[quote name='wikikoniki']Hej :)
Taka rada - jak coś jest niezbyt udane, to tu nie wrzucaj :)
Nie piszę tego, bo jestem wredna, ale dlatego, że innych to bardziej razi ode mnie i będą się czepiać.
Jak to mądrzejsi mawiają " ten wątek to nie galeria " :diabloti:[/QUOTE]
Wiem, wiem ,ale wrzuciłam żeby ktoś jeszcze pomógł co mogę zmienić ,żeby lepsze wychodziły.;)