Jump to content
Dogomania

kiniaaa

Members
  • Posts

    1256
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kiniaaa

  1. [quote name='agamewa'] Taaa jakoś nie był wstydliwy jak za naszego Antosia chłopak się zabierał..Moni wstydż się..rozumiem żeby to była panienka..ale to chłopak!!!!! Cześć Laski !!![/QUOTE] Przecież Moni nie jest wstydliwy :evil_lol: Co do Antosia to bidulek się pochorował :( hej Aga wieczornie :multi:
  2. [quote name='Karolina.']Dzięki dziewczyny za odwiedziny. Eh, dzisiaj miałam taki dobry humor... no właśnie, miałam. Po szkole poszłam z Lakim na spacer, a ten pierwszy ode mnie zauważył innego psa, i zaczął oczywiście do niego biec... ja go wołam, ten głuchy oczywiście, poszedł w długą i ani myślał wrócić. eh, goniłam go przez dobre kilka minut. :angryy: A jak już dogoniłam, to dostał taki ustny opierdziel, że nie wiem. Ale po nim to i tak jak po kaczce, on już za chwile zapomni i dalej będzie uciekał. Normalnie było już tak fajnie jeśli chodzi o przywołanie, a tu nagle jakiś wiejski luzem puszczony burek zepsuł wszystko, dosłownie wszystko. Dawno nie byłam tak zła i tak bezradna. Nerwy mi już puściły całkowicie :shake: Wracamy więc znowu do długiej linki, nie ma przebacz, nie będę leciała za kurduplem z jęzorem na wierzchu przez polne wertepy. To nie dla mnie. Eh, wyżaliłam się wam chociaż, żeby nie było że tak w kółko tego mojego psa zachwalam :roll:[/QUOTE] Karola, u nas są straszne problemy z przywoływaniem. Niby na zamkniętym terenie się słucha, jak go wołam to od razu przychodzi, ale raz drzwi do ogródka były uchylone-ten cwaniak czmychnął i zaczął uciekać, musiałam go gonić (nadal byliśmy na naszym ogrodzonym terenie, tylko, że tam gdzie mój tata ma firmę, a nie w ogrodzie). Dzikus leciał bez opamiętania, wielka brama wjazdowa oczywiście otwarta na oścież, samochody i ulica tuż przy bramie... Na moje szczęście poleciał pod drzwi mojego domu, a nie na ulicę. Poleciał pod dom i czekał aż ja przybiegnę.... Chociaż coś w tym dobrego ;) U nas swobodne latanie tylko na działce i na ogrodzie (na furtkę od tamtego czasu zakładam zabezpieczenie od roweru, żeby znów się nie otworzyła....). Lucky to mądry piesek, na pewno go jeszcze nauczysz ;)
  3. [quote name='FREDZIU']Dzięki:lol:. Zima na całego, u nas, było -18 dziś brrrrrrrr ziiiimmmmno!!!!!!!!!!!!!!!!ale Fredziola dziś na dwórek nie wychodziła, zamieniałaby się w sopel lodu;)[/QUOTE] Antoś właśnie chory jest i ma całkowity zakaz wychodzenia przez weta... w nocy się dusił, nie mógł oddychać i o 2 w nocy jechaliśmy do weta, myślałam że to duszenie się a to był kaszel... a chodził w ubrankach i tylko na krótkie spacery:( niech Fredziola lepiej siedzi w domku z Panią ;)
  4. [url]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/006-4.jpg[/url] fiu fiu jaka panienka wystrojona :loveu: koszuleczka śliczna, nasza Marzenka ze zwykłej czerni potrafi uszyć takie cudo :eviltong:
  5. [url]http://img337.imageshack.us/img337/4433/dsc09038y.jpg[/url] o matko jaki on cudny:loveu:
  6. hej :) oj trochę was nie było... nie znikajcie tak :eviltong: [url]http://img37.imageshack.us/img37/5053/sam0616.jpg[/url] jak ja lubię tą jego słodką mordkę! :loveu: [url]http://img64.imageshack.us/img64/6418/dsc02413k.jpg[/url] uśmiech Oskarka :eviltong: ;)
  7. Piękne dziewczynki :) [url]http://i53.tinypic.com/2v0hpxe.jpg[/url] a malutkiej to ten róż naprawdę bardzo pasuje :loveu:
  8. hej:) u nas też zima w pełni, Antoś z tego bardzo zadowolony ;) [url]http://i51.tinypic.com/xo0ihl.jpg[/url] Fredziola widzę też :razz: śliczna królowa śniegu :lol: :loveu:
  9. [url]http://i736.photobucket.com/albums/xx1/K-arolina/Lucky%202011/DSC_2337.jpg[/url] aaaa wszędzie te paparazzi, nawet gdy śpię :lol: piękna mordka :loveu:
  10. hej Wiola :multi: [url]http://img843.imageshack.us/img843/1061/img5185t.jpg[/url] piękna panienka, taka zamyślona :loveu: Antoś też wczoraj dostał bucika, sznurowadło opędzlował od razu a dziś już wykańcza to co z niego zostało :evil_lol:
  11. [url]http://i53.tinypic.com/2ijj774.jpg[/url] piękna mordeczka :loveu: [url]http://i53.tinypic.com/nxpc8.jpg[/url] hihihi poczochrany też wygląda niczego sobie, co tam Aga nie zawsze muszą być fotki uczesanego psa ;) witamy sobotnio:) a ja przez to, że mam piątki wolne czuję jakby była już niedziela.... ale i tak nic nie przebije mojego chłopaka, który myślał, że wczoraj była środa:lol:
  12. Ślicznotek :loveu: hej Ola :)
  13. hej :lol: [url]http://i52.tinypic.com/1jq4r9.jpg[/url] panienki razem się bawią, ale widać kto tu ma władzę ;) :p [url]http://i56.tinypic.com/2d17j13.jpg[/url] ślicznotka mała :loveu: ja tam jestem zadowolona, częściej prosimy takie ilości fotek :multi:
  14. [url]http://img413.imageshack.us/img413/425/p1050483edited.jpg[/url] piękna i jaka dumna :loveu: :) hej Klaudia :lol:
  15. [quote name='Yorkomanka']Cześć dziewczyny;) no to nie jest z tobą tak źle ale jak pisałam tylko 5 z nich nadaje się do użytku a właściwie to 4 bo przeciwdeszczowa pelerynka którą mamy bardziej dla suczki się nadaje (o budowę chodzi) a reszty bym się chętnie pozbyła;)[/QUOTE] No to wystaw na aukcje, może akurat uda Ci się sprzedać;) U nas 4 to jest suma wszystkich ubranek- używanych i nieużywanych ;)
  16. [quote name='Yorkomanka']kupiłam dzisiaj ubranko dla pana D znowu:diabloti: ale musiałam, D ma pełno ubrań a nie ma w czym chodzić :roll: :evil_lol:. Większość tych co mamy leży nieużywana bo mi nie pasują:roll: pozbyłabym się najchętniej 4 ale kto by je chciał? i zostało by już tylko 5;) tych używanych ;) [/QUOTE] O jaaa:crazyeye: a myślałam, że 4 ubranka (tyle ma Antoś) to dużo :lol:
  17. [url]http://images47.fotosik.pl/638/9f7202358b92e231med.jpg[/url] dwie ślicznotki z was:) Be bardzo mi się podoba Twój kolor włosów :razz:
  18. No fakt poszalałaś z fotkami :evil_lol: Czekamy na więcej... ;)
  19. [url]http://i51.tinypic.com/2lbaqh.jpg[/url] no proszę jak model ładnie pozuje :loveu:
  20. [quote name='tigrunia']Dziękuję Daria ;) No sięgło im się :p Rozkrajali tort z tej samej partii (aż 2 wczoraj zrobili :evil_lol:) no i szef posmakował :cool3: Nie powiem żeby był zachwycony :eviltong: Te torty zawsze dla dzieci polecamy a tu masz.. spirytu, że aż się gorąco robi po jednym kawałeczku :crazyeye: Idę dziś do kina z przyjaciółką na cellulit :multi: Zobaczymy jak się go pozbyć :mad:[/QUOTE] hej Be !! ;) no i dobrze, że im się sięgło :mad: napisz jak film, bo też się zastanawiałam czy na niego iść, ale mój stwierdził, że na takie coś nie pójdzie więc poszliśmy na spectum... fajny był:p
  21. kiniaaa

    Panna Furia !

    [quote name='Yourii'][CENTER]Hej ! W końcu dopchałam się do laptopa i mogę odpisać na dogo :) Z Bydgoszczy wróciłyśmy z [B][I]oceną D O S K O N A Ł Ą[/I] [/B]i jestem zadowolona :) [COLOR=magenta]A Mona na bisie II lokatę zajęła![/COLOR] Zdjęcia wstawię wieczorem i porozsyłam Tym co mam sfotografowanych :cool3::cool3: Teraz jadę obejrzeć dom którego planuję zakup, trzymajcie kciuki by okazał się taki super jak w opisie jego właścicielki :evil_lol: [/CENTER] Zaraz będę :lol: Wyślij mi koniecznie fotkę Antosia z kokardką! :) Bardzo miło mi było (i Furii również) Was poznać :) jesteście mega przesympatyczni [/QUOTE] Hej Sandra:) trzymam kciuki za dom... To samo można by powiedzieć o Tobie, było mi bardzo miło :lol: Fotki na pewno wstawię w kokardce, jest śliczniutka, Antoś teraz będzie wystrojony na większe okazje :multi: Jak masz jakieś nasze zdjęcia to wyślij mi na maila, adres znajdziesz na fb :eviltong: dziękuję :multi:
  22. U mnie zaczęła się uczelnia... buuuu.... niedawno wróciłam z wykładu... ale za to piątki wolne i w czwartki tylko 1,5h :multi: A poza tym to zima wróciła :( śnieg nie, ale minusowa temperatura tak...
  23. hej Daria :multi: co do wolnego to ja teraz przed cały semestr będę mieć piątki wolne, a w czwartki tylko 1,5h :evil_lol: to się nazywa życie.... ale pewnie strasznie się przez to rozleniwie :(
  24. Pysia ma pięknie zrobionego, uszka też :loveu: Mi też pewnie podobałby się w kitusi, bo ja ogólnie wolę fryzurki z kitką. Co nie zmienia faktu, że ma super obcięty pysio! ;) A co do fotek, to zawsze tak jest, że psisko w rzeczywistości wygląda lepiej... znam to :eviltong:
  25. [quote name='Yorkomanka']Już:multi: jednak mamy króciutką falbankę:roll:. Pani fryzjerka obcięła mu grzywkę tak że nie widać prawie co ja mu zrobiłam:loveu: tylko nie za bardzo podobają mi się odsłonięte pazurki ale reszta jest super:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] hej Agata :) no to co, czekamy na fotki w nowej fryzurce :multi:
×
×
  • Create New...