-
Posts
6923 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Juldan
-
[quote name='Pyrdka']Ciciocie trzymac kciuki. Maleńkie światełko w tunelu. Po świetach wizyta przed adoppcyjna dla naszej Cycuchy.[/QUOTE] Ciotka :mad: no dobra, jak już się chlapnęłaś ;) Trzymajcie kciuki mocno bo to najfajniejszy telefon jaki do tej pory odebrałam w sprawie Korbola :) Pan dzwoni i dopytuje się o Cycolichę więc może to w końcu ten ludź...
-
Lusia adoptowana- Majka wróciła z adopcji- pomocy!
Juldan replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
Ostatnio czarna seria z tym kąsaniem... najpierw Juldan zaatakowany przez Parysa, później Franek, no a teraz Maja... aikowo trzymaj się dzielnie, wiem że to boli... Podeślij mi na pw dane do opłacenia fakturki za sterylizację tego gryzonia.. -
Lusia adoptowana- Majka wróciła z adopcji- pomocy!
Juldan replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
aikowo jak tam szkodnik? Bardzo skołowana po zabiegu? -
Wow:crazyeye: jakie piękne fryzury:loveu: ale mają minki :evil_lol: ile są lżejsze???
-
[quote name='sandraNT']Sambucha mi Łóżko pilnuje jak wychodzę rano do pracy :evil_lol: A jak wracam i wchodzę do domu to swój taniec odwala :loveu: a na spacerach z rodzicami to mnie szuka :mad: zakazałam im sambę spuścić ze smyczy bo wsium znajdzie się pod moim zakładem choć nie wie gdzie ale może nawiać i mnie szukać bo w Sierakowie to doprowadziła ciocie pod sam basen bo byłam na basenie i tam wyła :mad: a tu ulica samochody itd więc smycz obowiązkowo :mad: a tak to u niuńki wszystko dobrze :loveu:[/QUOTE] Sandra ale Ci zazdroszczę- moje trzy razem mnie tak nie koffffffają jak Ciebie jedna :) Buziole dla krzykaczki :)
-
Lusia adoptowana- Majka wróciła z adopcji- pomocy!
Juldan replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
Ok. W takim razie czekam na zdjęcia i trzymam kciuki za sterylkę :) -
Lusia adoptowana- Majka wróciła z adopcji- pomocy!
Juldan replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
[quote name='aikowo']Daj spokój :) Ale kaganiec to może jkaoś Ci odeślę bo on jest na chomika - zresztą Maja okazała się niewychowaną psininą a nie dziką bestią :)[/QUOTE] Póki co niech zostanie, może kiedyś Ci się przyda :) mam już czipy, więc może je podrzucimy ;) [quote name='Maciek777'] Lusia jest sympatycznym psem o ciekawej urodzie:) Kiedy tak stać przy siatce i się na nią patrzeć to mruczy z podejrzliwością, ale wystarczy się odezwać i jest pełnia szczęścia;) Lubi biegać z innymi psami, np z Waszymi: Tuptusiem i Kubą. Zero problemu przy zapoznawaniu:) Oczywiście nie w trójkę;)[/QUOTE] Cześć Maciek :) o to może Tuptuś nie będzie dłużej musiał sam mieszkać? ;) Bałam się trochę jak napisałeś mi o tym buczeniu... ale widzę, że nie całkiem potrzebnie. -
Lusia adoptowana- Majka wróciła z adopcji- pomocy!
Juldan replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
no to Juldany się nie popisały:oops: przywiozły niepotrzebne rzeczy a o tych, które są potrzebne, nawet nie pomyślały:oops: Andzike dzięki za poduchę dla Majki :Rose: :Rose: :Rose: EDIT: zapraszam na bazarek- między innymi dla Majki [SIZE=4][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241262-Ciuchy-dla-całej-rodziny-na-utrzymanie-Majki-i-Boni-do-02-04-do-21-00"]KLIK[/URL][/SIZE] -
Lusia adoptowana- Majka wróciła z adopcji- pomocy!
Juldan replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
[quote name='Andzike']Dzisas... Wiesz co, może zedytuj posty jak to jakaś grubsza afera to nie ma co o tym pisać za głośno... :shake: żeby nie uprzedzić działań przeciwnika...[/QUOTE] Masz rację- edytowałam jeden z postów... od samego początku miałam takie dziwne przeczucie, że to może się tak skończyć... nawet pisałam Ci o tym... -
Lusia adoptowana- Majka wróciła z adopcji- pomocy!
Juldan replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
Noooo, niestety... ahhh trwał to 4 godziny a pół dnia by brakło, żeby wszystko opowiedzieć:roll: Przez to wszystko Toz się tak dokładnie przygotowuje, nie chcą czegoś spartolić... pan Sz. już zmienił zeznania i twierdzi, że pies, który został zagryziony to Zuzia właśnie:shake: -
Lusia adoptowana- Majka wróciła z adopcji- pomocy!
Juldan replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
Co do działań Tozu- będzie to najgrubsza "afera" i akcja odkąd Pani Prezes jest Panią Prezes... Toz zbiera siły- muszą jednocześnie uderzyć w dwa miejsca. W tym pierwszym, mieszkali w bloku i sąsiedzi zgłaszali już to, że psów jest dużo za dużo... nic wtedy nie zrobili, bo wyprowadzali się do miejsca gdzie odziedziczyli dom. Ponoć zbierali psy z całej Polski- w ich okolicy byli spaleni- nikt ze schroniska, psa by im nie wydał... Została również podjęta decyzja o odebranie Panu legitymacji Inspektora Toz-u. Jak ja żałuję, że nie zrobiłam użytku z moich ciężkich buciorów... w końcu byłaby to samoobrona:razz: koleś pierwszy na mnie ruszył [quote name='aikowo']Na szczęście nie jest tak z nią źle a na dodatek widać że to inteligentna dziewczyna :smile: Ogarniemy. Biedny pieseczek dostanie bana na kanapę - będzie musiał wystarczyć kocyk pod kanapą, a za jakiś czas zostanie zaproszoną na kanapę w gości :smile:[/QUOTE] a to Brzydal wstrętny :mad: lecę do Placka, poczytać co wczoraj zawyrokowali weci... -
Lusia adoptowana- Majka wróciła z adopcji- pomocy!
Juldan replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
[quote name='aikowo']Jestem jestem pies nas nie zezarl :) Maja jest niewychowanym, niezsocjalizowanym, zestresowanym, rozszczekanym kundlem z zadatkami na szkodnika. Na jedzenie się rzuca i polyka w calości najchetniej z miska - TZ go karmi dwa razy dziennie z reki po jednym groszku zeby chociaz troche pogryzla... Kotów nie jada a raczej się ich boi tym bardziej że jeden z kotów próbuje zdominowac wszystkie siersciuchy i psie i kocie więc Maji też się obrywa. Maja w domu ładnie zachowuje czystość, ma problem z przechodzeniem przez drzwi.[/QUOTE] Cieszę się że żyjecie :) aikowo nie wiedziałam, że jest aż tak źle:oops: fakt karmę wciągała jak odkurzacz... schodów się nie boi, klatki schodowej w bloku też nie- ale fakt, drzwi sa straszne... Zaprosiłam na wątek Maćka- opiekuna psów z Psanatorium gdzie jest Lusia. Ta znowu buczy na ludzi- nabuczała na Anię, która przyjmowała ją do hoteliku, na Maćka... zresztą jak się Maciek zjawi sam Wam wszystko opowie. Mam ochotę wynając paru meneli i zlecić im małą "robótkę" w Koszalinie:angryy: -
Lusia adoptowana- Majka wróciła z adopcji- pomocy!
Juldan replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
O i ciocia Pyrdka przyczłapała ;) aikowo, jak się nie odezwiesz do jutra to gotowam uwierzyć że Was pożarło coś bardzo głodnego:) Karma powinna być lada chwila. -
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Juldan replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
o kurcze, a ja wiem nawet o jakiego jeżyka chodzi. Chłopak może o niego powalczyć ;) mam nadzieję, że zachowa się jak dżentelmen i damie odpuści :) Skoro Diana się zaaklimatyzowała to zmieniam tytuł wątku :) Zapraszam przy okazji do [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241239-Maja-jedna-z-trzech-pechowych-brzydulek-bezpieczna-w-DT-u-aikowo"]Majki[/URL] -
Lusia adoptowana- Majka wróciła z adopcji- pomocy!
Juldan replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
No właśnie- nawet dlatego pani ją tak nazwała:placz: kurde dostaję skrętu żołądka jak myślę o tym. -
Lusia adoptowana- Majka wróciła z adopcji- pomocy!
Juldan replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania z poznania']Nóż się w kieszeni otwiera :angryy:, Majka była ewidentnie nie dokarmiona.............:shake:[/QUOTE] a na DT u nich jest jeszcze 7 psów, w tym szczeniaki karmione butelką.... -
Lusia adoptowana- Majka wróciła z adopcji- pomocy!
Juldan replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
[quote name='Andzike']Dziwnie mi się meldować drugiej na wątku tymczasowicza aikowo :evil_lol: ale jestem i zostanę :D Tak patrzę na te fotki i to wcale nie brzydula :D bardzo ładny piesek :)[/QUOTE] Andzike nawet nie śmiałam Cię prosić o założenie wątku... A Zuzia nie przypomina Ci kogoś??? -
BOBIK - kolejne pinczerowate znalezisko aikowo już w SWOIM DOMU!
Juldan replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4][FONT=century gothic]Dłuuuuuuuuuuugo to trwało:oops: ale oto [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241239-Maja-jedna-z-trzech-pechowych-brzydulek-bezpieczna-w-DT-u-aikowo"]Maja [/URL][/FONT][/SIZE] -
Lusia adoptowana- Majka wróciła z adopcji- pomocy!
Juldan replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
aikowo są jakieś straty po pierwszej dobie u Ciebie? -
Lusia adoptowana- Majka wróciła z adopcji- pomocy!
Juldan replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
Maja szukała jedzenia wszędzie, próbowała się wczołgać pod szafki w kuchni i wleźć na blat... [CENTER][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-tv4v0Pm3zKE/UUc8r0O_IHI/AAAAAAAAEiE/AL7w5x8hGLA/s800/DSCF7616.JPG[/IMG] [/CENTER] ... a tak ta agresywna bestia przywitała mnie o poranku:evil_lol: [CENTER][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-L_wvYScPX3o/UUc8uyzNezI/AAAAAAAAEis/iwcEpR2j9YU/s800/20130317_102104.jpg[/IMG] [/CENTER] Pasażerów nie stwierdziłam, ale Majka trochę się wygryza: [CENTER][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-exE9N4-W0lQ/UUc8vSwFEpI/AAAAAAAAEi0/87rlE8_eSjQ/s800/20130317_102137.jpg[/IMG] [/CENTER] A tu śpi w gościach u moich rodziców- dowiedziałam się, że boi się siwych mężczyzn... hmmmmmmmm, pan u którego mieszkały też jest siwy:mad: [CENTER][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-ES8DLA4v9YA/UUc8v2rDWlI/AAAAAAAAEi8/8vAZRGYXIa8/s800/20130317_115420.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Lusia adoptowana- Majka wróciła z adopcji- pomocy!
Juldan replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
Patrząc na zdjęcia, które robiła Ania i Penny w Glinnie dochodzę do smutnego wniosku, że Dziewczyny wyglądały lepiej przed ich zabraniem na to pseudo DT:oops: To kilka zdjęć dziewczyn z Glinna. [CENTER][IMG]http://stowarzyszenielapa.pl/images/morfeoshow/glinno-6665/big/Glinno4.jpg?rand=333272149[/IMG] [/CENTER] To Zuzia- nie dam tym ludziom spokoju póki jej nie oddadzą [CENTER][IMG]http://stowarzyszenielapa.pl/images/morfeoshow/glinno-6665/big/Glinno6.jpg?rand=668244050[/IMG] [/CENTER] Zuzia i Lusia [CENTER][IMG]http://stowarzyszenielapa.pl/images/morfeoshow/glinno_2-9480/big/Glinno63.jpg?rand=494195674[/IMG] [/CENTER] Lusia i Maja są nieduże- wielkości do kolana, będą ważyły około 15kg. Choć "w papierach" mają wpisane, że mają dwa lata to nie wieże w to, ja dałabym im max. rok- mogę się mylić. Takie są "grube" [CENTER][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-YXjxLJum19w/UUc8p9-gAYI/AAAAAAAAEhk/u0hChgBePwo/s800/DSCF7608.JPG[/IMG] [/CENTER] -
Lusia adoptowana- Majka wróciła z adopcji- pomocy!
Juldan replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
Wpływy:102zł z [url="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240773-KONIEC!Liczymy!Dziękujemy!-DZIECIACZKOWO-za-DROBNE-dla-kota-w-BDT-do-24-3-g-22!"]bazarku dzieciaczkowego[/URL] 58zł pozostałości z [url="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240646-Rozliczony-Dziękujemy-II-edycja-GIGAKSIĄŻKOWISKA-od-1zł-dla-Placka-do-17-03-g-22!"]II edycji GIGAKSIĄŻKOWISKA[/URL] 128,38 z [url="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241262-Zakończony-rozliczam-na-utrzymanie-Majki-i-Boni"]bazarku z Ciuszkami [/URL]10zł- mdk8 200zł- p. Maja B.- wpłata spoza dogo 200zł- p. Natalia J.- wpłata spoza dogo 161zł- bazarek ogłoszeniowy [url="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245889-Zakończony-realizuję-zamówienia-Ogłoszeniowy-dla-Majki-i-Kory"]Bazarek Ogłoszeniowy[/URL]- 365,50 [url="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249031-Koniec-Rozliczam-Rękodzieło-drobiazgi-na-prezent-dla-Majki-i-Kory"]Rękodzieło- bazarek- 127,90[/URL] [url="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247560-Koniec-trwa-realizacja-zamówień-Ogłoszeniowy-dla-Majki-i-Kory"]bazarek Ogłoszeniowy[/URL]- 356zł [url="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249092-Realizuję-zamówienia-Ogłoszeniowy-dla-Majki-i-Kory"]bazarek ogłoszeniowy[/URL]- 195zł [url="http://www.dogomania.pl/forum/threads/250878-30-i-50-ogłoszeń-na-hotelik-Majki-i-Kory-do-07-03-2014-do-21-00"]bazarek ogłoszeniowy[/URL]- 353zł [url="http://www.dogomania.pl/forum/threads/252012-Zakończony-realizuje-zamówienia-Ogłoszeniowy-dla-Majki-i-Kory"]bazarek ogłoszeniowy[/URL]- 353,50 [url="http://www.dogomania.pl/forum/threads/253395-Zako%C5%84czony-pakiety-30-i-50-og%C5%82osze%C5%84-dla-Majki-i-Kory"]bazarek ogłoszeniowy[/URL]- 245zł bazarek ogłoszeniowy- 309zł bazarek ogłoszeniowy- 143,50 bazarek ogłoszeniowy- 287,50 bazarek ogłoszeniowy- 145,25 Ewa S.- 20zł piescofajnyjest- 10zł bazarek ogłoszeniowy- 164zł Ewa S.- 20zł bazarek ogłoszeniowy- 317zł bazarek ogłoszeniowy- 197zł Wydatki: 160zł- sterylizacja Majki hotelik Lusi- kwiecień 450zł hotelik Lusi- maj 450zł hotelik Lusi- czerwiec 450zł hotelik Majki- maj 150zl hotelik Majki- czerwiec 150zł hotelik Majki lipiec- 150zł hotelik Majki sierpień- 300zł hotelik Majki wrzesień 360zł hotelik Majki październik-360zł hotelik Majki listopad- 360zł hotelik Majki grudzień- 372zł hoteli Majki styczeń- 372zł hotelik Majki luty- 336zł hotelik Majki marzec- 372zł hotelik Majki kwiecień- 360zł hotelik Majki maj- 372zł hotelik Majki czerwiec- 360zł hotelik Majki lipiec- 372zł hotelik Majki sierpień- 372zł hotelik Majki wrzesień- 360zł hotelik Majki październik- 372zł hotelik Majki listopad- 360zł hotelik Majki grudzień- 372zł hotelik Majki styczeń 2015- 372zł hotelik Majki luty- 336zł hotelik Majki marzec- 372zł szczepienie- 90zł hotelik Majki kwiecień- 360zł hotelik Majki maj- 372zł hotelik Majki czerwiec- 360zł hotelik Majki lipiec- 372zł hotelik Majki sierpień- 372zł odrobaczenie- 15zł Póki co Maja nie ma długu- całość Jej utrzymania spoczywa na barkach Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom Łapa Maja i Lusia są podopiecznymi: Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom "ŁAPA" 64-300 Nowy Tomyśl os. Batorego 24 KRS: 0000416304 Dane do wpłat: Bank Millennium SA Nr Konta: 35 1160 2202 0000 0002 1858 8898 Kod SWIFT banku BIGBPLPW