wilczka
Members-
Posts
2508 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wilczka
-
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/811/pies1e.jpg/"][IMG]http://img811.imageshack.us/img811/3750/pies1e.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us [/URL][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/811/pies1e.jpg/"][IMG]http://img811.imageshack.us/img811/3750/pies1e.jpg[/IMG][/URL] sorki ale ucze iwonke wstawiac fotki Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
-
Puchata Jamajka i jej mama już w nowych domkach
wilczka replied to Majka0010's topic in Już w nowym domu
czy jamajka ma juz dom? a co z jej matka?czy znalazla juz domek?czy mozesz wstawic zdjecia mamy? -
[quote name='andzia69']o matko - aleś zdjęć natrzaskała:) tak patrzę na nią i patrzę...i nijak się nie mogę dopatrzeć tego bullowatego, którego w niej widzicie;):) a na zdjęciach wydaje się bardzo duża...jak onek;):) [URL]http://kielce.gazeta.pl/kielce/1,35255,11576116,Mieszkancy_Bialogonu__Albo_psy__albo_blokada_drogi.html[/URL][/QUOTE] ona mi przypomina czekoladowego labka,tylko z obcietymi uszami:)
-
a dasz rade wyslac mi na meila chlopakow? [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL],jak jestes juz zmeczona to jutro do poludnia ok? a puchacz podobny do wyrosnietego kalinka
-
[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg171/scaled.php?server=171&filename=beari.jpg&res=landing[/IMG] a co to za cudo??????????????? moja kora zjadaczka kur juz w nowym domku:) wlasnie dostalam wiadomosc ze potrzebny szczeniak,chopak ktory nie urosnie duzy?macie takowe??????????ludzie sa dziwni,pani zamiast do schroniska przyszla szukac psa do gab wet-jesli mi sie nic nie pomylilo to tam leczy sie psy a adoptuje sie w schronisku...ale moze mi sie tylko wydaje....w kazdym razie pani doktor wlasnie przekierunkowala sprawe do mnie
-
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/225532-Mazowieckie-Poszukiwany-du%C5%BCy-PIES-str%C3%B3%C5%BC-i-przyjaciel"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225532-Mazowieckie-Poszukiwany-duży-PIES-stróż-i-przyjaciel[/URL] zobacz jaki fajny dom-wstaw tu cos swojego... wylij mi na pw kogo mam zdjac ci z pierwszej to ci troche posprzatam na watku:)
-
[h=2][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/icons/icon1.png[/IMG][/h] [INDENT] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/543/141gq.jpg/"][IMG]http://img543.imageshack.us/img543/9081/141gq.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/849/142kl.jpg/"][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/8706/142kl.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/826/143bv.jpg/"][IMG]http://img826.imageshack.us/img826/8852/143bv.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/24/147ku.jpg/"][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/6196/147ku.jpg[/IMG][/URL] mama kropki [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/29/p8200030.jpg/"][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/6313/p8200030.jpg[/IMG][/URL] [/INDENT]
-
gdyby ktos pytal o mala suczke docelowo niewielka,mama niespelna 10kg,obecnie ma 9tyg,narodzona i wychowana w domu,pod stala opieka wet,zdrowa-to podajcie to malenstwo.kontakt w sprawie adopcji 505082531.operacyjnie mala dostala imie Kropka:smile: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/840/20625311.jpg/"][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/1113/20625311.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/542/110qg.jpg/"][IMG]http://img542.imageshack.us/img542/5763/110qg.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/715/100om.jpg/"][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/356/100om.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/12/111iiq.jpg/"][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/6104/111iiq.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/94/112je.jpg/"][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/9007/112je.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/37/117yie.jpg/"][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/8452/117yie.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/543/141gq.jpg/"][IMG]http://img543.imageshack.us/img543/9081/141gq.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/849/142kl.jpg/"][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/8706/142kl.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/826/143bv.jpg/"][IMG]http://img826.imageshack.us/img826/8852/143bv.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/24/147ku.jpg/"][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/6196/147ku.jpg[/IMG][/URL] mama kropki [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/29/p8200030.jpg/"][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/6313/p8200030.jpg[/IMG][/URL]
-
gdyby ktos pytal o mala suczke docelowo niewielka,mama niespelna 10kg,obecnie ma 9tyg,narodzona i wychowana w domu,pod stala opieka wet,zdrowa-to podajcie to malenstwo.kontakt w sprawie adopcji 505082531.operacyjnie mala dostala imie Kropka:) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/840/20625311.jpg/"][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/1113/20625311.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/542/110qg.jpg/"][IMG]http://img542.imageshack.us/img542/5763/110qg.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/715/100om.jpg/"][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/356/100om.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/12/111iiq.jpg/"][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/6104/111iiq.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/94/112je.jpg/"][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/9007/112je.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/37/117yie.jpg/"][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/8452/117yie.jpg[/IMG][/URL]