Jump to content
Dogomania

Marzycielka

Members
  • Posts

    445
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Marzycielka

  1. Dogi są dla psich i kocich dzieci wspaniałe ale dla dorosłych psów już gorzej :)
  2. [URL=http://img89.imageshack.us/i/obraz160q.jpg/][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/5553/obraz160q.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img816.imageshack.us/i/obraz167.jpg/][IMG]http://img816.imageshack.us/img816/7176/obraz167.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img80.imageshack.us/i/resizeofimg7222.jpg/][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/8642/resizeofimg7222.jpg[/IMG][/URL]
  3. Zobaczcie jakich gości dzisiaj mam:loveu::loveu: Kula vel Kłopot i Lolo [URL="http://img89.imageshack.us/i/obraz052s.jpg/"][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/8913/obraz052s.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img208.imageshack.us/i/obraz054v.jpg/"][/URL] [URL="http://img716.imageshack.us/i/obraz0600.jpg/"][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/4994/obraz0600.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img20.imageshack.us/i/obraz064h.jpg/"][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/5715/obraz064h.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img146.imageshack.us/i/obraz075d.jpg/"][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/4780/obraz075d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img100.imageshack.us/i/obraz104u.jpg/"][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/140/obraz104u.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img833.imageshack.us/i/obraz107n0.jpg/"][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/7/obraz107n0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img528.imageshack.us/i/obraz109t.jpg/"][IMG]http://img528.imageshack.us/img528/7025/obraz109t.jpg[/IMG][/URL] Szeryf:evil_lol: [URL="http://img232.imageshack.us/i/obraz110z.jpg/"][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/5153/obraz110z.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img502.imageshack.us/i/obraz114.jpg/"][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/8518/obraz114.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img14.imageshack.us/i/obraz115c.jpg/"][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/1743/obraz115c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img25.imageshack.us/i/obraz127f.jpg/"][IMG]http://img25.imageshack.us/img25/6376/obraz127f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img207.imageshack.us/i/obraz128w.jpg/"][IMG]http://img207.imageshack.us/img207/934/obraz128w.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img221.imageshack.us/i/obraz140t0.jpg/"][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/6876/obraz140t0.jpg[/IMG][/URL]
  4. [quote name='medar'][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Z góry przepraszam za offa.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]W związku z wypowiedzią p.Lidii Eriksson ( znanej na Forum Dogomani jako Li1 ) zamieszczonej na tym wątku strona 469 post nr 4690, [/SIZE][B]oświadczam:[/B][/FONT] [B][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/B] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][B]1[/B]. Ja Jerzy Kolano (nick Medar) pełniąc od 06.06.2007 roku funkcję Szefa Oddziału Fundacji dla Ratowania Zwierząt Bezdomnych „EMIR” w Krośnie Odrzańskim, swoją pracę na rzecz zwierząt wykonuję na zasadzie wolontariatu i nigdy nie otrzymywałem z tego tytułu żadnego wynagrodzenia tak w formie materialnej jak i finansowej oraz nigdy nie czerpałem z tytułu wykonywania zadań j/w żadnych korzyści. [/FONT][/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][B]2[/B]. Współpracując z gminą Krosno Odrzańskie , oraz gminami ościennymi, w kwestii ratowania zwierząt bezdomnych , wszelkie rozliczenia finansowe z tytułu zleceń odbywały się i nadal odbywają z wyłączeniem Oddziału Krosno Odrzańskie oraz mojej osoby, tylko i wyłącznie w formie przelewów bankowych pomiędzy gminą a właściwą instytucją , z racji faktu że Oddział Fundacji Emir w Krośnie Odrzańskim nie posiada subkonta Fundacji Emir.[/FONT][/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]( Dokumenty do wglądu w trybie dostępu do informacji publicznej ) [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][B]3[/B]. Nigdy do celów j/w nie udostępniałem żadnego z prywatnych kont bankowych. [/FONT][/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]4[/B]. Informacje zawarte w poście p. Eriksson są [/SIZE][B][COLOR=red]KŁAMSTWEM [/COLOR][/B][SIZE=3].[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][B]5.[/B] Jeśli osoba wyżej wymieniona nie zamieści na tym forum, stosownego sprostowania oraz przeprosin, z racji publicznego naruszenia interesów moich oraz Fundacji ( Art. 212 K.k. oraz 216 K.k.) będę zmuszony rozważyć złożenie stosownego pozwu do sądu.[/FONT][/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][B]6.[/B] Proszę nie liczyć na „anonimowość w sieci” , wszelkie dane teleadresowe tak w Polsce jak i Szwecji są mi znane , a treści wypowiedzi zabezpieczone. [/FONT][/SIZE][/QUOTE] O matko dajcie sobie spokój bo mnie krew zalewa. Ja proszę moda o usunięcie postów nie związanych ze sprawą Dymin!!!! To jest jakaś kpina!
  5. [quote name='eneda']Duda [bo dla mnie to ani pan, ani dr] ze stołu zdjął kota trzymając tylko za ogon, kot był nieprzytomny więc był w pozycji głową do dołu. Wtedy nią pieprznął mocno o wagę, bo nie miał nad nią kontroli. Ja widząc to, że bierze go za ogon podbiegłam z krzykiem, ale rzucenie kota na wagę ze stołu trwało kilka sek. Dzisiaj się wszyscy pakowali. Nie wiem ile mają być i nie wiem co na rozmowach. Wiem, że takie mendy nie powinni chodzic po ziemi[/QUOTE] Dokładnie!!! Mam nadzieję, że szybko stamtąd wylecą!!!
  6. [quote name='eneda']Dzisiaj przeżyłam[SIZE=3] [B]traume !!![/B][/SIZE] :placz::placz::placz: Wchodzę rano do kociarni, a tam maluszek 2 miesięczny leży przy kaloryferze, wyglądał jak nieżywy!! :shake: Podniosłam go szybko, był zimny, nie przytomny. :-( Pobiegłam z nim i pracownik pojechał do jednej z lecznic....byłam pewna, że wróci bez kota, bo jego stan był tragiczny. Wraca po chwili i mówi, ze dyr nie zgodził się na leczenie zwierząt poza schronem, zadzwonili po schroniskowego "weta". Trwało to pół godziny, pół godziny dłuższych cierpień.:mad: Kot był zimniutki i siny...:placz: Przyjechał duda, zobaczył go i stwierdził, że poda mu nospe. :diabloti::diabloti::diabloti: Kot się dusił, każdy jego oddech to był niesamowity wysiłek, bardzo się męczył [modliłam się, aby już ten oddech był jego ostatnim, aby odszedł sam....bo wiedziałam, że jest to kot nie do odratowania]. W końcu poprosiłam dude o morbital.:-(:-(:-( Więc postanowił zważyć kota i wtedy ogarnął mnie szał :angryy: [B]Chwycił to cierpiące, maleńkie ciałko za ogon i uderzył głową o wagę!!!![/B] Była u wielu różnych lekarzy, również wiejskich, ale nawet zwłok tak nie rzucano !!!!!!!!!!!!! :angryy: Wyszłam do uśpienia. Potem powiedziałam, że warto mu zrobić sekcję, zobaczyć co się stało, przede wszystkim sprawdzić, czy pozostałe koty mogą być zagrożone. Duda powiedział, ze ok. Powiedziałam mu wcześniej o fivie, ale jakby słyszał pierwszy raz taką chorobę.:angryy: Po 5 min duda wyszedł z zakrwawionymi nożyczkami i stwierdził z uśmiechem, że kot się zatruł, bo miał powiększony woreczek żółciowy.:angryy::angryy::angryy: Poryczałam się i to solidnie, pracownicy tego nie zrozumieli. Potem rycząc obejrzałam się jak zdolnej pracownicy wyskoczył kot z rąk i przeskoczył przez mur uciekając do lasu.:angryy: Drugiego kota powiedziałam, że ja przyniosę, był dzikawy, wszyscy się go bali. W końcu 3 pracowników i duda stali nade mną i nie wierzyli, jak ja łapę tego kota. Dostał wethmint i znowu duda spsikał go frontlainem 10 cm od skóry, po czym psiknął mu to do oczu, wtedy kot wgryzł się w mój palec. Zacisnęłam zęby i nic nie pokazałam, bo cholera wie co im przyjdzie do łba. Jestem wstrząśnięta. Kota mam jutro zabrać na sekcję.[/QUOTE] No makabra!! Ale dlaczego oni tam jeszcze są??? Dlaczego nie wiemy nic o waszych dzisiejszych rozmowach?? Przecież się nic nie zmienia!!!
  7. [quote name='Ania102']To jest chyba dobra wiadomość[/QUOTE] Tak. Ewa napisała , że ta Pani była dzisiaj na szczepieniu i umawiała się z wetem na sterylizację :D
  8. [quote name='ewab']ZAPRASZAMY NA SZKOLENIE WOLONTARIUSZY, KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ DN. 27.11. (sobota) o godz. 9.00 przy ul. Świętojańskiej 11 Szkolenie będzie obejmowało takie zagadnienia jak: 1.Pierwsza pomoc zwierzętom poszkodowanym w wypadkach, pogryzionym, chorym (szkolenie przeprowadza lekarz weterynarii) (ok. 2 godz) 2. Wolnotariat / Interwencje - sprzęt do interwencji, interwencje w terenie, interwencje w schronisku, podstawowe zasady w schronisku dla zwierząt (ok. 2 godz) 3. Behawioryzm zwierząt - problematyka zachowania zwierząt w schronisku oraz poza nim (ok. 2 godz) Proszę o wpisywanie się na listę i kontakt na pw. Szkolenie będzie przeprowadzone przy współpracy Fundacji Azylu pod Psim Aniołem:lol:.[/QUOTE] Cholerka a jak ktoś czyli ja nie mogę być na tym szkoleniu to w jaki inny sposób mogę zostać wolontariuszem? Dodam , że mogę pomóc również przy psach agresywnych bo mam doświadczenie i przez pół roku asystowałam lek wet. A co z tymi rozmowami dzisiaj? Wiadomo już coś?
  9. [quote name='agnieszka24']sago dzięki za pomoc, ale ogłoszenia nie będą potrzebne. Jeśli uda się załatwić transport do Krakowa, to Lolek jeszcze w tym tygodniu pojedzie do domu :) Dzięki Marzycielko za promowanie naszych, kieleckich maluszków :loveu:[/QUOTE] Nie ma sprawy:)
  10. Hey Dzisiaj dostałam od Ewy wiadomośc, że pieski mają dom. Zabrała je koleżanka jej mamy. Nic więcej nie wiem. Zdejmijcie te 2 żółte słoneczka z pierwszej.
  11. Hey Dzisiaj dostałam od Ewy wiadomośc, że pieski mają dom. Zabrała je koleżanka jej mamy. Nic więcej nie wiem.
  12. [quote name='Elka_Ka']Przybywam na zaproszenie;) Niestety mogę tylko podnosić. Fajne maluchy, powinny szybko znaleść domki. Duże będą?[/QUOTE] Z tego co mówiła Ewa będą spore.:)
  13. [quote name='eneda']Marzycielko nie mówiłam o tym psie.[/QUOTE] Aha tak zrozumiałam , sorrki :D
  14. [quote name='eneda']Pasztetowa nie wyraziła zgody podobno, tylko pracownik dzwonil i się pytał o wszystko i doskonale wiedziała. Dzisiaj był ciężki dzień, ale warto było tam siedzieć dla jednej chwili. Przyszła pani, która miała w domu 11 letniego kolaczka i chciała dobrać mu towarzysza, nieśmiało zaproponowałam pieska, którego nikt nie chce z racji wieku :) Nawet nie miałam większych nadziei, że ktoś weźmie takiego dziadzię. [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/6523/2fc19f8c316c4b4049cad19.jpg[/IMG] Pies ok 15 letni, z zaćmą pani się spodobał i dziś wygrał los na loterii :):):) Poza tym jestem zdruzgotana lekarzem ze schroniska. Poprosiłam go, żeby przebadał i odpchlił tego psa. Na stół chciał go podnosić za ogon :O:O:O:O:O Kiedy poprosiłam, żeby go odpchlił, wział frontlain i psiknał z 3 razy na grzbiet w odległości ok 10 cm. A kiedy słyszał jak polecałam kastrację psa, mówi, "że nie ma co trzewić". Porażka.[/QUOTE] Ja takiego psa nigdy bym nie wykastrowała bo może nie przeżyć znieczulenia.
  15. [quote name='Eruane']W takim razie proszę o podanie organizacji ,z którymi były planowane rozmowy. Byłam przekonana, że skoro został złożony wniosek o likwidację schroniska, to był już jakis konkreyny plan działania. Warto się nim podzielić, skoro inne organizacje mają ponosić konsekwencje tej decyzji. [/QUOTE] A ja uważam , że palny może i były ale nic więcej. Nie wiem po co Emir to zrobił jak teraz wszystko ma gdzieś chyba tylko dla poklasku . Naprawdę jestem w szoku :(
  16. Rozmawiałam z Ewą. Ponieważ musi wyżywić te 5 bezdomnych to nie stać ją na szczepnia. Jutro ma podesłać fotki więc trzeba będzie bazarek imnieninowy dla nich zrobić. Czy ktoś może zrobić dla psiaków banerek?? Ja niestety nie potrafię:roll:
  17. [quote name='agni']:-( nie mam pomysłu jak pomóc[/QUOTE] Odwiedzaj nas :)
  18. [quote name='mrs.ka'][COLOR=black][FONT=Arial Black]Jestem pod wrażeniem,myślałam ,że my tutaj na miejscu dużo zrobiliśmy dla tej psiej rodzinki ale [/FONT][FONT=Arial Black]jak do mnie dotarło ile pieniedzy wpłaciliście żeby pomóc tym psiakom to mnie zatkało. [/FONT][/COLOR] [FONT=Arial Black][COLOR=red]Wszystkim ,którzy wpłacili choćby złotówkę bardzo,bardzo dziękuję :loveu: no a tym ,kórzy wpłacili 300 złotówek to dziękuję razy trzysta[/COLOR][/FONT] :loveu::loveu::loveu: ale tak na serio to uwierzcie ,że każde 5 zł to jest tabletka na odrobaczywienie ,myslicie ,że to mało ? dla mnie to bardzo dużo bo żeby zwierzęta u mnie były zdrowe to zużywam ok.20 tabletek miesięcznie ,także każda kwota wpłacona ma swój realny wymiar.[/QUOTE] Wow wspaniale !! A jeśli chodzi o to, że nawet złotówka czy 5 zł ratuje to prawda bo tak jak mówisz za to są już tabletki na robaki a to bardzo dużo:)
  19. [quote name='andzia69']lepiej na leżąco!:):)[/QUOTE] hahaha :D [quote name='Viris']Zróbcie lepsze zdjęcia i wystawcie bazarek z imionami - będzie na odrobaczenie, a może ktoś się zlituje i wpłaci na szczepienie też.[/QUOTE] Dzięki za pomysł. Napiszę zaraz do Ewy o nowe , lepsze fotki.
×
×
  • Create New...