Hej hej, ja mam taka bidę rudą, małą, około 9 miesięcy. Zdrowa, ciekawa świata, miała właściciela, ale ją wywalił!!! Zachowuje czystość, ładnie chodzi na smyczce. Kochana mądrala to jest! Teraz jest w schronie na Marmurowej w Łodzi, wabi się Mini. Na dogomanii jest jej wątek mego autorstwa, tam są zdjęcia, jest też na stronie schroniska jako Mini właśnie. Jak coś bardzo proszę o kontakt, 507 73 12 73. Może się uda:) Jak coś mogę pomóc w transporcie. Maria Ziętkowska.