Jump to content
Dogomania

Patik

Members
  • Posts

    1932
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patik

  1. Pozdrawiamy i nam też możecie coś zostawić:cool3::evil_lol:
  2. [url]http://i50.tinypic.com/2vwixzo.jpg[/url] wiesz co dopiero teraz to zauważyła, i dziękuje za takie komentarze i szczerą prawdę co do tego ,ze jest niezmordowana :D:D Wczoraj też byliśmy na rowerku po raz 3 w tym tygodniu :D Bardzo podobają mi się te zdjecia w zdjęciu:evil_lol: Pozdrawiamy weekendowo
  3. [quote name='rashelek']Borze co ty temu kurczakowi robisz :mad: Zdjęcia jak zwykle bezbłędne, uwielbiam tego psiaka :loveu:[/QUOTE] Yyyy no kurczak uczy się przetrwać w trudnych warunkach dziękuję za komplementy,ale jeszcze dużo muszę poprawić za każdym razem może z 2 zdjecia mi się na prawdę podobają :D j [quote name='phase'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/-IgdC_RbUE-g/UFAn7MWTvAI/AAAAAAAABwc/BoN53q7FRdA/s600/DSC_8399.JPG[/URL] :loveu:[/QUOTE] Byłoby lepsze jakby tyle traw nie było :D
  4. widać ,że polubiła frisbee:D A ja ładnie proszę o zdjęcia Cekinka, bo ONki to moje marzenie od kilku dobrych lat (a dokładniej DON-ki) i nigdy się nie mogę na nie napatrzyć.Szczególnie mi się podobają psy (nie suczki :evil_lol:) bo mają taką fajną budowę ,są takie grube i to futerko:loveu: A Mika ma świetną talie,jakbyś zobaczyła mojego grubasa,ma tyle ruchu nic prawie nie je, a taki jakiś pulpet,ale może to przez włosy :D
  5. A my sie witamy i przepraszamy,ze nas tak długo nie było. i pozdrawiamy was :D:D
  6. No nie przedtem dwa, teraz trzy :mad::evil_lol: Ale szczerze robisz świetne zdjęcia :D
  7. [url]http://i45.tinypic.com/2lvxwux.jpg[/url] :D czy wszystkie charty są takie hmmm powykręcane i gibkie :evil_lol: świetna jest i życzę powodzenia w szkoleniu :D
  8. [url]https://lh6.googleusercontent.com/-Bqmh0RX3yRI/UFIri7BUViI/AAAAAAAAZvg/bjGNMeOF6PI/s512/IMG_2998.JPG[/url] to zdjęcie i opis jest genialny :evil_lol: Twoje psy są niesamowite. I łącze sie z tobą ,bo wiem co to jest pies nie do zmęczenia :D :D
  9. [quote name='Istar19']Doris jest jednorazowa :D i do pyszczka jej w stokrotkach :)[/QUOTE] ładnemu we wszystkim ładnie :evil_lol:
  10. pędzeeeee [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-I5tHtrgmGoc/UFAn8uAecCI/AAAAAAAABxA/7DDdY6lPy5w/s600/DSC_8425.JPG[/IMG] i o dziwo stoję,co zdarza się dość rzadko [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-HFZ3Vzf_ZqU/UFAn9b3OlOI/AAAAAAAABxY/_esN79EBG4U/s512/DSC_8433.JPG[/IMG] Ej no pośpiesz się ,bo za chwile zejdę [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-qNuTrdwRhQI/UFAn97cRe1I/AAAAAAAABxk/_Oc8fxYpPmU/s512/DSC_8435.JPG[/IMG] no dobra jeszcze uśmiech dla fanów :D [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-aBrxk4YtKKs/UFAn-lPljgI/AAAAAAAABxw/ZDPOvtyvNkY/s600/DSC_8436.JPG[/IMG] i znowu zabawa :D:D [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-sCa1-xFusMk/UFAn_Il6bnI/AAAAAAAAByA/0h5cOjVjfKQ/s600/DSC_8439.JPG[/IMG]
  11. ojj kwiatek na drodze,ale i tak biegnę [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-IgdC_RbUE-g/UFAn7MWTvAI/AAAAAAAABwc/BoN53q7FRdA/s600/DSC_8399.JPG [/IMG] hahahahahah:evil_lol:to zostawię bez komentarza [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-zcSIue92cEg/UFAn65VTYYI/AAAAAAAABwU/iwefdBtpwOg/s600/DSC_8402.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/--vi59nl7qYU/UFAn7AHQL8I/AAAAAAAABwg/_pFF_lEtX98/s600/DSC_8404.JPG[/IMG] Ona mnie załamuje ,a jej miny w szczególności no zobaczcie [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-An4F-vu9EOQ/UFAn7zugK0I/AAAAAAAABws/7yGz2rZeLGc/s600/DSC_8411.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-mLEUoc6y1Yc/UFAn76AGVbI/AAAAAAAABww/Am5tPOEnaqg/s600/DSC_8419.JPG[/IMG]
  12. Dziękujemy i witamy. W końcu weekend ,pogoda nie za bardzo,ale 3 razy na rowerze w tym tygodniu udało się zrobić :D i to po 30 min ok. mam nadzieję,że się stęskniliście:evil_lol: Bo mam dla was zdjęcia :D To jest Pan Max (czyt. wredny nie słuchany,lecz kochany kundliszon ):diabloti: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-tXZK9BZce5c/UFAn4NutVGI/AAAAAAAABvw/B4trxnChPwQ/s600/DSC_8301.JPG[/IMG] A to jakiś przypadkowy kosmita spotkany w lesie .:evil_lol: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-y8Q2YJZdTAs/UFAn4Mz0KtI/AAAAAAAABvs/s3z7wEb5yLg/s600/DSC_8304.JPG[/IMG] ojć to jednak tylko Doris i jej zabawy w ratowanie kurczaka,tym razem kurczak został powieszony :D [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-2llvb3G6bcU/UFAn5LBzpQI/AAAAAAAABv0/48fDCDS5Ldk/s600/DSC_8307.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-WocHopmIdLo/UFAn5LiW7bI/AAAAAAAABv4/t-NBTwCeJuQ/s512/DSC_8308.JPG[/IMG] '' ciekawe czy mnie widzi '' [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-dzgz_DcS6M0/UFAn6UoHwrI/AAAAAAAABwM/hYubo17TVoQ/s600/DSC_8398.JPG[/IMG]
  13. [url]https://lh5.googleusercontent.com/-iGp5ORQrVFE/UEiihfE7f6I/AAAAAAAADe4/4He-TCokaOY/s640/6%20wrze%C5%9Bnia%20%2815%29.JPG[/url] Faktycznie przypomina króla Juliana :evil_lol:
  14. Ja dla Doris i Kuby mam takie zwykłe szelki jak w drugim linku,ale oni biegają przy rowerze,a nie ciągną go , zresztą śmiesznie by to wyglądało :evil_lol: Kube czasami mam na obroży, bo w sumie biegną luzem,a wiem ,ze on nie ma zrywów,ani nic takiego ,a z resztą jak są na smyczy jedziemy dość wolno,potem przyspieszamy :D
  15. Jesteśmy i jak wszyscy czekamy na Morusa :mad: więc szybko możesz go nawet narysować ,ale nam o pokaż (nawet w pain-cie. jakoś to przeżyjemy,ale nam go pokaż :mad::diabloti:
  16. Piękne spacerowe zdjęcia ,ale tylko dwa :mad::evil_lol: Ale za to ja spóźniona i dopiero dzisiaj zawitałam, i filmik świetny, rewelacyjnie wam idzie :D
  17. tymczasowicz świetny,strasznie mi się podoba:loveu: Ale Holi i Masza są nie powtarzalne i widzę nie tylko ja mam problem ze zmęczeniem psów :evil_lol:
  18. Oskar jest piękny. Pozdrawiamy rano :D
  19. [url]https://lh4.googleusercontent.com/-2L_uUQ9TKFw/UE-V0t42_HI/AAAAAAAACbw/WEbE2kpuVXU/s640/DSCF9388.JPG[/url] Żabcia w kaftanie :evil_lol::evil_lol: co biedna zrobiła?? :P Piękne zdjecia
  20. Dzisiaj byliśmy znowu na 30 min na rowerku Doris idzie co raz lepiej niestety Kubusiowi coraz gorzej już nie te lata, jak się zasiedzi to coraz ciężej mu wstać no ale cóż 13 już na karku ;/ Ale nie jest źle jeszcze na rowerek będziemy jeździć,ale nie na jakieś dłuższe wypady . Za to chętnie poczytam jakby ktoś miał sposoby na wykończenie psa,bo mając Doris stwierdzam,ze przy niej to prawie nie możliwe, wiec może jakieś propozycję,na domowe męczące zabawy,bo rower ,zabawa z Kubusiem i ze mną i spacery,a do tego frisbee to dla niej za mało :evil_lol: I niech mi ktoś powie ,że shih tzu to domowe pieski które nie potrzebują spacerów(bo i takie wersje słyszałam;/)Albo wystarcza im 15 min dziennie,to chyba moja to jakaś mutacja :diabloti:
  21. Witamy ,przepraszamy za długą nie obecność :D [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-qdYy2o5_1ts/UEzNuAmCxJI/AAAAAAAAEc8/9TH0bjnZe9E/s628/IMG_0002.JPG[/URL] czemu on jest taki śliczny ??:mad::evil_lol: Rysunki piękne ,a reszte będziemy powoli nadrabiać :D
  22. Przepraszamy was z całego serca,ale nowa szkoła,nowe obowiązki i itp. Mam nadzieję,że następne tygodnie będą lepsze,bo przychodziłam ,potem z psami na spacer i tak przez cały tydzień. Zaraz zobaczę i poszukam może jakieś zdjecia odnajdę i się zrekompensuje:D
  23. [quote name='phase']Odległość. :eviltong::placz:[/QUOTE] E tam jakie ty mi tu wymówki wymyślasz:evil_lol: [quote name='Ptysiak']Dobry wieczór :)[/QUOTE] Dzień doby:evil_lol:
  24. Ty sie nie przejmuj o inne galerie tylko stawaj na nogi. Tulimy również mocno:calus:
×
×
  • Create New...