Jump to content
Dogomania

Jota67

Members
  • Posts

    4354
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by Jota67

  1. I co? Wiadomo już coś w sprawie Tolusia? Boże niechby się udało!
  2. Co dzień kilka nowych tragedii...Czy to się kiedyś skończy? Jak długiego czasu trzeba i ile zaniedbania żeby psiulkę doprowadzić do takiego stanu!? J a tego nigdy nie zrozumiem. U nas pies to nasze trzecie najmłodsze dziecko! I sporo czasu kreci się tylko wokół niego! Jak można takiej bezbronnej istotce krzywdę zrobić! A najgorsze w tym wszystkim jest to, że one tak dużo rozumieją i doskonale czują, że się je krzywdzi....:(:(
  3. asl napisała: "Czasem, niektórych ludzi, mogłabym też tak zamknąć na trochę do chlewa ... :mad:" Matko ja też- i to bez cienia wątpliwości!
  4. Grosik ode mnie doszedł, bardzo się cieszę. Zdrowiej i rośnij Pysiolku!
  5. Oby wszystkie psiulkowe historie tak szczęśliwie się kończyły!
  6. Ulenko trzymaj się! Aż tylu cioteczkom na tobie zależy!:loveu:
  7. Nie mam słów jak widzę coś takiego! Ile to biedactwo już się musiało męczyć? Jakiś grosik postaram się dorzucić. Mam nadzieję że da się ją leczyć :(
  8. Kochany bidulek!
  9. I przez calutki dzień żadnych wieści? :( Miłych snów przynajmniej....
  10. Ruficzku- kudlątko kochane, oby ktoś zadzwonił!
  11. Dobrej nocki Magiczku. Miłych snów o prawdziwym domku- może się spełnią! :)
  12. No ztej morduchny to Toluś faktycznie na 30kg nie wygląda:)
  13. [quote name='Sarunia-Niunia']I ja będę dziś rozmawiała ze znajomymi, którzy właśnie stracili 10 letniego przyjaciela... Może tam Toluś znalazłby domek...[/QUOTE] I co u Tolusia? I jak znajomi?
  14. Towarzyski kawaler! :):) Wtedy widać jak bardzo mu człowieka trzeba :(
  15. Morduchno śliczna, zdrowiej jak najszybciej!
  16. "a ja dzis mialam banalnego maila o rufiego... czy jest mixem yorka :-D" Wy się nie śmiejcie- bo mnie ta kochana morduchna też nieco morduchnę yoreczka przypomina! Może tylko trochę...większa, ale tak samo słodka :):)
  17. Toluś śliczny jesteś. Gdzie ten domek dla ciebie?
  18. Magiczku- odwiedzam cię. Przynajmniej tyle :(
  19. Śliczna jest. I nie piszcie, że 8 lat to "starszawa" . Mój Cziko ma 8 a ja do niego ciągle-" moje maleństwo" i "mój dzidziulek" :):)
  20. [quote name='gosia2313']Adoptowana została kilka dni temu, wątek nie ja zakładałam, więc nie mogę w nim "grzebać", musimy poczekać na Angelikę ;)[/QUOTE] Oby tak było! Jest taka śliczna!
  21. Czy to się kiedykolwiek skończy?....:( patrzę potem na moją psiulkę i rycze jak głupia!
  22. Dziewczyny jesteście wielkie! Oby mu się poszczęściło.
  23. Dziewczyny jak ja Was podziwiam za to co robicie. Ja w swym życiu uratowałam tylko jedną labradorkowatą psinkę i udało mi się ( sukces!) znaleźć domek bajeczny i kochający! Teraz czytam i czytam te wątki o bidulach i ryczę jak bóbr i spać w nocy nie mogę! Aż "zła" jestem czasem na moją psikulkę, że on lepiej ma niż niejedno dziecko! Czemu te inne kochane mordeczki tyle muszą w życiu wycierpieć! Za co to wszystko!!!
×
×
  • Create New...