zamówiłam ogłoszenia dla Bartusia [url]http://www.dogomania.pl/threads/198445-50-og%C5%82osze%C5%84-za-10z%C5%82-dla-Oriona-i-Kamy-do-30.12-godz.-21-00/page2[/url]
mogę zamówić ogłoszenia dla Bartusia tutaj [url]http://www.dogomania.pl/threads/198445-50-og%C5%82osze%C5%84-za-10z%C5%82-dla-Oriona-i-Kamy-do-30.12-godz.-21-00/page2[/url]
zamówić?