Dziewczynki kochane jutro już będę miała dostęp do laptopa. Dziękuję że jesteście:* finansowo niestety kiepsko:( a z miesiąca na miesiąc długi w hoteliku rosną ;( Strasznie mi przykro i wstyd bo nigdy zaden psiak nie był zadluzony:( miałam też więcej czasu na bazarki :(