Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. Eluniu koszt hoteliku 10 zł doba. Więc płacimy miesięcznie 300-310zł.
  2. Olenko troszkę deklaracji się wykruszyło i ostatnio nie mam kiedy podciągnąć Kapselka bazarkami:(
  3. Eliczku kochana z całego serducha dziękuję:* yolanovi prześle numerek konta.
  4. Dziewczynki kochane jutro już będę miała dostęp do laptopa. Dziękuję że jesteście:* finansowo niestety kiepsko:( a z miesiąca na miesiąc długi w hoteliku rosną ;( Strasznie mi przykro i wstyd bo nigdy zaden psiak nie był zadluzony:( miałam też więcej czasu na bazarki :(
  5. Nie dostałam niestety żadnego zapytania o naszego Kapselka :( no cóż.....ogłoszenia lecą a ja nie tracę nadziei .........
  6. Nie kochana :) tak po prostu wyszedł na tym zdjęciu :) oczyska ma cudne :)
  7. Czekam na odpowiedź od Emiś czy ktoś pytał o naszego Kapselka. Ogłoszenia wyróżnione. U mnie na @ zero zapytań ale liczę że będą telefony!!!!! :)
  8. Dziewczynki zrobiłam na szybko bazarek cegiełkowy :) proszę wpadnijcie do nas i podnieście nas czasem :) Zapraszamy i Dziękujemy :)
  9. Ogłoszenia z nowymi zdjęciami. https://www.olx.pl/oferta/nadzieja-kapsla-na-dom-powoli-gasnie-podaruj-dom-CID103-IDx2VpK.html
  10. Właśnie zabieram się za kolejne ogłoszenia na olx. Wyróżnie ponownie z nadzieją że w końcu ktoś zauważy naszego chłopaka. Ech...zabiorę się za jakiś bazarek ale nie mam zbyt dużo fantów. Finansowo strasznie kiepsko u Kapselka.
  11. Dziewczynki ja na FB poruszam się jak dziecko we mgle :(
  12. Kochana ogromnie Ci dziękuję :* :) Będę znowu wyróżniała ogłoszenie Kapselka na olx choć niestety wciąż zero odzewu :(
  13. Chciałam wstawić zdjęcie Kapselka ale nie mam możliwości :( ciągle wyskakuje błąd :(
  14. Olenko bo wciąż ..... a to za stary ....a to czarny .....a to się jeszcze zastanowimy i potem cisza :(
  15. Olenko zmienię tytuł wątku jak tylko dorwe się do laptopa.
  16. Gabi wierzę że znajdą się cudowni ludzie którzy pokochają nasze ogonki.
  17. Olenko kochana ogromnie dziękuję:* Kapselek miał pod koniec lipca szansę na domek. Niestety Państwo ostatecznie stwierdzili że woleli by młodszego psiaka:(
×
×
  • Create New...