Jump to content
Dogomania

klaki91

Members
  • Posts

    1621
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by klaki91

  1. No identyczne :D jak większa wersja mojej psiny tyle ze z oklapnietym uchem :) a koncowke ogona ma moze biala? to jest suczka, tak? Swoja drogą to już kolejny pies z Wielkopolski o takim umaszczeniu. Bardzo podobna suczka do mojej byla tez w Koninie i gdzieś jeszcze, ale tez w wielkopolskim :) To jest moja: [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/4894/p4220022f.jpg[/IMG] Nie obraźcie się za offa :) Wrzuciłam maluchy też na tablica.pl, ale teraz tak mysle czy nie lepiej zamiast Nowy Tomyśl zaznaczyć Poznań, a tylko w tresci ogloszenia podac ze to w Nowym Tomyślu. Więcej ludzi by pewnie wtedy ogladalo to ogloszenie
  2. ale piekny pies :D czyj to? moja jest o wiele mniejsza, wazy mniej niz 10 kg ale z umaszczenia bardzo podobne :)
  3. wpisałam w tytule przelewu
  4. Życze chlopakom zeby jak najlepiej trafili :)
  5. Doszly pieniazki? :)
  6. Z ogłoszeń się zgłaszają? :)
  7. Nie tylko w Poznaniu taki urodzaj szczeniąt: [url]http://allegro.pl/bezdomna-sunia-i-10-szczeniakow-szukamy-domow-i1638830788.html[/url]
  8. ale ta mala jest rozkoszna :D
  9. hop;) moze ktos Was wypatrzy
  10. Szaruś się przyzwyczai jak tylko zobaczy że nic mu nie grozi :) trzymam za niego kciuki Tak w ogóle dziewczyny to czy któraś z Was orientuje się w cenach konsultacji behawiorystycznych i szkolenia pozytywnego w Poznaniu? Moja sunia miała kilka mało miłych incydentów z obcymi psami, a była już dość lękliwa jak ją wzięłam ze schronu i robi się co raz bardziej, nie chcę, żeby to się przerodziło w agresję lękową, a już są wyraźne początki
  11. Marudzicie, mi też się te jasne najbardziej podobają :) choć nie przeczę, że wszystkie są śliczne
  12. Podrzucę do góry :) jak cos to jak z transportem? Do Poznania dałoby radę dowieźć? I co z wizytami? Będą przeprowadzana czy nie? :)
  13. Wrzuciłam maluchy na allegro i gumtree
  14. nie chce nic mowic, ale bedzie co raz trudniej znalezc im dom, zwlascza ze teraz wakacje sie zblizaja i ludzie mysla o wyjazdach a nie o przygarnaniu psiakow... dzisiaj mam dzien pesymizmu... :| moge im porobic ogloszenia jesli chcecie ;)
  15. Można je ogłaszać jako rabladory z Moraska, dobry pomysł ]:> po weekendzie prześlę 100 zł :)
  16. podniosę ile teraz mają maluchy?
  17. Ja też się ciesze :D oby mu sie podobało i żeby on sie też spodobał :) Scooby_Doo zmotywowalas mnie, to ja tez narazie zmykam z dogomanii, przynajmniej tak do 18 czerwca :)
  18. ale słodziaki... te krówki cos z teriera maja w sobie
  19. Ale te biale szkraby sa przepiekne : D
  20. Oby nie trafił na łańcuch :(
  21. Wreszcie :) gdzie wyczaiłaś tą rodzinę? :) Szaruś będzie szczęśliwy, że wreszcie też jest czyjś, a koty mu krzywdy nie zrobią, poradzi sobie (:
  22. podhalan jak nic :) i to śliczny podhalan :) oby mu sie krzywda nie stala
  23. Odpocznie sobie sunia troche i nabierze cialka (: gdybym tylko mogla to juz bym sobie jednego biszkopcika rezerwowala, cudne są
  24. Proponuję zamieścić zdjęcia, poogłaszamy psiaki :) Bardzo współczuję Twojemu synkowi, Tobie i całej Twojej rodzinie, bo miałam już do czynienia z podobną sytuacją. Mój znajomy został pogryziony przez psa sąsiadów i do dzisiaj ma traumę, bardzo boi się psów i wątpię, żeby jakiegoś kiedyś miał.
×
×
  • Create New...