Jump to content
Dogomania

Eden

Members
  • Posts

    1351
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Eden

  1. Odnosnie tego borzoja, jak ktos z Was go zobaczy albo uda mu się go zlapać, prosilabym o tel albo smsa z wiadomoscią. My działamy jako miłosnicy chartow a tu jest nasza strona: [URL]http://chartywpotrzebie.pl/[/URL] I prośba aby go nie umieszczać w schronisku mamy dla niego DT. A tu telefony kontaktowe: kontakt Tel. 532 555 518 Tel. 601 319 856 My tez go szukamy ale narazie bezskutecznie.
  2. Mam prośbę, może ktoś w okolicy mieszka albo zauważył tego charta-borzoja: Pies rasy - [B]chart rosyjski borzoj[/B] Klebark Mały - Warmińsko-mazurskie [B]Treść ogłoszenia:[/B] Na działkach Wójtowa Rola-Klebark Mały błąka się, zapewne od jakiegoś czasu, pies albo suka rasy borzoj rudo-biały. Jest nieufny w stosunku do człowieka i ostrożny. Ale dość chętnie zjada to co podrzucę. Ma obrożę.
  3. Trzymam kciuki i moje psiaki wszystkie łapska :multi:
  4. Niech się Megi lansuje :-) zabieram na spacer !
  5. Witaj Megi i pokazuj swoj piekny pychol :-)
  6. Megi alez z Ciebie piękna dziewczyna :-)
  7. Już po spacerze, Megi troche pobiegała a teraz czas na odpoczynek :-)
  8. Witaj Megi, zabieram Cię na spacer :-)
  9. To czas na obiad :-)
  10. Jeszcze telefon się rozdzwoni do czerwoności :-) Megi, Kali i inne bidy zasługuja na swoje domy......jeszcze trochę a bedą miały swojego wspaniałego człowieka ktory ich juz nie zawiedzie!
  11. No tak.....poranny spacer :-)
  12. Tak Megi i reszta sforki....spac :-)
  13. Dziękuję :-)
  14. A gdzie jest link do FB ?
  15. Ja wiem.....wszystkie psy na łóżku a [B]Ewelinaaa[/B] na ziemi bo zabrakło miejsca :-)
  16. Na odzew z ogłoszeń trzeba chwilke poczekać :-)
  17. Niech sobie spią gdzie im wygodnie :-) Teraz juz czas na pobudkę, Megi na spacer :-)
  18. Kali w łóżku, Twoja w psim łóżku a Megi na podłodze :-)
  19. Twoja jamniczka na łózku, Megi na swoim miejscu a na podłodze Kali :-)
  20. No to Megi na spacer, koniec leniuchowania :-)
  21. Oczęta, nózie, nosek, pychol Megi jest cała piękna.... a najpiękniejsze ma serducho :-)
  22. Powiedzcie mi dlaczego ja nie potrafie wkleić banerku :-(
  23. Ja zabieram Megi na wieczorny spacerek :-)
  24. Ja uwielbiam jak psiaki tak chrapią :-) to znaczy ze czuje się u Ciebie bezpieczna i śpi głebokim snem, wymizaij ją ode mnie :-)....oczywiście jak sie obudzi :-)
×
×
  • Create New...