kurteczki bardzo fajne :) a na polarze czy pikówce?
[url]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/068-1.jpg[/url] do twarzy, hehe a raczej do pyska jej w tym ;) :loveu:
Zdolny ten Twój Lucky :) i spryciuch, po co Pani ma przy komputerze siedzieć, lepiej jak się z nim będzie bawiła :)
A tak serio, to Karola naprawiaj monitor, bo czekamy na fotki! i oczywiście FILMIK :p
Hej Karola :)
Wow to super, że Lucky coraz lepiej sobie radzi :) pewnie nieźle się napracowaliście przy tym wskakiwaniu na plecy? Czekamy z niecierpliwością na filmik ;)
[url]http://i51.tinypic.com/2yl5wtk.jpg[/url] do twarzy jej w różowym, piękna panienka :loveu:
[url]http://i54.tinypic.com/2wf30n6.jpg[/url] i śpioszek mały :)
u nas też fotki, więc zapraszamy ;)
Hej :multi: jestem tu pierwsza :razz:
witamy nowego yoreczka na forum i jego Panią :)
[url]http://fc06.deviantart.net/fs51/i/2009/276/d/4/____And_Lay_Me_To_Sleep_____by_Call_Me_Starlet.jpg[/url] cudeńko:loveu:
[url]http://img36.imageshack.us/img36/3028/dsc00553v.jpg[/url] o jedny jak słodko śpiocha:) śliczna dziewczynka :loveu:
ps. zapraszamy w wolnej chwili do nas na fotki :p
Hej Wercia ;)
A to faktycznie dużo nauki, najgorzej pewnie fizyka i polski:p a ja się męczę z zadaniami z zarządzania projektami inwestycyjnymi i też nie jest zbyt miło... :(
[url]http://img253.imageshack.us/img253/616/p1000978u.jpg[/url] ładna norkowa fryzurka :)
to teraz czekamy aż uda Ci się znaleźć czas na fryzurkę Mejsi ;) szkoleniowo już była wykorzystana, to teraz należy jej się pielęgnacja :D
Ja po przeglądnięciu wszystkich zdjęć, stwierdziłam, że nie mam żadnych dobrej jakości, które nadawałyby się na kalendarz. Chyba czas sprawić sobie lepszy aparat...
Bo wątpię, że [B]juskro[/B] będzie się jeszcze chciało przerabiać zdjęcia :(