Jump to content
Dogomania

Rasti

Members
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

About Rasti

 • Rank
  Newbie

Converted

 • Occupation
  brak
 1. Widziałam to ogłoszenie,a raczej ogłoszenia,jest ich bardzo dużo! Jest kilka zdjęć szczeniąt,a na końcu miska z karmą i obok niej dentastix z pedigree... Ostatnio ich "yorki" były upchnięte do regału i obwieszone koralami! Może napisz do PSIA-MAĆ z poradą co zrobić? Gdyż wg. prawa działają legalnie(hodowla zarejestrowana w jednym z pseudo stowarzyszeń). Niestety nie mogę dać linku do strony psia-mać...[COLOR=#333333][FONT=lucida grande] PS trzymanie yorków,shih-tzu,biewierów,westów,szpiców,pekińczyków,"ratlerków",chihuahua i dodawanie prawie co miesiąc nowego miotu(na np. allegro) ,z którejś tej ras jest okej? Bo ja tak nie uważam.To fakt w ZKwP też niekiedy spotyka się po 4 rasy,ale ja jeszcze nie zdeżyłam się z czymś takim, by hodowca z ZKwP prawie co miesiąc dodawał na sprzedaż nowy miot. :O[/FONT][/COLOR]
 2. Masz w sumie rację.No ale jeśli znalazłby się ktoś taki życzliwy i podkablował??? :D W sumie oni zmienili tak regulamin po to by już nie było spóźnień,więc może wyjdzie na dobre??
 3. Czy widzieliście już nowy regulamin dotyczący konkursu młodego prezentera?? Nie można wystawiać komuś psa na normalnym ringu,gdy w tym dniu jednocześnie bierze się udział w konkursie młodego prezentera!!! Dodatkowo do Poznania jedzie tylko 10 osób z największą liczbą punktów,bez PODZIAŁU na grupy wiekowe.:crazyeye:Ten konkurs ma zachęcić młodzież do zapoznania się ze światem kynologii ,a jak na razie to tylko odstrasza.Jakie jest wasze zdanie na ten temat?
 4. Ja również przyłączam się do pytania :) Od następnego roku również planuję rozpocząć przygodę z MP :D Czy może ktoś wypisać wszystkie figury? Ja znam część ,ale jak się okazuje to chyba mało. :):lol:
 5. paurp.jpg<- Paura czeka 7 lat! Ma szanse na DT! Pomożesz to osiągnąć?
 6. Brak słów ... PKPR myślę ,że jest zazdrosny tylko i wyłącznie dlatego ,że ZKwP cieszy się największym w Polsce powołaniem .Nie wiem wszystkie te "związki " jak SWKIPR , ZHPR,PSPP i tak dalej są jakieś podejrzane . Nowy "legalny" pomysł na obejście ustawy o kupowaniu zwierzą i rozmnażaniu ich .
 7. Rasti

  SKPiKR Co to jest?

  SKPIKP ,ZHPR, SHKRIPR , i wiele wiele innych to związki stworzone do "legalnego" pseudohodowania i prowadzenia pseudohodowli , które są niby legalne . Opłaty w tych związkach kosztują prawie 0 zł . Zwykły pies nawet mieszanka np. goldena retrivera i labladora może dostać "legalny" rodowód .
×
×
 • Create New...