Jump to content
Dogomania

Maalwi

Members
  • Posts

    2151
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Maalwi

  1. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/109/2011072422624.jpg/][IMG]http://img109.imageshack.us/img109/6346/2011072422624.jpg[/IMG][/URL] hahah królik [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/810/2011072422661.jpg/][IMG]http://img810.imageshack.us/img810/113/2011072422661.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/847/2011072422657.jpg/][IMG]http://img847.imageshack.us/img847/7669/2011072422657.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/148/2011072422471.jpg/][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/6599/2011072422471.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/834/2011072422465.jpg/][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/3629/2011072422465.jpg[/IMG][/URL]
  2. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/339/2011072422442.jpg/][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/5647/2011072422442.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/27/2011072422627.jpg/][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/4559/2011072422627.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/402/2011072422509.jpg/][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/3014/2011072422509.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/163/2011072422528.jpg/][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/5335/2011072422528.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/200/2011072422563.jpg/][IMG]http://img200.imageshack.us/img200/2161/2011072422563.jpg[/IMG][/URL]
  3. Fotki z wystawy! Tak to mniej więcej wygląda [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/97/2011072422409.jpg/][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/9854/2011072422409.jpg[/IMG][/URL] Baxiu [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/232/2011072422437.jpg/][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/56/2011072422437.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/30/2011072422462.jpg/][IMG]http://img30.imageshack.us/img30/2056/2011072422462.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/695/2011072422470.jpg/][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/8792/2011072422470.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/94/2011072422484.jpg/][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/5383/2011072422484.jpg[/IMG][/URL]
  4. Bibi padła totalnie, w koncu pobudka o 5... Opis: Dość duża,ale elegancka, elegancka głowa z doskonałym zgryzem, płytka klatka piersiowa dość wąska, wąski ???? i tył , szata zbyt wełnista , ale dobrze przygotowana do wystawy, za bardzo zakręcony ogon.
  5. Maalwi

    Uli & Bee

    Gratulujemy, my tez mamy zwycięztwo z dziś na koncie i Baxiu też, Questowe dzieciaki są :thumbs:
  6. Wystawka bardzo fajna, sędzia wg mnie :cool2: Bibi nie chciała iść, musiałam ja ciagnąć, ale podniosła ładnie ogon, Ocena: Doskonała Opis bardzo fajny, potem go napisze tu, medal złoty zw mł suki ;) Jedny słowem Bibi w wieku 11 miesięcy zrobiłą mł champ dostając wnioski wystawa po wystawie :loveu: A Baxiu zdobył BOB-a juniora! gratulacje!!
  7. [quote name='kavala']zadroszczę takiego towarzystwa na spacerze, ja niestety spaceruje zazwyczaj samotnie.[/QUOTE] Ja też, ale w wakacje ludiz emają więcej czasu i jest ładna pogoda to wychodza z pupilami,a ponieważ dopiero po godzinie psiaki stopniowo zaczeły się zbierać to tylko fart, bo już chciałam wracać a mnie koleżanka od yoreczki zawołała. Spotkalam też 2 goldeny kundelka oraz 3 panie z 3 szczeniakami, jednym słodszym od drugiego, ale wszystkie wziąły je na ręce i zwiały, bo Bibi przecież to taki groźny pies, od razu widać ze to krwiożercza bestia :evil_lol::diabloti:
  8. Nie wiem czemu niektóre fotki tak po przekręcało,będziecie musieli przechylić głowy hahahah:evil_lol: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/713/zdjcie0266c.jpg/"][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/2935/zdjcie0266c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/534/zdjcie0200n.jpg/"][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/1292/zdjcie0200n.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/593/zdjcie0236.jpg/"][IMG]http://img593.imageshack.us/img593/503/zdjcie0236.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/718/zdjcie0254n.jpg/"][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/7656/zdjcie0254n.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/718/zdjcie0254n.jpg/"][/URL][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/708/zdjcie0272c.jpg/"][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/3783/zdjcie0272c.jpg[/IMG][/URL] Ja już się nie opierdzielam i lecę szykować Bibi, 3majcie kciuki!
  9. Potem dołączył czekoladowy Lab , S...(?) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/801/zdjcie0241ub.jpg/][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/485/zdjcie0241ub.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/11/zdjcie0240j.jpg/][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/5863/zdjcie0240j.jpg[/IMG][/URL] A potem biszkoptowa labka, Dasti :loveu: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/94/zdjcie0270a.jpg/][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/7793/zdjcie0270a.jpg[/IMG][/URL] A teraz pomieszane fotki [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/811/zdjcie0271h.jpg/][IMG]http://img811.imageshack.us/img811/5707/zdjcie0271h.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/148/zdjcie0209e.jpg/][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/8735/zdjcie0209e.jpg[/IMG][/URL]
  10. Na początku była sama Bibi [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/683/zdjcie0193bj.jpg/][IMG]http://img683.imageshack.us/img683/1634/zdjcie0193bj.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/846/zdjcie0194l.jpg/][IMG]http://img846.imageshack.us/img846/2897/zdjcie0194l.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/832/zdjcie0206f.jpg/][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/323/zdjcie0206f.jpg[/IMG][/URL] Potem dołączyła ala yoreczka , Maja [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/814/zdjcie0196z.jpg/][IMG]http://img814.imageshack.us/img814/1701/zdjcie0196z.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/339/zdjcie0230z.jpg/][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/3772/zdjcie0230z.jpg[/IMG][/URL] Kavala, pyszczek nie był podrażniony bo robiłam to baaardzo delikatnie
  11. [quote name='Aleksandra95']ładnie jej pysio wygoliłaś :loveu::loveu::loveu: a jak nie jednorazówką to czym się goli ? maszynką specialną ?:roll::oops:[/QUOTE] Maszynką elektryczna ;) A ja byłam 3 godziny na dworze z Bibi, i bawiła się z 2 labkami i z yorkiem :) Niby grzywacz to pies " kanapowy" a energia przewyższała wszystkie psy, fotki zaraz ;)
  12. Oki, to wrzucam fotki ;) wieczorkiem tez będą przed i po kąpieli :cool3: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/838/img4071y.jpg/][IMG]http://img838.imageshack.us/img838/5459/img4071y.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/155/img4080h.jpg/][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/5980/img4080h.jpg[/IMG][/URL] W sulimerze :evil_lol: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/846/img4117w.jpg/][IMG]http://img846.imageshack.us/img846/7205/img4117w.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/543/img4112j.jpg/][IMG]http://img543.imageshack.us/img543/3166/img4112j.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/84/2011071722342.jpg/][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/5255/2011071722342.jpg[/IMG][/URL]
  13. [quote name='westie_justa']a pewnie że moga już sie powoli zakochałam:p:oops: jak zacznę przeglądać hodowle to chyba zejdę na GRZYWKI! :loveu::diabloti:[/QUOTE] hahahahahah ja już nie moge patrzeć na zdjecia maluszków bo już chcę pisać do hodowcy,ze chce jednego :D A tak poza tym to! [url]http://kwejk.pl/obrazek/282804[/url] Ale tu nie chodzi o grzywkę na czole ;)
  14. [quote name='Pusiakowa']Witamy w pochmurny dzień ;)[/QUOTE] Jaki pochmurny! u nas czasami nawet słoneczko prześwituje ;)
  15. [quote name='magdola']bibi sama sie ustawia. Pies ideał[/QUOTE] Jeszcze nie do końca sie sama ustawia, pracujemy ;) [quote name='westie_justa']aha a jak nauczyć tego ustawiania? oczywiscie o mojej suczy ja nie mówię bo ona takiego ustawienia nigdy na oczy nie widziała:eviltong: no i od razu siada za ogon i tyłek dotknać nie można -.- Wiecie co? ostatnio mi sie grzywki spodobały :p:eviltong:[/QUOTE] Jak nauczyć, bierzesz smakołyk który pies uwielbia, w oim przypadku to parówka. Ja sie zatrzymywałam po kłusie, mówiłam stój i wyciągałam rękę tak,ze żeby Bibi musiała tez się wyciagnąć i tylne łapy zostawić z tyłu. i wtedy klik i ta parówka :lol:
  16. [quote name='westie_justa']a jak sie na tej ringówce ćwiczy?;) I gdzie wystawa bedzie?:D[/QUOTE] Na ringówce, to kłus przy nodze i takie tam, ustawianie, ja ciagle teraz z nią ćwiczę ustawianie na komendę bo od ręki nie za bardzo mi wychodzi...:roll: A wystawka w Koszalinie będzie.
  17. A u nas się rozpogodziło i chodniki nawet suche! zaraz idizemy na ostatnie przed wystawowe ćwiczenia na ringówce ( dzięki jaga!) ;)
  18. Maalwi

    Uli & Bee

    Powodzenia!
  19. U nas paada, nie uśmiecha mi się ta wystawa w Koszalinie :( znalazłam fajny filmik ;) [url]http://www.youtube.com/watch?v=nRzrQnlWx2g&feature=related[/url]
  20. [quote name='kalyna']no w sumie patrząc na ceny ras modnych u pseudo to nawet jest tańsza... bo wiele widziałam gdzie różne rasy bez rodowodu sięgały nawet 1000 zł.. :([/QUOTE] No, ja tak samo, a to jest CHORE!
  21. [quote name='Pusiakowa']Witamy :) Wpadamy z rewizytą :D Bibi jest śliczna, a maluszki przesłodkie :loveu:[/QUOTE] Witam ! :) dizękujemy i zapraszamy ponownie ;)
  22. [quote name='Misia&Ruby']Jak na grzywki pp to chyba przeciętna cena ;) Większość cen powderków w ogłoszeniach internetowych waha się właśnie w cenie 500-700zł;) Łysolki są z reguły droższe.[/QUOTE] Tak, dokładnie A zwłaszcza,że przecież w hodowli nie chodzi o kasę... A nawet leśli uwazasz, wesite_justa ze to mało za suczkę z rodowodem,to ja sie tam ciesze,że nia mam psa z pseudohodowli, i ba! ma juz 2 złote i jeden srebrny medal ;)
  23. Fajnie,że jestes ja tez bardoz lubię kundelki, ale każdy grzywek też jest inny ;)
  24. Bo wygląda jak hiena! mała kochana hienka hahaha :D u mnie na osiedlu są 2 boksery, jeden przyjazny, drugi nie, ale nie przepadam,za zabawami grzywaczowo bokserowymi, bo isę kończę zaślinieniem całkowitym grzywka ;(
  25. A ja sadze,ze nie należy mierzyć wszystkich psów tą samą miarką, owszem gdy ma się psa, mającego zawsze własne zdanie, należy być konsekwentnym, ale ja np mając małą bardzo niepewną siebie sunie, nakrzyczałam na nią gdy ode mnie ciagle uciekała na spacerze ( ona nie ucieka, tlyko jak przychodzi czas zapięcia na smycz to nie daje się złapać) to suka się teraz boi na spacerach, nie mogę jej dotknąć a łapaie na smycz jest jeszcze gorsze...
×
×
  • Create New...