Jump to content
Dogomania

Culineo

Members
  • Posts

    2489
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Culineo

  1. [quote name='izabela.szczepaniak']Będe bardzo wdzięczna będzie tam wystawiana siostra:loveu: od mojego rudego no i konkuręt :diabloti: nas niestety nie będzie :<[/QUOTE] postram sie zdążyć chociaż po czym ja poznam, że to akurat młodzież jak toto takie wielkie :lol:
  2. sprytnego masz tego Arniego :D turlanie to za trudne jak na wielką dupe moge psa :evil_lol: a ukłonu nauczyłam mojego w 10 min, bo jak mu się kładzie coś między łapami to on się własnie kłania z dupą do góry i próbuje wyjąć to z ręki od spodu i jak tylko tak robił to dostawał smaka :) a akuku jak to wgl wygląda? :) fajny taki kompaktowy pies :D miałam kiedyś plan na slalom między nogami z moim, ale musiałam nad nim przeskawiać :diabloti:
  3. czołganie i ukłon to banał za to turlanie... armagedon, nie mam pojęcia jak mu to pokazać :D albo jak nauczyć akuku ? :) mój jeszcze umie 'papa' :D takie durne komendy jak mi sie nudzi ;)
  4. z komend jeszcze fajne jest ukłon, czołgaj się, turlaj i takie pierdoły, które poprawiają relacje przy nauce :)
  5. hejka witamy się i podziwiamy :loveu:
  6. [quote name='izabela.szczepaniak']Ja ponawiam swoją prośbę o obfocenie młodzieżowców jeden piesek i jedna suczka) Dog de Bordeaux.[/QUOTE] nie na 100%, ale jeśli zdąże na młodzież moge cyknąć kilka fotek :)
  7. na stronie leszna jest napisany wstęp jako darmowy :) [URL]http://www.leszno24.pl/Na_wystawe_psow_bez_biletu_,11921.html[/URL]
  8. ja znam kilkanaście nieszczekliwych mini, ale napewno jest ich mniej niż tych szczeliwych :D ja napisałam te podstawowe cechy, ale wiadomo, że każdy pies cieszy sie inaczej mój sznaucer(ale olbrzym) jak się naprawde mocno cieszy to warczy i ludzie którzy tego nie wiedzą sie nie raz wystraszyli, a np miniatura lata w kółko i szczeka, terrier podskakuje, a inny pies robi jeszcze cos innego :) dlatego każdy jest inny i ma inne cechy osobnicze :D
  9. sznaucery mini sa szczekliwe, mają chęć gonienia małych zwierzątek (pierwotnie szczurołapy), sa wesołe i pogodne, skore do zabawy, "nie do zajechania", ile razy zaproponujesz spacer tyle razy pójda :) szalone, mądre, przekorne chętne do nauki, napewno nie osowiałe, jeśli w tej kategorii odrzuciłas terriera to sznaucera tez powinnaś :) a z wyglądu sznaucera ani grama :)
  10. wczoraj wpłaciłam :)
  11. [quote name='omry']Asta :) Myślę, że przejadę się do wrocławskiego schroniska, bo dużo słyszałam o tym, że tam astów mają zawsze sporo.[/QUOTE] wielbię asty, a rzeczywiście masa ich siedzi po schroniskach ;/ niestety ludzie często wyrzucaja nieziemsko śliczne i cudowne charakterem asty i dlatgo ich pełno :) bo przecież miałbyć taki zly i straszny
  12. [quote name='a_niusia']bo NIE. tak samo nie chcialabym miec bernardyna czy buldoga angielskiego. dokladnie-jest tyle ras, ze kazdy moze wybrac taka, jaka chce i nie musi argumentowac, dlaczego szeregu innych by nie wybral. po prostu nigdy w zyciu nie chcialabym miec sznaucera i tyle.[/QUOTE] to po co to pisałaś ? dyskusja była na inny temat, nic w nią nie wprowadziłaś. EOT
  13. [quote name='omry']Na szczęście mamy tyle ras, że każdy znajdzie bez problemu dla siebie idealną :) Ja się nie mogę doczekać kolejnego psiaka. To już jakoś za rok. Oby szybko zleciało :)[/QUOTE] a jakiego planujesz? :)
  14. [quote name='a_niusia']ja bym nigdy w zyciu nie chciala miec sznaucera. nie chcialabym miec tez np. JRT czy pinczera, ale to sa po prostu rasy, ktorych bym ewentualnie nie brala pod uwage przy wyborze psa dla siebie mimo ze generalnie wzbudzaja we mnie bardzo pozytywne uczucia, a jak mysle o tym, ze bym miala miec sznaucera to jest to mysl "o nie, tylko nie sznaucer".[/QUOTE] bo? miałaś kiedyś bliższe doświadczenia ze sznaucerami?
  15. my będziemy, ale pooglądac :)
  16. [quote name='LadyS']Yorki są szczurze ;) Ale prócz przeznaczenia, wydaje mi się, że nie mają wiele wspólnego ;)[/QUOTE] też mi sie nie wydaje ;)
  17. ojojoj maskra z tymi zębami i operacjami :shake: przekonało mnie to, że kamienia odemnie juz nie dostanie i tacie powiem, zeby też się nie ważył :) [quote name='weszka']Świetna wycieczka! Piękne widoki i ekipa też imponująca :) Miał Sharki wrażeń! Również czekam na ciąg dalszy przemiany kudłacza ;) ...[/QUOTE] dziękujemy, przemiana trwa i juz pies zaczyna wyglądać jak pies, a nie jak ciapa :D ktoś będzie z Was w Lesznie na wystawie ? bo my chyba sie przejedziemy pooglądać :) ;)
  18. o no to widze tylok świeta i święta ! :D życze wielku wspaniałych latek :loveu:
  19. [quote name='dog193']Sznaucer i terrier zbliżone? O w życiu :lol: Nie będę pisać o różnicach między nimi, bo nie będę obiektywna - terriery uwielbiam, za sznaucerami nie przepadam, ale na pewno te psy nie są do siebie zbliżone, o nie ;)[/QUOTE] ja za to naodwrót :evil_lol: jeśli chodzi o powołanie (łapanie szczurów) to może w tym jednym sa podobne :) chociaz nie wiem czy terriery nie bardziej mysliwskie niż szczurze :D
  20. a Iwan ładnie bronił swojej towarzyszki :loveu: ale takie ludzie to patologia, bo jak można luzem puścić agresywnego psa ? :shake:
  21. Culineo

    Ruda Żaba

    już raczej na pewno będe w Lesznie, także jak zobaczysz dziewczyne z dużym czarnym włochatym to to ja :lol:
  22. [quote name='Tekla64']no brawo ze juz cos sie dzieje we futrze , super wycieczka piekne zdjecia sznup zadowolony ino ja mam pytanie : kto go nauczyl aportownaia kamieni? i w jakim celu? to nie jest zdrowe ni pozyteczne wedle mnie powinnas wywalic z jego zycia zabawe kamieniami [ czasem sie to przeradza w fobie i wtedy malo co mazna z tym zrobic] ale szkoda zebow to ino taka moja sugestia czakam na dalszy reportaz z przemiam bo ..... fajnie sie zapowiada[/QUOTE] tata go nauczył... i on już teraz dorywa każdy kamien na spacerze..;/ teraz daje mu tylko piłki i staram sie przestać z kamieniami, bo mnie samą już to irytuje :) a przemiana trwa :)
  23. [quote name='dogomanka_'][URL]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio Amore Dyas Poland FCI/IMG_3196.jpg[/URL] byłam tam! :evil_lol: fajna taka wycieczka, na motocyklach :loveu: a Shark jak zawsze uroczy. :D[/QUOTE] wiadomo, że uroczy :lol: [quote name='#Etna#']Pięknie tam jest sama byłam i widziałam :) ale nie wiedziałam że na Szczeliniec można wejśc z psem. Pewnie się wybierzemy tym razem z Etną:) No wreszcie Sharki chociaż trochę zaczyna wyglądać:eviltong: Ale głowy to bym maszynką nie cięła:diabloti: Chyba, że trymowanie nie daje na główce rezultatu bo u mojej suki np efekt jest zerowy. Więc jej nie męcze i głowę degażuje. Ale mówiłaś, że Sharki ma niezły włos to troszkę szkoda;) Zresztą działaj dalej bo pies padnie od noszenia tego futra hehe[/QUOTE] mozna można z psem :) tez miał niezły włos dopóki sie źle nie zrozumiałam z fryzjerką... ale nastęonym razem będzie wiedziała dokąd ma podgolić a ja działam z trymerem i sie nie poddaje :) [quote name='Fides79']świetna wyprawa, piękne widoki, mnóstwo atrakcji dla psa podziwiam, że taki niezmordowany, a i miejscówka samochodowa super się prezentuje :lol:[/QUOTE] niezmordowany do bólu... aż czasem przesadza :evil_lol: miejscówka jest odrazu zajęta po twarciu bagażnka nawet z inf. że nigdzie nie jedziemy :lol: [quote name='wilczy zew']super wycieczka działaj,działaj bo psu bardzo gorąco tym futrze[/QUOTE] dzieki ;)
  24. [quote name='eria'][URL]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio Amore Dyas Poland FCI/IMG_3432.jpg[/URL] super !!! :loveu: ale mieliście fajną wycieczkę , zazdroszczę ! :)[/QUOTE] siedział tak z dobre 10min i nawet się nie wkurzał :niewiem: [quote name='Doginka']Świetnie Sharky wygląda w okularach:loveu: Widoku piękne i Fretka superaśna:loveu:[/QUOTE] hihi dziękujemy :) [quote name='Justa']Czekam na dalszą przemianę :razz: Ogoliłaś mu głowę maszynką? Zazdroszczę gór :placz:[/QUOTE] nie tak miało byc z tą głową, bo miała iśc szyja i doopka to podgolenia, ale damy rade.. :D góry to jest to :)
  25. Culineo

    Ruda Żaba

    my może będziemy poogladać w Lesznie :) a lexie prowadzi wprost sielskie życie :loveu:
×
×
  • Create New...