[quote name='mamanabank']Perdusia :-) To pytanie bardzo mi się podoba :-D[/QUOTE]No jak mogłabm się nie zainteresować, przecież jestem jego "mamą" tymczasową ale jestem:loveu:. A Feluś jest taki kochany, cały czas rozdaje buziaki i jak go nie kochać, chociaż czasami broi. Ale jeśli domek w porządku to bardzo się cieszę. Tylko zastanawiam się jak to będzie na początku, pewnie będzie tęsknił może nawet piszczeć i w stresie może popuścić (tak jak u nas na poczatku), ale to kwestia czasu i będzie dobrze. Oj ale się rozpisałam. Przyznam się, że nie spytałam kiedy na zdjęcie szwów, jutro zadzwonię. Wiecie, że Feluś już w środe wariował. Zachowywał się jak nic by się nie stało. Jest super psiakiem,:multi: