']Wysłałam właśnie przelew - 10 zł. Biedna psinka czy już wszyscy ją opuścili ????[/QUOTE] bardzo dziękujemy! :) może ktoś pobiega za deklaracjami? trzeba ludzi na wątek ściągnąć....inaczej nie damy rady....
  11. [quote name='ejnogoska']Jest troche w typie jamnika, waży ok 5,5 kg, zachowuje czystość, ale powoli leczy się z choroby lokomocyjnej i ma nużycę teraz ma pierwszą cieczkę, nie wiem ile dokłądnie ma około 8-9 m-cy. :( Jest energiczna w normie, wie kiedy jest czas zabawy i kiedy sie trzeba 'wyciszyc', ze wzgledu na te przypadlosci trudno jest jej znalezc dom, dlatego pani się pewnie wystraszy.[/QUOTE] a to terapia (?) na nużycę nie pomoga? preventic? bardzo zaawansowaną ma tę nużycę? a można robić jej kąpiele?
  12. [quote name='ejnogoska']Jest troche w typie jamnika, waży ok 5,5 kg, zachowuje czystość, ale powoli leczy się z choroby lokomocyjnej i ma nużycę teraz ma pierwszą cieczkę, nie wiem ile dokłądnie ma około 8-9 m-cy. :( Jest energiczna w normie, wie kiedy jest czas zabawy i kiedy sie trzeba 'wyciszyc', ze wzgledu na te przypadlosci trudno jest jej znalezc dom, dlatego pani się pewnie wystraszy.[/QUOTE] a to terapia (?) na nużycę nie pomoga? preventic? bardzo zaawansowaną ma tę nużycę? a można robić jej kąpiele?
  13. [quote name='ejnogoska']Kasumi, może pokażesz tej Pani moją Sarę? jest u mnei w DT od kwietnia chyba, także najwyższy czas. W photobuckecie ma album. Idąc dziś wzdłuż Chrobrego widziałam Łatka, biegał po placu policji, tam obok gościa, co pilnuje, chciałam mu dać jeść, ale cieć wyszedł i powiedział, że już zadzwonił dzis do schroniska i ze ma ktoś przyjechać i spróbować go złapać, i powiedział, żebym mu nie zostawiała jedzenia, zeby go nie przekarmiać lol, bo za dużo to niezdrowo.[/QUOTE] a ile ma lat? zachowuje czystość w domu? jest bardzo energiczna? charakter? wysokość?
  14. [quote name='Ada-jeje']Podobno to pomaga, dostalam ta wiadomosc od szkoleniowca, trudno jednak powiedziec czy bedzie to miec zastosowanie w azylu. Trzeba odczekac okolo 2 tygodnie, wtedy mozna zauwazyc poprawe. Do tego klatka kenel ale na poczatku nie zamykana. [url]http://animalia.pl/produkt,6856,163,D._A._P._Dyfuzor.html[/url][/QUOTE] myślę, że w grę wtedy wchodziłby DT....., a to trzeba cały czas stosować, czy można zaprzestać, np. po 2 miesiącach jak już jest ok?
  15. Bardzo pilnie poszukuję jakiegoś psa, najlepiej z DT do 2 lat, średniak, sierść w miarę krótka, bo będzie mieszkał w bloku i w roku szkolnym będzie zostawał ok. 6-8h sam w domu (czyli standard) obojętnie jaka płeć i maść Pani z Wawy, 2 dzieci - 11 i 16 lat....myślę, że Pani jest OK :)
  16. [url]http://gruper.pl/polska[/url] całkiem fajna promocja :) i w związku z tym przywiozę do schronu trochę smakołyków i zabawek dla szczyli :)
  17. [quote name='understandme']hop w górę! Strike, co tam u ciebie?[/QUOTE] pewnie siedzi smutny bidulek..... coś nie idzie nam to zbieranie na niego deklaracji....na razie mamy 20zł stałej....czyli brakuje ok. 380zł....:(
  18. [quote name='fioneczka'] a dla osób które "nie znają" mojej Moniśki tak dla porównania ... jak siostra z miotu ;) [url]http://i1134.photobucket.com/albums/m604/nitka31/Mona/IMG_3404.jpg[/url] [url]http://i1134.photobucket.com/albums/m604/nitka31/Mona/IMG_3406.jpg[/url][/QUOTE] taką "krowę" to i ja bym chciała :D
  19. mówiłam, że kruszyna z niego :loveu: trzymaj się Azyrku :*
  20. Zobaczcie na to psisko.....z Radomia.....był już w 3 schroniskach i jednym DT [B]zbieramy na hotel ze szkoleniowcem.... p o m o c y![/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/209872-Strike-ju%C5%BC-w-3-schronisku!-Potrzebne-deklaracje-na-DT-i-behawioryste[/url]!
  21. [quote name='bric-a-brac']Na który hotel zbieracie? Są już jakieś ustalenia?[/QUOTE] jeszcze nie wiemy do którego hotelu ew. go zabierzemy....napiszę jeszcze do kilku hoteli i popytam się jak ze szkoleniem i za ile.... zaczekamy na odpowiedź Jamora, zaraz napiszę do joaa [url]http://www.dogomania.pl/threads/206457-Pomi%C4%99dzy-Warszaw%C4%85-a-Radomiem-hotel-quot-Pod-bokserem-quot[/url] sądzę, że trzeba zbierać deklaracji na 400zł....
  22. [quote name='understandme']Powysyłałam wiadomości tyle, ile mogłam, mam nadzieję że ktoś się zjawi i pomoże :)[/QUOTE] mam nadzieję, ze będzie odzew - MUSI BYĆ! :)
  23. [quote name='agaga21']pies wiele przeszedł. znam jego długą historię z niebieskiego forum. niestety mogę mu tylko kibicować...[/QUOTE] :) trzeba zmobilizować ludzi i działać....inaczej taki już pozostanie, zestarzeje się do reszty i nikt go nie weźmie, bo każdy będzie się obawiał o swoje/innych ludzi i zwierząt zdrowie....no i o mieszkanie..... ja sama bym nie wzięła takiego psa......, bo wiem, że nie dałabym rady z TAKIMI problemami.....:(
  24. [quote name='bebcik']Cos pewnie wygrzebię :( dla biedaka :([/QUOTE] jeszcze raz dzięki :)
×
×
  • Create New...