[quote name='*kleo*']
Dziewczyny poodwiedzam dziś kogo zdążę, resztę nadrobię później. Chwilę posiedzę i idę się zdrzemnąć, a potem na piwko wieczorem - dziś oddałam sprawozdanie :multi:[/QUOTE]
Takiej to dobrze:eviltong: a ja tu się jeszcze męczę, bo pojutrze wygłaszam prezentację na jeden z tematów do egzaminu licencjackiego ;/ :placz: