Jump to content
Dogomania

Juldan

Members
  • Posts

    6923
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Juldan

  1. Maluszki- Nutka i Papi bardzo się z początku bały, ale jak już udało nam się Je wyciągnąć z koszyka były bardzo zadowolone. Nucia złapała się ręki łapkami jak małpka i uśmiechała się od ucha do ucha. Oto one na przystanku na siusu [IMG]http://lh5.ggpht.com/_b0tjoQe6bJQ/TTNZy27GfCI/AAAAAAAAANQ/Bd3Y01eKS9c/s640/P1000982.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_b0tjoQe6bJQ/TTNaU_tW_YI/AAAAAAAAANY/dkRVeOTZCsY/s640/P1000983.JPG[/IMG]
  2. Cudna Dusia, musiałam zrobić jej kilka zdjęć:) [IMG]http://lh4.ggpht.com/_b0tjoQe6bJQ/TTNZxCVsAqI/AAAAAAAAANc/VyjV6ndroVk/s640/P1000978.JPG[/IMG] jak jej nie pokochać? [IMG]http://lh5.ggpht.com/_b0tjoQe6bJQ/TTNZx80aA2I/AAAAAAAAANI/Kkjcl9O-q5Q/s640/P1000980.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_b0tjoQe6bJQ/TTNZyaMPdeI/AAAAAAAAANM/L0BFZotEsCY/s640/P1000981.JPG[/IMG]
  3. Meldujemy, że cała trójka dziewuch była bardzo dzielna i szczęśliwie dojechała. W Łowiczu zrobiliśmy mały przystanek, Dusia została na chwilkę wysadzona na siusiu, dziewuchy się napiły i pojechaliśmy dalej... tak grzecznych pasażerów dawno nie wieźliśmy:) Dusia jest przesłodka, chyba się zakochałam:loveu::loveu::loveu: kiedy towarzystwo przesiadało się do samochodu Andzike miałam ochotę jej nie oddać;) dostała buziaka na do widzenia i szybko pojechaliśmy z powrotem bo oczywiście zaraz jak wsiadłam do auta to się powyłam:-( 4 godziny gadzina siedziała na tylnim siedzeniu a już kawał serca mi ukradła, złodziej wstrętny:evil_lol::evil_lol::evil_lol: powodzenia dziewczyny, będziemy trzymać za Was kciuki...
  4. Hura... Będzie wesoło... Dobrze że nie zabieramy tych naszych psiaków bo była by piątka w jednym aucie...:-))
  5. :lol:a może zabierzemy całą trójkę???:lol::lol::lol:
  6. Piękny pies to szczęśliwy pies. My pamiętamy go, jako smutasa, który siedział w budzie... Jak byliśmy po Gufiaka, bardzo lgnął do Julii. Aż lepiej się poczułam- a leżę z grypą jelitową :(
  7. Akrum proponuję zmianę dostawcy internetu.... A ten kocurek już pojechał do Warszawy...?
  8. Łatek jest bardzo podobny do mamy... szkoda, że się nas tak bał jak gościliśmy u Ciebie Akrum.
  9. Postaram się dzisiaj wszystkie dorzucić do stronki... ale słodkie te maluśkie...:-))
  10. Witamy w Nowym Roku:) Wszystkim wolontariuszom życzymy przede wszystkim, tego by ludzie zmienili się na tyle , byście nie mieli co robić... Pozdrawiamy serdecznie [IMG]http://lh3.ggpht.com/_b0tjoQe6bJQ/TSDkZmJIgeI/AAAAAAAAAMg/F7OaWl-8HJg/s400/P1000911.JPG[/IMG]
  11. Chłopak rośnie Wam przepiękny. Życzymy samych radosnych chwil w Nowym Roku:)
  12. [quote name='Akrum']jakie super wieści od Inki :) Kurcze, żeby takie super domki każdy psiak miał, to byłoby super :) Musimy się kiedyś zgrać z dziewczynami i przyjechać na wizytę poadopcyjną :) żeby małą sobie pooglądać i podziwiać jej zmiany :)[/QUOTE] a może do nas też dacie się zaprosić;) w końcu my się już do Ciebie Akrum wprosiłiśmy :)
  13. oby w Nowym Roku było lepiej i żeby więcej bidul się już nie trafiało... maluchy prześliczne... szkoda tylko, że tak marnie zaczęło się ich życie...
  14. Witamy po Świętach:) co tutaj tak cichutko???? dobrze że zdążyliśmy odwiedzić Akrum i wiemy, że żyjecie bo pomyślelibyśmy że zapadliście w sen zimowy;););)
  15. [IMG]http://lh4.ggpht.com/_b0tjoQe6bJQ/TRR3OXOGQ3I/AAAAAAAAAMQ/U-NkxRWb8qU/s800/kartka_opcom.png[/IMG]
  16. Witajcie:) jaki piękny uśmiech posłała dziewczynka do Pańci za obiektywem. Super:) Prawdziwa dama:)
  17. Pyrdka, wiem co czujesz. Kiedy moja sunia chorowała nic nie było ważniejsze od niej. Kiedy nie miała siły wejść na łóżko- spałyśmy obie na podłodze, jak nie chciała jeść suchej karmy dla piesków z problemami z wątrobą- musiałam jej pokazać że to dobre (smakuje jak suchary z razowego chleba;):);)) Największą nagrodą są te psie oczy, które mówią wszystko i ciepło psiaka, który przytula się do Ciebie z wdzięczności.... Głowa do góry, to twarda dziewucha- da radę:)
  18. :angryy::angryy::angryy: lepiej późno niż wcale:angryy::angryy::angryy:
  19. Cudny to mało powiedziane:) kradnie serca wszystkim jak leci;) sąsiedzi mówią "cześć chłopaki" a dopiero później "dzień dobry", hehehe- tylko z Kubą, psiakiem bliźniakiem Borka dogadać się coś nie mogą:) był jeden pan i władca w klatce a tu dwóch takich mu się wprowadziło;)
  20. To się trochę pochwalimy:) Zdjęcie:"tak bardzo się kochamy" poszewki na kołderkę się prały:) [IMG]http://przytuliskoglinno.net/images/fotkinastrone/p1000884.jpg[/IMG] czasem przytulamy się oboje do Ewki [IMG]http://przytuliskoglinno.net/images/fotkinastrone/p1000885-1.jpg[/IMG] my tylko się bawimy;););) [IMG]http://przytuliskoglinno.net/images/fotkinastrone/p1000890.jpg[/IMG] [IMG]http://przytuliskoglinno.net/images/fotkinastrone/p1000893.jpg[/IMG] Taki jestem piękny (i lubię oglądać telewizję) [IMG]http://przytuliskoglinno.net/images/fotkinastrone/p1000899.jpg[/IMG] I JAK ICH NIE KOCHAĆ?;)
  21. [quote name='Akrum']zapraszam na wątek Myszki, tam leni przyniosła wieści :)[/QUOTE] Akrum daj linka co:) :):)
  22. Cześć nasza-inka. Inka słodziutka, nawet nie wiesz jak spłakałam się przy kojcu malutkiej jak byliśmy w "przytulisku". Dlatego na stronie przytuliska napisałam o niej Ruda Księżniczka. Może napiszesz coś o niej w komentarzu pod artykułem:) zrobisz to pewnie 1000 razy lepiej niż ja, ja dołożę tylko zdjęcia:)
  23. Halo!!! jak Sabinka??? dochodzi do siebie???
  24. Witaj PESTKA. ja myślę, że Majeczka jest po prostu cwaniara mała:);):) ona chce być noszona, na łóżko i na spacerek. jak księżniczka to księżniczka, hehehe Trzymamy kciuki za dziewczynkę, żeby jak najszybciej odzyskała wiarę w ludzi. Pozdrowienia
×
×
  • Create New...