muza_51
Members-
Posts
313 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by muza_51
-
Witam Atoska. Przelew za m-c lipiec poszedł.Za nowy domek trzymam kciuki. Pozdrawiam Marta.
-
Bydgoszcz - miesięczna jamniczka szorstkowłosa ma dom!
muza_51 replied to soboz4's topic in Już w nowym domu
Jestem na zaproszenie. Pomoge finansowo ale na początku lipca. Możecie na mnie liczyć. Pozdrawiam Marta. -
Boję się kochać bo znowu dostanę BATY!!! Terry juz w swoim domku :)
muza_51 replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Dzieki za zaproszenie. Pomogę ale na początku lipca. Teraz na koncie mam 0,88 zl. Pozdrawiam i pamiętam. -
Jamnik staruszek tak bardzo chce żyć ...Pomóżcie!!!
muza_51 replied to nescca's topic in Już w nowym domu
Witam .Ja też jestem zainteresowana B 17. Moja jamniczka miała usunięty guz przy sutku. Badanie histo wykazało -nowotwór złosliwy guz mieszany. Jest na karmie Hepatic , Hepatilu i esentiale. Proszę o info. Przepraszam za wkręt w temacie Maksia.Na moje usprawiedliwienie moge podać,że jak jeszcze nie byłam zalogowana na dogo przelałam na Jego konto kaskę jako Marta B.G..Teraz czekam na dopływ gotówki i też przeleję pieniążki Proszę o info o koncie . Pozdrawiam . -
Piotruś i Pwełek/Tofik juz w domkach! WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ ZA POMOC!!!
muza_51 replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Witam. Przed chwilą poszedł przelew dla Kumpla. Przepraszam,że mała kwota.Ja już nie mam siły wchodzić na Dogomanię - tyle nieszczęścia psiego,że serce mnie boli. Szkoda że nie jestem milionerką. Pozdrawiam i trzymam kciuki za obydwu panów. -
Piotruś i Pwełek/Tofik juz w domkach! WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ ZA POMOC!!!
muza_51 replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Jestem i ja. Poproszę o konto wspomogę grosikiem.Trzymam kciuki za oba pieski. -
Witam i pozdrawiam serdecznie Atosa. Śledzę temat . Kasa za m=c czerwiec poszła przed chwilą. Marta,
-
**Za stara na miłość? oj nie! Ma DS :) Maja za TM.
muza_51 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pozdrawiam Majeczkę i jej nową Panię. Dużo zdrówka życzę. -
Ja też z Jarosławia. Jeżeli będzie potrzebna pomoc to proszę o kontakt. W miarę możliwości będę do dyspozycji. Pozdrawiam Marta
-
**Za stara na miłość? oj nie! Ma DS :) Maja za TM.
muza_51 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Witam. Przelałam na konto Majeczki deklarowaną kwotę za m-c maj. Pozdrawiam. -
Witam serdecznie. Cieszę się, że Lizak ma dom. Mimo to dzisiaj przelałam kasę dla niego za m-c maj. Pozdrawiam Marta.
-
Rudzik - pies na 1m łańcuchu za karę! już w DS! trzymajcie kciuki! :)
muza_51 replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
Witam. Właśnie przelałam pieniądze dla Rudzika za m-c maj. Pozdrawiam. -
Witam zakochanego Atosa. Kasa za m-c maj poszła dzisiaj. Pozdrawiam Marta
-
**Za stara na miłość? oj nie! Ma DS :) Maja za TM.
muza_51 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Serce sie raduje patrząc na taki finał.Jeżeli będą potrzebne pieniążki za m-c maj to proszę o PW. Pozdrawiam Majeczkę i Jej Nowy Dom. -
Jamniczka szorstkowłosa Ola ma dom, dom na stałe!
muza_51 replied to soboz4's topic in Już w nowym domu
Jestem i ja. Szczotki to moja miłość.Gdybym była młodsza to kto wie .... Trzymam kciuki za dobry domek. Jeżeli będzie potrzebna pomoc finansowa to proszę o kontakt. Pozdrawiam. -
Jamik w wielkiej potrzebie..Odebrany przez wlascicieli:)
muza_51 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Jestem i nie moge uwierzyć w to co widzę.Aż serce boli. Jeżeli będzie potrzebna pomoc finansowa proszę o PW.