Jump to content
Dogomania

badmonique

Members
  • Posts

    901
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by badmonique

  1. Wątek Boryska ma już 20 stron, a nikt go jeszcze nie wypatrzył:/
  2. Dziś Szorścinka zapukał łapką do drzwi- Diegusa naśladuje :) Bardzo nasłuchuje odgłosów i ogląda telewizję wodząc wzrokiem po ekranie :) Jak ktoś dzwoni to leeeeci do drzwi od razu sprawdzić :) Jak mu się powie, żeby wyszedł z kuchni to wychodzi i stoi w progu i tylko zagląda :) Czasem śmiesznie skacze łobuzek, tak jak kot - podskakuje z miejsca :)Mądry piesio z niego.
  3. Serce mi się kraje jak pomyslę o tym Bursztynie :(:(:( I ten co z budy nie wychodzi też biedny psiak :(:( Jak mamy do tego pieska dotrzeć będąc tam raz w tygodniu- nie wiem :/
  4. Może znowu ktoś wylądował w szpitalu :(
  5. No właśnie ten Michał to taki spaślaczek widać, że prosto z domu przyszedł, tylko ciekawe dlaczego ktoś oddaje psa do przechowalni w najgorsze mrozy..
  6. Borysek- oby szybko wiosna przyszła...takie straszne te mrozy...
  7. wszystko w swoim czasie:) Jesteśmy na dobrej drodze :D
  8. DOLAR [IMG]http://i1124.photobucket.com/albums/l569/boleslawieckiepsiaki/Dolar1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1124.photobucket.com/albums/l569/boleslawieckiepsiaki/Dolar.jpg[/IMG] AZA [IMG]http://i1124.photobucket.com/albums/l569/boleslawieckiepsiaki/aza2.jpg[/IMG] Więcej zdjęć na [url]www.photobucket.com/przygarnijpsiaka[/url]
  9. Mam troszkę fotek od Doroty z dzisiejszego spaceru. Nadałam imiona psiakom - jak macie jakieś trafniejsze to piszcie :) FRODO [IMG]http://i1124.photobucket.com/albums/l569/boleslawieckiepsiaki/Frodo1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1124.photobucket.com/albums/l569/boleslawieckiepsiaki/Frodo.jpg[/IMG] BURSZTYN- ze względu na kolor oczu... [IMG]http://i1124.photobucket.com/albums/l569/boleslawieckiepsiaki/bursztyn.jpg[/IMG] [IMG]http://i1124.photobucket.com/albums/l569/boleslawieckiepsiaki/Bursztyn2.jpg[/IMG]
  10. Custos- A czy mogę sobie podkraść z dwie 'domowe' fotki Mii i umieścic w albumie, gdzie są fotki psiaków z naszej bolesławieckiej przechowalni- psiaków, które znalazły domki:) [url]www.photobucket.com/udaneadopcje[/url] a psiaki aktualnie szukające domków są tu: [url]www.photobucket.com/przygarnijpsiaka[/url] ma ktoś z was może fotke Mii ze strony straży miejskiej. To jest ta jej pierwsza fotka, na której taka zabiedzona była:(
  11. Tak wieści rewelacyjne:) Teraz tylko czekać aż nam się Bastuś otworzy:)
  12. Przychodzę z wątku Bastka- też kudłacza. Prześliczny ten Orlen:)
  13. I ja przychodzę do Boryska w to mroźne południe...
  14. Bastuś już w drodze, pomachałam chłopaczkowi na pożegnanie :) Za godzinkę pewnie już będzie na miejscu..
  15. Wszyscy będziemy myślami myślę:) Ode mnie właśnie poleciała deklaracja na styczeń i luty:)
  16. Możesz tutaj z wątku z pierwszego posta wziąć jakiś tekst też. A maila znasz:) Dziękujemy z Szorściakiem:)
  17. Dziś to z Diegiem biegali ile sił w nogach naokoło stołu i na łóżku :) Kochane chłopaki:) A teraz już na podusi się wylegują :)
  18. [quote name='docha']szorściaczek nie poszedł do Agnes?[/QUOTE] Niestety nie było odzewu ze strony Agnes mimo iż podałam tutaj namiary, napisałam też jej prywatną wiadomość...
  19. My z Dorotą się zamierzamy, ale to byłby pierwszy raz więc czytam regulamin póki co :)
  20. Super, że wszystko nam się tu zaczyna klarować:) A czy można wpłacić na 2-3 miesiące z góry?
  21. Też zdążyłam przeczytać. Aanka - zastanów się co chcesz powiedzieć, bo co chwilę edytujesz posty- obraźliwe zresztą. Powinniśmy się cieszyć, że jest więcej chętnych by pomóc psu, a nie wytyczać komuś co ma robić. Ja już szykuję fanty na bazarek :):):):)
  22. Dziś chłopaczek ładnie zasygnalizował potrzebę wyjścia na dwór. Stał pod drzwiami i czekał, aż ktoś zauważy :)
×
×
  • Create New...