super, rewelacja plakat!!!!! Na uczelni wydrukuję, jeśli dam radę, bom też debilek komputerowy, Boróweczko buzi daję, nie czuj się urazona:) Oczywiście deklaruję kasy trochę, zbiórke zrobię na psycholo. Najlepiej byłoby jednak chatkę mu namierzyć dożywotnią. Oj oj oj, z tymi gałaganami jest robota, ale to nie ich wina, właścicieli zdziczałych!