-
Posts
592 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Szyna13222
-
Śpioch:evil_lol: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Z-wJP0A8S-Q/Tht1X4OHfOI/AAAAAAAAAbI/zrS0P7nXjGY/s640/Azorkowe%252520002.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-h0Z9FEJTP9o/Tht1MSRoQeI/AAAAAAAAAbE/RpdGDpLLaEA/s640/20110706149.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-iEXr-zXhJOA/Tht1deZA9MI/AAAAAAAAAbY/9vELwlf5iiA/s640/IMG_8641.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-ghZ4no-lZpk/Tht1hc5JP_I/AAAAAAAAAbc/c-qn6T_MxBY/s640/IMG_8639.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-RcSSqgRjJjE/Tht1jB3FwnI/AAAAAAAAAbg/NyQtIy8whfU/s640/IMG_8638.JPG[/IMG]
-
Graf dostojny i przystojny wyzeł z Wlkp. do Olsztyna MA DOM!
Szyna13222 replied to tanitka's topic in Już w nowym domu
Również zapisuję :) Jaki uśmiechnięty pycholek:loveu: -
Jakie śliczne zdjęcia :) Kremcia uśmiechnięta od ucha do ucha:loveu:
-
wobec tego zaraz podczytam
-
Podnoszę.....:-(:-(:-( [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-pEvFE2IOOR0/ThoMBWexXrI/AAAAAAAAAZ4/di0qDgkGbJk/s640/20110709168.jpg[/IMG]
-
Dżeki jaki wypiękniony :) Jak Lassie wygląda ;) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-vgWjK1ldxDA/ThjCw63wOiI/AAAAAAAAAZo/pOCTn1P1Ezs/s512/IMG20110627_005.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-BOunOK_aceY/ThjCwMt4pHI/AAAAAAAAAZk/MlHtGadIQhw/s512/IMG20110627_004.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-npkQiPiNBp0/ThjCvPo_XwI/AAAAAAAAAZg/eSp1AaQphMc/s512/IMG20110627_003.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-nlAqlxQdUO0/ThjCuOqNjUI/AAAAAAAAAZc/VPjUhF7FLBs/s512/IMG20110627_002.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-RR3T-0MgtHU/ThjCtqPiFLI/AAAAAAAAAZY/aDGW7xeVZAE/s512/IMG20110627_001.jpg[/IMG]
-
Piesiu mi możesz przesłać [email][email protected][/email]
-
Strzałka- po 2 latach życia w schronisku znalazła swój DS! :)
Szyna13222 replied to Angel's topic in Już w nowym domu
ja właśnie też ostatnio o Strzałce myślałam. Ciekawe co tam u niej.... -
Jakie ładne zdjęcia:loveu: I Kremcia jaka zadowolona -super! :)
-
Pies. 100 sposobów na rozwiązanie jego problemów - Sarah Fisher
Szyna13222 replied to Rafka's topic in Książki
ja właśnie dziś znalazłam tą książkę w empiku i mi się spodobała ale chciałam w internecie poszukać jakiś opini o niej. Rafka skoro polecasz to będę musiała przeczytać ;) -
ja też zaglądam i bardzo sie ciesze z takiej dobrej wiadomości :) teraz mam nadzieje bedzie juz tylko lepiej ;)
-
:multi: jejku super że wszystko przebiegło pomyślnie i Kremcia już grzeje się w domku ;)
-
Jasne , czemu nie. Tylko nie wiemy jak sie do tego zabrać. Chociaż przyznam że wizja pójścia na spacer bez skracania smyczy przy każdym rowerze, aucie, lub obcej osobie wydaje mi się dziwna:evil_lol: Przyzwyczailiśmy się już i byłoby to na pewno dziwne uczucie ;)
-
[B]justyska[/B] trzymam kciuki żeby ci sie udało :) Ja tez sie boje że maturą wszystko zawale.....
-
Zdecydowanie "Hachiko"
-
Dzisiaj byłam w Empiku i jako że miałam dużo czasu zaczęłam przeglądać te wszystkie książki o zwierzętach , no i wyszukałam taką jak w tytule która wydała mi sie bardzo fajna po przeczytaniu "streszczenia" z tyłu okładki. Czytał ktoś? Warto kupić? Chciałam ściągnąc darmowego e-booka z internetu ale niestety nic nie znalazłam..... Podzielcie sie swoimi opiniami o tej książce :)
-
[quote name='longue']Ja uważam że to nie jest zła książka.[/QUOTE] Ja również uważam że to bardzo fajna książka, autorka zyskała wiele fanów jej metody oraz sposobu postrzegania zachowań psów a także dużo dzięki tej książce osiągnęła. [quote name='Sybel'] Zresztą, babka potem się sama z tych teorii wycofała.[/QUOTE] Skąd wiesz że się z nich wycofała? bo bardzo mnie to zdziwiło
-
Malutka Tola, wyrwana ze schroniska- pilnie potrzebuje DS!
Szyna13222 replied to Angel's topic in Już w nowym domu
Zapisuję :) -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
Szyna13222 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Widze że powstaje tu jakieś kółko poetyckie ;) Dziękujemy za śliczne zdjęcia:loveu: -
Moje zdanie też jest takie że Kremcia powinna pójść do hotelu. Mi sie wydaje że ta choroba znowu jej wróci i ogonek znów będzie wyglądał jak wcześniej..... Ale jak stoimy z deklaracjami?