-
Posts
18618 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by savahna
-
RAMBO-MISIO u irenas-najcudowniejszy DS!!!
savahna replied to wegielkowa's topic in Już w nowym domu
Trzymamy mocno kciuki.:happy1::happy1::happy1: Zdrówka Wam wszystkim irenasowa. -
No głupol, głupol...;);) Ze zwierzakami tak bywa.Ja kiedyś wieczorem poszłam wyrzucić śmieci, zostawiając furtkę uchyloną, miałam dwa kroki dosłownie.Moja sucz znalazła się nagle na środku drogi,bo dojrzała naszego kota po drugiej stronie i chciała go pogonić.Samochód już mknął zza zakrętu...:roll: [B]FREDDY na Warszawę[/B] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/218898/FREDY-idealnie-grzecznylagodnysredni-pies-mix-border-collieADOPCJA/#.Uw23is7Bdvw[/URL] [B]KAPRAL na Kraków[/B] [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/218943/KAPRAL-pies-idealnywpradzie-ma-6latale-cudowny-charakter/#.Uw36AM7Bdvw[/url] [B]IRYS na Warszawę[/B] [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/218949/IRYS-malykotolubnylagodnybiszkoptowy-piesekADOPCJA/#.Uw4Fjs7Bdvw[/url]
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
savahna replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Spróbujemy jeszcze dziewczynom [B]Lesia[/B] Bezoptysia dorzucić. [B]Bezoptyś na Warszawę[/B] [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/218888/LESIO-szczeniak-7-miesmaly-7kgmlodywesolylagodnybiszkoptowyADOPCJA/#.Uw2onc7Bdvw[/url] Jak pójdzie to przypominam o wersji gładkowłosej u słodkokwaśnej [IMG]http://i59.tinypic.com/5vw1w5.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
savahna replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='mag.da'] Ogłoś Atosa, będą miały wesoło w podróży :errrr:[/QUOTE] No jak tak....:cool1: [B]ATOS na Warszawę:p[/B] [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/218784/ATOS-mlody-8-miessredniaktywnylagodny-piesADOPCJA/#.UwyqY87Bdvw[/url] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
savahna replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
W trosce o dobry nastrój Ewelinki[B] Antoś na Warszawę[/B] [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/218764/ANTOs-maly-6kgmlody-8-mieslagodnygrzeczny-piesek-na-krotkich-lapkachADOPCJA/#.Uwx8n87Bdvw[/url] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
savahna replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='divia_gg'] [B]Dziewczeta i chlopcy uroczyscie oświadczam, że przybyl nam 13 lutego nowy dogomaniak, znaczy dogomaniaczka imieniem Jagoda o wadze wyjsciowej 3850;) [/B] [/QUOTE] [COLOR=#008000][SIZE=3][B]Gratulacje divia.[/B][/SIZE][/COLOR] [URL="http://smayliki.ru/smilie-1014948327.html"][IMG]http://s17.rimg.info/3cba5198e49735db79044e0452a561f7.gif[/IMG][/URL] Dopiero teraz się chwalisz:cool3: Czekamy na fotkę!!!;)Ja też witam Jagódkę podobnie jak PaSja!:lol::lol::lol: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
savahna replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='devoner']bardzo dziękuję za potwierdzenie:loveu:[/QUOTE] A my dziękujemy za wsparcie kieleckich psiaków. [URL="http://smayliki.ru/smilie-1054820775.html"][IMG]http://s17.rimg.info/7aa69dac83194fc69a0626e2ebac3057.gif[/IMG][/URL] [B]Bezoptyś na Kraków[/B] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/218741/LESIO-maly-7kgmlody-7-mieslagodnyprzyjazny-biszkoptowy-piesekADOPCJA/#.Uww44c7Bdvw[/URL] [B]NIUNIA na Warszawę[/B](na specjalne życzenie Linssi) [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/218758/NIUNIA-szczeniak-8tygsuczka-malaodrobaczonaza-darmoADOPCJA/#.UwxpSM7Bdvw[/url] [SIZE=4]Erkaaa, poproszę zdjęcia!!! Słonko świeci.[/SIZE] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
savahna replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='wegielkowa']No, tak, do zdjęcia wsadziła Niunię na łózko, ale w nocy to kazała spać na podłodze...[/QUOTE] Niewiele się różnicie.:p:shake: Ty do zdjęcia kładziesz przed kotem parówkę a potem zabierasz.:mad::mad: -
Super psinka.:p Najważniejsza jest zawsze ta wewnętrzna przemiana, może nie tak widoczna na zdjęciach,ale kiedy psiak zaczyna się otwierać, kiedy widać radość w jego oczach to najważniejsze;) Tesa przytyła ale i stała się radośniejsza. Ogłaszajcie ją często a znajdzie swój raj.:cool1:;)
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
savahna replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Do domu pojechała też ROXI, ale dokąd to wie Ewelinka i wegielkowa.:cool1::cool1: Roxi była na tymczasie u Miry. Wklejam fotki z przekazania(chyba na parkingu w Tokarni:roll:) [IMG]http://i62.tinypic.com/2a7v9k8.jpg[/IMG] [IMG]http://i62.tinypic.com/25k7n06.jpg[/IMG] W drodze powrotnej z Krakowa zdążyłysmy się zaprzyjaznić z rodziną Elizy.:sweetCyb: [B]NIUNIA erki na Warszawę.[/B] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/218503/Szczeniak-8-tygsuczka-malaodrobaczonaza-darmoADOPCJA/#.UwnzCM7Bdvw[/URL] [B]WENA(siostra LENKI) od Pati na Warszawę[/B] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/218514/WENA-szczeniak-5-miessuczka-sredniaodrobaczona/#.UwoJfs7Bdvw[/URL] [B]NIUNIA erki na Kraków[/B] [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/218544/Szczeniak-8-tygsuczka-mala-docelowoodrobaczonaza-darmoADOPCJA/#.Uwo1fc7Bdvw[/url] [B]ATOS ze wsi na Kraków[/B] [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/218563/Aktywnywesolylagodnymlody-8-mies-sredni-piesADOPCJA/#.UwpX8s7Bdvw[/url] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
savahna replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Trochę fotek z wczoraj.:p Jazda bez trzymanki i z zamkniętymi oczami:diabloti: . [IMG]http://i62.tinypic.com/2rr3nex.jpg[/IMG] Nowa rodzinka, weseli, sympatyczny...a sunia słodziak. (Szareńkowa voilaaaa). Dzieci obudziły mamę o piątej, bo bały się,ze nie zdążą po pieska.:p [IMG]http://i59.tinypic.com/155nkpk.jpg[/IMG] [IMG]http://i58.tinypic.com/vdlb7l.jpg[/IMG] Kicię przekazaliśmy bardzo sympatycznnej Pani i jak widać nieco wyżej cała kocia rodzinka sympatyczna. Nie wiem dlaczego wegielkowa tu nic nie napisała jeszcze. [IMG]http://i61.tinypic.com/4imr6s.jpg[/IMG] Kociczka wyjątkowa.Najpierw siedziała w kontenerku.Płakała. Na rozkaz wegielkowej,mimo obaw wypuściłam ją.Początkowo siedziała wegielkowej na ręce, potem na hamulcu ręcznym aż wreszcie przytuliła się do szczeniaka i tak już zostało. Po drodze szczeniaczkowi wylizywała uszy.:evil_lol: Bedzie z pewnością wielką radością dla ludzi.:loveu: Sunia poczciwinka zreszta też. Grzeczniutka, spała całą drogę:loveu: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
savahna replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[B]Nowy,biało rudy nabytek wegielkowej na Warszawę[/B]:p [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/218466/BIAlO-RUDA-mloda-3-miesdelikatnej-budowy-kociczka-kuwetkowaADOPCJA/#.UwmZQs7Bdvw[/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
savahna replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='wegielkowa']Fryzjer psi - Oleńka z Raciborza otrzymała od naszej Beaty Schrittwieser cztery dni temu brzydala do tunningu:) i go zrobiła :) :[/QUOTE] Znaczy, chyba podmieniła...:eviltong::eviltong::eviltong: A ja go wstawiłam tutaj [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/21924-Metamorfozy/page378[/URL] [quote name='mag.da'] I trochę nowych zdjęć.Czy te psy są normalne? :evil_lol: [/QUOTE] Typowe. Może sprowadź różdżkarza, niech przebada teren:evil_lol: Erka, Tobie to się czasem dowcip nie wyostrzył??:razz:Kota będziemy wiozły a on zagryzł wszystkie psy w okolicy. Ktoś chce nam coś dorzucić?:p -
Ten psiak był w schronisku w Raciborzu i wygladał tak [IMG]http://i58.tinypic.com/m9pt2v.jpg[/IMG] Szalona wolontariuszka zorganizowała dla niego dom tymczasowy. Tymczasowa opiekunka jest psią fryzjerką. Po chwili psinka wyglądała tak. Beata, Oleńka jesteście niewiarygodne!!! [IMG]http://i57.tinypic.com/25euqt0.jpg[/IMG]
-
RAMBO-MISIO u irenas-najcudowniejszy DS!!!
savahna replied to wegielkowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='irenas'] Nadal nie jestem pewna tego kleszcza[/QUOTE] Masakra. Już kleszcze??:shake: -
[B]COCO na Warszawę[COLOR=#ff0000](!)[/COLOR][/B] [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/218234/COCO-sredniaprzyjaznadzieciolubnamlodarocznasterylizowana-suczkaADOPCJA/#.UwcSTM7Bdvw[/url] [B]BLACKI na Warszawę[COLOR=#ff0000](!) [/COLOR][/B][url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/218237/BLACKI-malydzieciolubnylagodnyprzyjazny-piesekADOPCJA/#.Uwcfts7Bdvw[/url]
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
savahna replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka'] Lesia ogłosiłam na tych 3 portalach na Warszawę.:)[/QUOTE] A ja [B]Bezoptysia na Kraków[/B] . [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/218201/LESIO-maly-7kgmlody-7-mieslagodnywesoly-biszkoptowy-piesekADOPCJA/#.Uwb0f87Bdvw[/url] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
savahna replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka'] A ogłosiłaś może tego bezo-ptysia?[/QUOTE] Jutro, dziś już nie dam rady.Fajne imię, luzackie takie. [B]ANTONI na Warszawe[/B] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/218162/ANTOs-jamnikterier-mixmaly-6kgmlody-8mieslagodny-piesekADOPCJA/#.UwZqE87Bdvw[/URL] [COLOR=#ff0000]Szareńkowa[/COLOR], proponuję na zakończenie każdego postu na wątku psiaków w nowych domach pisać ,żeby nie pisali, bo Ci się jakaś Konopnicka ujawni na wątku.;) EDIT: jaki Lesio? Coooo? -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
savahna replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka'] Savahnko , ogłoszenia maluszkom zrobiłam tylko na morusku, tablicy i gumtree na Warszawę, to jakbyś jszczcze gdzie indziej mogła, to prosze:). [COLOR=#ff0000][B]A na jaki rejon mam robić? Warszawkę?[/B][/COLOR]:cool3: A Twój whippet juz ode mnie wyszedł, a nie dotarł jeszcze?:razz:[/QUOTE] Jakoś nie może trafić chyba....Se biega pewnie....:roll::roll::roll: Antosia ogłaszam.:pA ile te wieśniaczki z marzysza mają lat? -
Śliczna Frytka w typie skye terrier - już w swoim kochającym domku:)
savahna replied to ang's topic in Już w nowym domu
Janosławooooooo!!!! -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
savahna replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Sympatyczny akcent. Szareńkowa przekazała dla kieleckich psiaków akcesoria zakupione na bazarku u taks. Tadaaaam.:p:p:p [IMG]http://i58.tinypic.com/35388rm.jpg[/IMG] [IMG]http://i62.tinypic.com/nt8cz.jpg[/IMG] [IMG]http://i61.tinypic.com/69f41u.jpg[/IMG] Bardzo dziękujemy.:Rose::Rose::Rose: Przekażę jak tylko mój whippet do mnie dotrze.:eviltong::angel::angel::angel: EDIT: Przekazałam, chociaż whipetta nie dostałam. Za to dotarły do mnie gadżety od jaagi. Szareńkowaaa, wraaaacaaaj.