Odłowiono psa
4 lutego 2011
Dnia 04.02.2011r. około godz. 14 w Bolesławcu przy ul. Staszica odłowiono psa rasy owczarek niemiecki maści czarnej podpalanej. Informacji o psie można uzyskać osobiście w siedzibi[IMG]http://sm.boleslawiec.pl/news/0/180.jpg[/IMG]e Straży Miejskiej w Bolesławcu przy ul. M.Brody 14 lub telefonicznie pod numerem 075 644 79 90