Jump to content
Dogomania

Juldan

Members
  • Posts

    6923
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Juldan

  1. :mdleje: Placek, mam nadzieję, że w klinice w trakcie Twojego pobytu, nic więcej się nie popsuje... ;)
  2. [quote name='Pyrdka']Ciciocie trzymac kciuki. Maleńkie światełko w tunelu. Po świetach wizyta przed adoppcyjna dla naszej Cycuchy.[/QUOTE] Ciotka :mad: no dobra, jak już się chlapnęłaś ;) Trzymajcie kciuki mocno bo to najfajniejszy telefon jaki do tej pory odebrałam w sprawie Korbola :) Pan dzwoni i dopytuje się o Cycolichę więc może to w końcu ten ludź...
  3. Ostatnio czarna seria z tym kąsaniem... najpierw Juldan zaatakowany przez Parysa, później Franek, no a teraz Maja... aikowo trzymaj się dzielnie, wiem że to boli... Podeślij mi na pw dane do opłacenia fakturki za sterylizację tego gryzonia..
  4. aikowo jak tam szkodnik? Bardzo skołowana po zabiegu?
  5. Wow:crazyeye: jakie piękne fryzury:loveu: ale mają minki :evil_lol: ile są lżejsze???
  6. [quote name='sandraNT']Sambucha mi Łóżko pilnuje jak wychodzę rano do pracy :evil_lol: A jak wracam i wchodzę do domu to swój taniec odwala :loveu: a na spacerach z rodzicami to mnie szuka :mad: zakazałam im sambę spuścić ze smyczy bo wsium znajdzie się pod moim zakładem choć nie wie gdzie ale może nawiać i mnie szukać bo w Sierakowie to doprowadziła ciocie pod sam basen bo byłam na basenie i tam wyła :mad: a tu ulica samochody itd więc smycz obowiązkowo :mad: a tak to u niuńki wszystko dobrze :loveu:[/QUOTE] Sandra ale Ci zazdroszczę- moje trzy razem mnie tak nie koffffffają jak Ciebie jedna :) Buziole dla krzykaczki :)
  7. Ok. W takim razie czekam na zdjęcia i trzymam kciuki za sterylkę :)
  8. [quote name='aikowo']Daj spokój :) Ale kaganiec to może jkaoś Ci odeślę bo on jest na chomika - zresztą Maja okazała się niewychowaną psininą a nie dziką bestią :)[/QUOTE] Póki co niech zostanie, może kiedyś Ci się przyda :) mam już czipy, więc może je podrzucimy ;) [quote name='Maciek777'] Lusia jest sympatycznym psem o ciekawej urodzie:) Kiedy tak stać przy siatce i się na nią patrzeć to mruczy z podejrzliwością, ale wystarczy się odezwać i jest pełnia szczęścia;) Lubi biegać z innymi psami, np z Waszymi: Tuptusiem i Kubą. Zero problemu przy zapoznawaniu:) Oczywiście nie w trójkę;)[/QUOTE] Cześć Maciek :) o to może Tuptuś nie będzie dłużej musiał sam mieszkać? ;) Bałam się trochę jak napisałeś mi o tym buczeniu... ale widzę, że nie całkiem potrzebnie.
  9. no to Juldany się nie popisały:oops: przywiozły niepotrzebne rzeczy a o tych, które są potrzebne, nawet nie pomyślały:oops: Andzike dzięki za poduchę dla Majki :Rose: :Rose: :Rose: EDIT: zapraszam na bazarek- między innymi dla Majki [SIZE=4][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241262-Ciuchy-dla-całej-rodziny-na-utrzymanie-Majki-i-Boni-do-02-04-do-21-00"]KLIK[/URL][/SIZE]
  10. [quote name='Andzike']Dzisas... Wiesz co, może zedytuj posty jak to jakaś grubsza afera to nie ma co o tym pisać za głośno... :shake: żeby nie uprzedzić działań przeciwnika...[/QUOTE] Masz rację- edytowałam jeden z postów... od samego początku miałam takie dziwne przeczucie, że to może się tak skończyć... nawet pisałam Ci o tym...
  11. dobra, dobra- zobaczymy jak sytuacja się rozwinie :)
  12. Noooo, niestety... ahhh trwał to 4 godziny a pół dnia by brakło, żeby wszystko opowiedzieć:roll: Przez to wszystko Toz się tak dokładnie przygotowuje, nie chcą czegoś spartolić... pan Sz. już zmienił zeznania i twierdzi, że pies, który został zagryziony to Zuzia właśnie:shake:
  13. Placek, ale skarbonka z Ciebie:evil_lol: a jaka ładna do tego. No cóe, kciuki trzymam za Ciebie dalej. Mam obiecane fanty na bazarek- podzielę się nimi z Tobą :)
  14. Co do działań Tozu- będzie to najgrubsza "afera" i akcja odkąd Pani Prezes jest Panią Prezes... Toz zbiera siły- muszą jednocześnie uderzyć w dwa miejsca. W tym pierwszym, mieszkali w bloku i sąsiedzi zgłaszali już to, że psów jest dużo za dużo... nic wtedy nie zrobili, bo wyprowadzali się do miejsca gdzie odziedziczyli dom. Ponoć zbierali psy z całej Polski- w ich okolicy byli spaleni- nikt ze schroniska, psa by im nie wydał... Została również podjęta decyzja o odebranie Panu legitymacji Inspektora Toz-u. Jak ja żałuję, że nie zrobiłam użytku z moich ciężkich buciorów... w końcu byłaby to samoobrona:razz: koleś pierwszy na mnie ruszył [quote name='aikowo']Na szczęście nie jest tak z nią źle a na dodatek widać że to inteligentna dziewczyna :smile: Ogarniemy. Biedny pieseczek dostanie bana na kanapę - będzie musiał wystarczyć kocyk pod kanapą, a za jakiś czas zostanie zaproszoną na kanapę w gości :smile:[/QUOTE] a to Brzydal wstrętny :mad: lecę do Placka, poczytać co wczoraj zawyrokowali weci...
  15. [quote name='aikowo']Jestem jestem pies nas nie zezarl :) Maja jest niewychowanym, niezsocjalizowanym, zestresowanym, rozszczekanym kundlem z zadatkami na szkodnika. Na jedzenie się rzuca i polyka w calości najchetniej z miska - TZ go karmi dwa razy dziennie z reki po jednym groszku zeby chociaz troche pogryzla... Kotów nie jada a raczej się ich boi tym bardziej że jeden z kotów próbuje zdominowac wszystkie siersciuchy i psie i kocie więc Maji też się obrywa. Maja w domu ładnie zachowuje czystość, ma problem z przechodzeniem przez drzwi.[/QUOTE] Cieszę się że żyjecie :) aikowo nie wiedziałam, że jest aż tak źle:oops: fakt karmę wciągała jak odkurzacz... schodów się nie boi, klatki schodowej w bloku też nie- ale fakt, drzwi sa straszne... Zaprosiłam na wątek Maćka- opiekuna psów z Psanatorium gdzie jest Lusia. Ta znowu buczy na ludzi- nabuczała na Anię, która przyjmowała ją do hoteliku, na Maćka... zresztą jak się Maciek zjawi sam Wam wszystko opowie. Mam ochotę wynając paru meneli i zlecić im małą "robótkę" w Koszalinie:angryy:
  16. O i ciocia Pyrdka przyczłapała ;) aikowo, jak się nie odezwiesz do jutra to gotowam uwierzyć że Was pożarło coś bardzo głodnego:) Karma powinna być lada chwila.
  17. o kurcze, a ja wiem nawet o jakiego jeżyka chodzi. Chłopak może o niego powalczyć ;) mam nadzieję, że zachowa się jak dżentelmen i damie odpuści :) Skoro Diana się zaaklimatyzowała to zmieniam tytuł wątku :) Zapraszam przy okazji do [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241239-Maja-jedna-z-trzech-pechowych-brzydulek-bezpieczna-w-DT-u-aikowo"]Majki[/URL]
  18. No właśnie- nawet dlatego pani ją tak nazwała:placz: kurde dostaję skrętu żołądka jak myślę o tym.
  19. [quote name='ania z poznania']Nóż się w kieszeni otwiera :angryy:, Majka była ewidentnie nie dokarmiona.............:shake:[/QUOTE] a na DT u nich jest jeszcze 7 psów, w tym szczeniaki karmione butelką....
  20. [quote name='Andzike']Dziwnie mi się meldować drugiej na wątku tymczasowicza aikowo :evil_lol: ale jestem i zostanę :D Tak patrzę na te fotki i to wcale nie brzydula :D bardzo ładny piesek :)[/QUOTE] Andzike nawet nie śmiałam Cię prosić o założenie wątku... A Zuzia nie przypomina Ci kogoś???
  21. [SIZE=4][FONT=century gothic]Dłuuuuuuuuuuugo to trwało:oops: ale oto [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241239-Maja-jedna-z-trzech-pechowych-brzydulek-bezpieczna-w-DT-u-aikowo"]Maja [/URL][/FONT][/SIZE]
  22. aikowo są jakieś straty po pierwszej dobie u Ciebie?
  23. Maja szukała jedzenia wszędzie, próbowała się wczołgać pod szafki w kuchni i wleźć na blat... [CENTER][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-tv4v0Pm3zKE/UUc8r0O_IHI/AAAAAAAAEiE/AL7w5x8hGLA/s800/DSCF7616.JPG[/IMG] [/CENTER] ... a tak ta agresywna bestia przywitała mnie o poranku:evil_lol: [CENTER][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-L_wvYScPX3o/UUc8uyzNezI/AAAAAAAAEis/iwcEpR2j9YU/s800/20130317_102104.jpg[/IMG] [/CENTER] Pasażerów nie stwierdziłam, ale Majka trochę się wygryza: [CENTER][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-exE9N4-W0lQ/UUc8vSwFEpI/AAAAAAAAEi0/87rlE8_eSjQ/s800/20130317_102137.jpg[/IMG] [/CENTER] A tu śpi w gościach u moich rodziców- dowiedziałam się, że boi się siwych mężczyzn... hmmmmmmmm, pan u którego mieszkały też jest siwy:mad: [CENTER][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-ES8DLA4v9YA/UUc8v2rDWlI/AAAAAAAAEi8/8vAZRGYXIa8/s800/20130317_115420.jpg[/IMG] [/CENTER]
  24. Patrząc na zdjęcia, które robiła Ania i Penny w Glinnie dochodzę do smutnego wniosku, że Dziewczyny wyglądały lepiej przed ich zabraniem na to pseudo DT:oops: To kilka zdjęć dziewczyn z Glinna. [CENTER][IMG]http://stowarzyszenielapa.pl/images/morfeoshow/glinno-6665/big/Glinno4.jpg?rand=333272149[/IMG] [/CENTER] To Zuzia- nie dam tym ludziom spokoju póki jej nie oddadzą [CENTER][IMG]http://stowarzyszenielapa.pl/images/morfeoshow/glinno-6665/big/Glinno6.jpg?rand=668244050[/IMG] [/CENTER] Zuzia i Lusia [CENTER][IMG]http://stowarzyszenielapa.pl/images/morfeoshow/glinno_2-9480/big/Glinno63.jpg?rand=494195674[/IMG] [/CENTER] Lusia i Maja są nieduże- wielkości do kolana, będą ważyły około 15kg. Choć "w papierach" mają wpisane, że mają dwa lata to nie wieże w to, ja dałabym im max. rok- mogę się mylić. Takie są "grube" [CENTER][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-YXjxLJum19w/UUc8p9-gAYI/AAAAAAAAEhk/u0hChgBePwo/s800/DSCF7608.JPG[/IMG] [/CENTER]
  25. Wpływy:102zł z [url="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240773-KONIEC!Liczymy!Dziękujemy!-DZIECIACZKOWO-za-DROBNE-dla-kota-w-BDT-do-24-3-g-22!"]bazarku dzieciaczkowego[/URL] 58zł pozostałości z [url="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240646-Rozliczony-Dziękujemy-II-edycja-GIGAKSIĄŻKOWISKA-od-1zł-dla-Placka-do-17-03-g-22!"]II edycji GIGAKSIĄŻKOWISKA[/URL] 128,38 z [url="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241262-Zakończony-rozliczam-na-utrzymanie-Majki-i-Boni"]bazarku z Ciuszkami [/URL]10zł- mdk8 200zł- p. Maja B.- wpłata spoza dogo 200zł- p. Natalia J.- wpłata spoza dogo 161zł- bazarek ogłoszeniowy [url="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245889-Zakończony-realizuję-zamówienia-Ogłoszeniowy-dla-Majki-i-Kory"]Bazarek Ogłoszeniowy[/URL]- 365,50 [url="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249031-Koniec-Rozliczam-Rękodzieło-drobiazgi-na-prezent-dla-Majki-i-Kory"]Rękodzieło- bazarek- 127,90[/URL] [url="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247560-Koniec-trwa-realizacja-zamówień-Ogłoszeniowy-dla-Majki-i-Kory"]bazarek Ogłoszeniowy[/URL]- 356zł [url="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249092-Realizuję-zamówienia-Ogłoszeniowy-dla-Majki-i-Kory"]bazarek ogłoszeniowy[/URL]- 195zł [url="http://www.dogomania.pl/forum/threads/250878-30-i-50-ogłoszeń-na-hotelik-Majki-i-Kory-do-07-03-2014-do-21-00"]bazarek ogłoszeniowy[/URL]- 353zł [url="http://www.dogomania.pl/forum/threads/252012-Zakończony-realizuje-zamówienia-Ogłoszeniowy-dla-Majki-i-Kory"]bazarek ogłoszeniowy[/URL]- 353,50 [url="http://www.dogomania.pl/forum/threads/253395-Zako%C5%84czony-pakiety-30-i-50-og%C5%82osze%C5%84-dla-Majki-i-Kory"]bazarek ogłoszeniowy[/URL]- 245zł bazarek ogłoszeniowy- 309zł bazarek ogłoszeniowy- 143,50 bazarek ogłoszeniowy- 287,50 bazarek ogłoszeniowy- 145,25 Ewa S.- 20zł piescofajnyjest- 10zł bazarek ogłoszeniowy- 164zł Ewa S.- 20zł bazarek ogłoszeniowy- 317zł bazarek ogłoszeniowy- 197zł Wydatki: 160zł- sterylizacja Majki hotelik Lusi- kwiecień 450zł hotelik Lusi- maj 450zł hotelik Lusi- czerwiec 450zł hotelik Majki- maj 150zl hotelik Majki- czerwiec 150zł hotelik Majki lipiec- 150zł hotelik Majki sierpień- 300zł hotelik Majki wrzesień 360zł hotelik Majki październik-360zł hotelik Majki listopad- 360zł hotelik Majki grudzień- 372zł hoteli Majki styczeń- 372zł hotelik Majki luty- 336zł hotelik Majki marzec- 372zł hotelik Majki kwiecień- 360zł hotelik Majki maj- 372zł hotelik Majki czerwiec- 360zł hotelik Majki lipiec- 372zł hotelik Majki sierpień- 372zł hotelik Majki wrzesień- 360zł hotelik Majki październik- 372zł hotelik Majki listopad- 360zł hotelik Majki grudzień- 372zł hotelik Majki styczeń 2015- 372zł hotelik Majki luty- 336zł hotelik Majki marzec- 372zł szczepienie- 90zł hotelik Majki kwiecień- 360zł hotelik Majki maj- 372zł hotelik Majki czerwiec- 360zł hotelik Majki lipiec- 372zł hotelik Majki sierpień- 372zł odrobaczenie- 15zł Póki co Maja nie ma długu- całość Jej utrzymania spoczywa na barkach Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom Łapa Maja i Lusia są podopiecznymi: Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom "ŁAPA" 64-300 Nowy Tomyśl os. Batorego 24 KRS: 0000416304 Dane do wpłat: Bank Millennium SA Nr Konta: 35 1160 2202 0000 0002 1858 8898 Kod SWIFT banku BIGBPLPW
×
×
  • Create New...