-
Posts
6923 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Juldan
-
[B][IMG]http://przytuliskoglinno.net/templates/p12/images/postheadericon.png[/IMG] [URL="http://przytuliskoglinno.net/do-adopcji/suczki/60-stonia.html"]Stonia[/URL][/B] [IMG]http://przytuliskoglinno.net/images/morfeoshow/__acia-2370/mini/5c1fb9b8956667cfmed0.jpg[/IMG]Sunia została wyrzucona na stacji Statoil w Przyłęku w nocy z 15 na 16 grudnia. Trafiła do Domku Tymczasowego i została nazwana Stonia. Śliczny, malutki skarb był w bardzo zaawansowanej ciąży. Dzisiaj została wykonana u niej aborcja (i sterylizacja). Dziewczynka jest bardzo młodziutka, weterynarz stwierdził, że ciąża była wynikiem jej pierwszej cieczki. Kto przygarnie takiego pięknego pirata?:)
-
Lisia - 1,5 roczna mikrosunia już w super, kochającym ją DS :)
Juldan replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Witaj Katioczka:) My też mamy psiaka z "Przytuliska" z którego jest Lisia i to też był nasz drugi psiak. Początki były bardzo ciężkie, bo nasz pierwszy królewicz jest bardzo rozpuszczony. Akrum sama widziała, że pierwsze co zrobił nasz "sznaucerek" to rzucił się na Gufiego z zębami. Trzy dni małego gnoja z oka nie mogłam spuścić bo chciał wisieć Gufiemu na uszach (Gufi to cocer spaniel) ;) ale po tygodniu już zachowywali się tak jakby od zawsze byli razem... normalnie bracia. Trzymamy za Was kciuki. Czekamy na zdjęcia, oczywiście "pożyczę" je sobie na stronę "Przytuliska" -
Lisia - 1,5 roczna mikrosunia już w super, kochającym ją DS :)
Juldan replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
no, my też często się meldujemy:) jak byś chciała zabrać Gufiego to Juldan by Cię zagryzł, hehehehe. Już warczy na moją mamę jak wspomina że może by wzięła Gufiego do siebie. Skubaniec wszystkich w sobie rozkochał;) -
Nelson - szorściak, już nie szczeniak po raz drugi znalazł dom!
Juldan replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Witam. My też wzięliśmy psiorka, tylko trochę większego, z tego samego przytuliska z którego był Nelson. Żeby pomóc psiakom, zrobiliśmy stronę internetową dla przytuliska, jest na niej też Nelson [url]http://przytuliskoglinno.net/znalazy-dom/35-nelson.html[/url] Pozdrowienia dla Malucha i dla Człowieków Malucha też:) -
Lisia - 1,5 roczna mikrosunia już w super, kochającym ją DS :)
Juldan replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Jednym słowem nie narzekasz na nudę;) Wiesz co, nie tylko Bork ściąga obróżkę Lisi, moje chłopaki robią to sobie nawzajem kilka razy dziennie. a co najlepsze, chowają je małe gnojki, za łóżko dzisiaj na przykład, hehehe -
Lisia - 1,5 roczna mikrosunia już w super, kochającym ją DS :)
Juldan replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Brawo malutka :) Musi nauczyć się głośno szczekać, bo chyba jest najmniejsza wśród Twoich psiaków:) A jak Łatuś, lepiej już z jego pęcherzem? -
Nasze chłopaki ukradły kawałek serducha kolejnej sąsiadce:) Zanim Juldan poszedł do pracy, wyszliśmy z kolesiami na spacerek, leje u nas od jakiejś godziny i kałuże są po kostki. Oczywiście zdolna ja- wywaliłam orła tuż pod naszą klatką na parkingu, hehehe;) Wyobraźcie sobie taki obrazek: ja siedząca w wielkiej kałuży wody i dwa psy liżące mnie po twarzy:) Sąsiadka nie mogła wyjść z podziwu że oba chłopaki są takie, pogodne, łagodne i wesołe...
-
Lisia - 1,5 roczna mikrosunia już w super, kochającym ją DS :)
Juldan replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Ekstra gromadka, a gdzie Łatek??? -
Chłopaki są jak papużki nierozłączki :) Mały drań najpierw trochę się rzucał, zresztą same widziałyście ale już po niecałym tygodniu nie chciał wychodzić na spacer bez Gufiaka. Zabawy trwają cały dzień. Awantura jest tylko o to, który z której strony łóżka będzie leżał (oczywiście jak "pana" w domu nie ma, ale o tym nie będziemy mu mówić);) wygrywa duży, po prostu kładzie się na Mańku a ten strzela focha i idzie na 3 minuty pod łóżko;) Zgodnie wymienili się posłaniami, mały śpi na za dużym, a duży na za małym- co zresztą mogliście zobaczyć na jednym ze zdjęć, które wstawiliśmy... ogólnie nie myślałam, że ten mały "pasożyt" tak pokocha się z dużym Guciem- tak wołają na Gufiego nasi sąsiedzi ;)