Boże to Cerber jednak zdechł :(:(
[B][I][FONT=Georgia][COLOR=#666666]"To tylko pies, tak mówisz...
Tylko pies
A ja Ci powiem
Że pies to czasem więcej jest niż człowiek
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
I kiedy sie uśmiechasz do niej
Ona sie huśta na ogonie
a kiedy sie pożegnać trzeba
I psu czas iść do psiego nieba
To niedaleko pies wyrusza
Przecież przy Tobie jest psie niebo
Z Toba zostaje jego dusza..."[/COLOR][/FONT][/I][/B]