[quote name='Buszki']Sama biednego Jogusia prowokujesz tymi gwiazdkami,a potem masz pretensje :evil_lol:.[/QUOTE]
Ależ on doskonale wie, że gwiazdek nie wolno jak go przyłapie to od razu kładzie się podwoziem do góry. Jogi to w ogóle lubi dreszczyk emocji, siedzi pod biurkiem przy biurku pracuje Tomek, a Jogi mu kapcie obżera.