Jump to content
Dogomania

muza_51

Members
  • Posts

    313
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by muza_51

  1. Witam Atoska. Przelew za m-c lipiec poszedł.Za nowy domek trzymam kciuki. Pozdrawiam Marta.
  2. I tak dalej trzymać. Będzie dobrze- musi być dobrze. Proszę go wyściskać i wycałować. Pozdrawiam.
  3. Szanowna Pani Tereso. Wiele Cioteczek zagląda miedzy innymi i ja.Ale może nie pisze jak i ja nie piszę. Bo co tu pisać. Promyczek miał u Pani jak w niebie. Miłośc,troskę, dotyk dłoni. Bardzo Pani współczuję. Żadne słowa nie wyrażą tego.Biegaj Promyczku szczęśliwy za Tęczowym Mostem.
  4. Jestem na zaproszenie. Pomoge finansowo ale na początku lipca. Możecie na mnie liczyć. Pozdrawiam Marta.
  5. Dzieki za zaproszenie. Pomogę ale na początku lipca. Teraz na koncie mam 0,88 zl. Pozdrawiam i pamiętam.
  6. Witam .Ja też jestem zainteresowana B 17. Moja jamniczka miała usunięty guz przy sutku. Badanie histo wykazało -nowotwór złosliwy guz mieszany. Jest na karmie Hepatic , Hepatilu i esentiale. Proszę o info. Przepraszam za wkręt w temacie Maksia.Na moje usprawiedliwienie moge podać,że jak jeszcze nie byłam zalogowana na dogo przelałam na Jego konto kaskę jako Marta B.G..Teraz czekam na dopływ gotówki i też przeleję pieniążki Proszę o info o koncie . Pozdrawiam .
  7. Witam. Przed chwilą poszedł przelew dla Kumpla. Przepraszam,że mała kwota.Ja już nie mam siły wchodzić na Dogomanię - tyle nieszczęścia psiego,że serce mnie boli. Szkoda że nie jestem milionerką. Pozdrawiam i trzymam kciuki za obydwu panów.
  8. Jestem i ja. Poproszę o konto wspomogę grosikiem.Trzymam kciuki za oba pieski.
  9. Witam. Zakład Wyposażenia Wnętrz to ja muza_51 . Pozdrawiam i trzymam kciuki.
  10. Witam. Wczoraj poszedł przelew. Trzymam kciuki. Pozdrawiam Marta.
  11. Witam. Poproszę o numer konta na PW. Trzymam kciuki. Będzie dobrze - musi być dobrze. Pozdrawiam Marta.
  12. Witam i pozdrawiam serdecznie Atosa. Śledzę temat . Kasa za m=c czerwiec poszła przed chwilą. Marta,
  13. Pozdrawiam Majeczkę i jej nową Panię. Dużo zdrówka życzę.
  14. Ja też z Jarosławia. Jeżeli będzie potrzebna pomoc to proszę o kontakt. W miarę możliwości będę do dyspozycji. Pozdrawiam Marta
  15. Witam. Jestem załamana. Poprosze o numer konta wspomoge grosikiem. Pozdrawiam
  16. Witam. Przelałam na konto Majeczki deklarowaną kwotę za m-c maj. Pozdrawiam.
  17. Witam serdecznie. Cieszę się, że Lizak ma dom. Mimo to dzisiaj przelałam kasę dla niego za m-c maj. Pozdrawiam Marta.
  18. Witam. Właśnie przelałam pieniądze dla Rudzika za m-c maj. Pozdrawiam.
  19. Witam zakochanego Atosa. Kasa za m-c maj poszła dzisiaj. Pozdrawiam Marta
  20. Serce sie raduje patrząc na taki finał.Jeżeli będą potrzebne pieniążki za m-c maj to proszę o PW. Pozdrawiam Majeczkę i Jej Nowy Dom.
  21. Jestem i ja. Szczotki to moja miłość.Gdybym była młodsza to kto wie .... Trzymam kciuki za dobry domek. Jeżeli będzie potrzebna pomoc finansowa to proszę o kontakt. Pozdrawiam.
  22. Jestem i nie moge uwierzyć w to co widzę.Aż serce boli. Jeżeli będzie potrzebna pomoc finansowa proszę o PW.
×
×
  • Create New...