[quote name='abero']Dzięki, klara09, bardzo się cieszę, że dziewczynki z A6 będą miały spacery, one są wesołe, żywiołowe, potrzebują ruchu. Wszystkie fajne, ale Praga i ruda Diana szczególnie.
Noelle, wiedziałam, że Bella była oddana z powodu agresji i to do dziecka. Na spacerach zachowywała się zawsze dobrze. Mam nadzieję, ze w nowym domu nie zmaluje czegoś :-)[/QUOTE]
abero, Bella poszła do domu z dziećmi, oczywiście ludzie poinformowani o wpisie w komputerze, ale po długich rozmowach i konsultacjach z pracownikami stwierdzili,że spróbują. będą ostrożni oczywiście, w razie jakichkolwiek problemów, będą szukali rozwiązania, behawiorystów, itp. myślę, że będzie ok :)